Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ya kızlar ben solotica almak istiyorum. bir yandan çok doğal durmasını istediğimden cor serisinden mel veya ice almak istiyorum ama benim gözlerim kopkoyu. yeterince açmayacağından korkuyorum. bu yüzden natural color serisine kayıyorum ama acaba onlar çok mu yapay durur bombeli mi durur diye endişeleniyorum çok kararsız kaldım açıkçası.

Sen renk konusunda kararsızsın ve mel rengı yesıl dır ıce acık mavıdır baska bır renktır önce tam ıstedıgın bır rengı sec sunu dıye bılırım ıce gözünü acar mel okadar cok degıl herkesin gözünde farkli duruyor

Son düzenleme:
Sen renk konusunda kararsızsın ve mel rengı yesıl dır ıce acık mavıdır baska bır renktır önce tam ıstedıgın bır rengı sec sunu dıye bılırım ıce gözünü acar mel okadar cok degıl herkesin gözünde farkli duruyor

ya benim için doğal dursun ve göz rengimi açsın da... rengi o kadar önemli değil. ama mavi bana pek yakışmaz. daha çok koyu yeşil veya gri-yeşil tonlarını düşünüyorum

xxxxxx tikla bak sence sana güzel olurmu bu renk senin fikrin önemli bende bu renk güzel durur diyosan düsünmeden al mel renginden bahsediyorum... :KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
tesekkur ederim gözlerim ben küçükken maviymis zaten ama simdi baya ela gibi oldu bende mavi lensin oyuzden doğal duracagını dusunuyorum gözlerim buyuk degil hareli olanların pek doğal durmadıgını dusunuyorum ben oyuzden hidrocor olsun istiyorum ama renk konusunda dedıgınız gibi kararsızım yani mavi oldugu belli olsun gri gibi durmasın ama aynı zamanda cok dogal olsun istiyorum aslında verde marine dusunuyodum ama gözlerimde yesil durabilirmi acaba diye kafam karıstı buarada grafiti gri durmaz mı?:26:[/QUOT

azul diyorum haresiz serisini iste mavi istiyorsan azul:nazar: haresiz canim haresizler dogal duruyor:nazar:

ben şuanda aşağıdaki resimde yüklediğim rengi kullanıyorum, rainbow istemiştim ama kalmadığı için aynı kalitede başka bir lens verdiler, ilk baştalarda hoşua gitişti ama haresiz ve çok düz şuan çok sıkıldım, acaba rainbow mu alsam, yoksa başka marka var mı bilidiğiniz daha iyi olan?

Kızlar vetmandan 3 ay falan önce solotica hidrosummer gloss azul almıştım, lenslerim 5 tane olduğundan artık yeşile dönmek istiyorum hep mavi var, hidrosummer azulumu 245 e almıştım 100 civarına satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa özel mesajla ulaşabilir. Lens zaten boncuk mavi sıfır damar.

5tane mavin oldugunu söylüyorsun bunlarin hepsi hidrosummer lens degil saniyorum neden hidrosummergloss azul rengi satigini merak etim :44:

anzer bali alınma ama avatarın çok kötü :KK19:

ılk söylıyensın genelde avartamı cok beyenen oldu avartam normale hareket edıyordu burda olmadı nedense artı cok komık bulanlar var herkesın bakıs acısını yargılayamam hangı gözle baktıgını bılemem
hem ben niye alinayim canim benim sen iste degistereyim:KK9:

Son düzenleme:
evet biraz pahalıymış :) ama senede bir kez bu ücreti ödeyeceğim göz önünde bulundurulursa alınabilirliği de var, ben bu markaları gözlükçülere soraym ikisine de bakarım solotica ve durasoft ikisine de bakar ona göre alırım artık, çok sağol canım çok yardımcı oldun :)

tamam canım çok çok teşekkür ederim o zaman ben de kargoyla alırım, önümüzdeki ay alıp resim atarım canım :))

Bende renkli lens kullanmıştım hareliydi ama göz bebeklerim küçülnce falan hep allttan kendi rengi belli oluyodu böyle bi sorunla karşılaşan var mı? tekrar renkli lens almak istiyorum ama yine alttan kendi göz rengim belli olsun istemiyorum haresizler nasıl oluyo acaba ??

lens alıcam diyelim ki lens almak için gereken yere gittim bana uygun lensleri verebilirler mi orda?Yani kozmetik renkli lens diyeceğim ama gözümün boyutuna göre bir lensi orda olabilir miyim

ya bu lensler bağımlılık yapıyor kulanan bir daha bırakamıyor şimdide optima color haresiz light green i taktım kafaya daha önce harelisini kullanmıştım nereden bulabilirim bu lensi arrtık üretilmiyormuş birde bildiğiniz haresiz düz renk lens markaları önerebilirmisiniz lütfennnnnnn :KK1:

kızlar bi bakarmısınız buda benim gözüm solotica cor grafite ice azul verde marineden hangisi cok doğal bi mavi gibi durur bende?:44: $2012-07-26 14.30.50-1.jpg

kızlar bende solitica kullanıyorum daha doğrusu kullanamıyorum taktığımda acıyor batma yapıyor çok feci yanıyor bulanık görüyorum.ters düz olayını deniyorum yine aynı.acaba neden böyle oluyor solisyonumumu değiştirsem ne önerirsiniz bana.yoksa atıcam böyle giderse

kızlar bende solitica kullanıyorum daha doğrusu kullanamıyorum taktığımda acıyor batma yapıyor çok feci yanıyor bulanık görüyorum.ters düz olayını deniyorum yine aynı.acaba neden böyle oluyor solisyonumumu değiştirsem ne önerirsiniz bana.yoksa atıcam böyle giderse

Evet ayni dert bendede var tam dogal duruyor ama gözüme takar takmaz batma yanma ovalama gibi sorun yaratiyor lensin losyonundan ola bilirmi diye bende soruyorum ama losyon fark etmiyogibi cünkü ayni losyonu baska marka lensde kulaniyorum onda niye olmuyor ama sen genede eczaniye git lensin icin iy bir losyon istedigini söyle bide öyle dene iy gelirse sorun losyondadir demeki losyonlar 25ytl diye biliyorum eczanede iy gelirse lütfen yaz okey by by:KK34:

selam arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım sayılır. Topic teki yorumların çoğunu okudum ama bir sorum olacak. Benim göz rengin çok koyu siyaha yakın. O nedenle maviden ziyade yeşil düşündüm ve rainbow dark green ve amazon colors lagoon green arasında kaldım bugün artık sipariş vericem. Kullanmış olan varmı hangisini önerirsiniz? Bir de sanırım rainbowlar daha pahalı o paraya değer mi sizce ilk defa kullanıcam ben.

$IMG0020A.JPG
kızlar bu benim eski lensim 2 yıl önce kullandım markası freshlook ama o zamanlar hiç memnun kalmamıştım gözlerimi her taktığımda yakıyordu hatta gözümden yaşlar geliyordu:KK43::KK43: şimdi yine ayrı rengi almak istiyorum ama farklı marka almak istiyorum bu rengin aynısını bulabilir miym? önerisi olan var mı? bu arada gözlerim normalde orta kahve.

X