Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Kızlar bişey sorucam...

Solotica grafithe almayı düşünüyorum ancak natural colors serisi haresiz,hareli olan hidrocharm serisi mi ? nasıl oluyor solotica hareli we haresizleri? bilenler yazsın lütfen

meraba arkadaşlar direk konuya gireyim yiğenimin sünnet düğünü var yeşil bir elbise almayı düşünüyorum yıllık lens alıcam ne önerirsiniz?(yeşil renk olursa )

canım corlar yani haresizler bana çok güzel gelmiyo. charm al bence,hem gözü de daha iri ve çekici gösteriyor. :KK31:

kızlar benim mezuniyet balom var solotica kullandım vakti zamanında ama artık baska lens isityorum siparişle ugrasacak zamanım yok, amazon yeşil mi alsam yoksa freshlook brillant blue mi?

kızlar benim mezuniyet balom var solotica kullandım vakti zamanında ama artık baska lens isityorum siparişle ugrasacak zamanım yok, amazon yeşil mi alsam yoksa freshlook brillant blue mi?

freshlook alma bence. son zamanlarda amzon hakkında hep iyi şeyler duyuyorum bende mavisini alacagım. freshlook kullandım ve hiç memnun kalmadım. bence amazon..

evet cnm ya bende rengine bayıldım zatii ..
liv in açtığı soleko konusunda rastladım ..
kiki diye bi arkadaşımız eklemiş fotoyu ..
kullanıyormuş çünki ..
kendisini bulamadım ama malesef ..
kendi fotoları bunlarda cnm ..
renk çok tatlıı ama aynen böle duruyomudur kii ..

Kızlar merhaba benim resmimden bahsediyorsunuz evet ben bundan 5-6 sene önce soleko t-blue sanıyordum 2-blue imiş meğersem ingilizcede twoı diye okunuyor ya telefonda tblue diye anlamışım ben öyle sipariş veriyordum opmer diye bir lens merkezinden almıştım nette de sayfaları var ama maalesef bu lens şuan üretilmiyor göya rengini herkes çok cart bulmuş da o yüzden yeni seride farklı üretmişler daha da koyultmuşlar bu lensin rengini yetkilinin açıklaması böyle bu lensi yıllarca kullanmıştım en son yine aynı yerden 2006 senesiydi sanırım soleko 2 blue sipariş verdim ama gelen lensler görünüşte aynı gibi dursa da biraz daha koyu renk ve daha ne biliyim olmamış b ir hali vardı ben de aramıştım ve demin yazdığım açıklamayı duymuştum meraklılarına kötü haber yani.. hakikaten güzel lensti ama... aynısı olmasa da bir ton koyusu da olsa fark etmez derseniz hala satılıyor.

selam bence freshlook brilliant blue al onlar tam bir saks mavisi görünümü veriyor çok güzel lens ben kullanıyorum 1 senedir sürekli. amazon yeşil de almıştım ama benim gözüm koyu kahve hiç renk değişimi yapmadı bende aylık olanından almıştım bulanık grimsi bi renk durdu yeşili hiç güzel değildi direkt çöpe attım yazık oldu halbuki burdaki kullananların resimlerinden görüp almıştım ama olmadı...

kızlar güneşin lensli gözler üzerine bir etkisi var mı? lens gözdeyken çok uzun süre güneşte kalıp da sorun yaşayan biri var mı?

kızlar güneşin lensli gözler üzerine bir etkisi var mı? lens gözdeyken çok uzun süre güneşte kalıp da sorun yaşayan biri var mı?

bugün aşırı sıcaktı ben rahatsız oldum gözlerim acıdı lenslerden sanırım güneşten oldu sabah takmıştım üstelik :44:

slm kızlar ben ve kuzenim amazonunu grisini aldık fakat benim göz emgim açık olduğu için bende zombi gibi durdu fakat kuzenimin göz rengi çok koyu kahve siyah nerdeyse onda yeşil gri durdu bu arada kuzenim erkek resim nasıl ekliyebilirim:KK50: bilemedim

ewet ben gözümde bl marka lens vardı rengi light green di neyse 5 saat olmuştu lenslerimi takalı geçen sene bu sene kadar sıcak değildi gözümde ilk başta kuruma oldu sonra ağrı ağırlaşmış gibi oldu ben aldırmadım şiddetlendi heme bi optiğe girdi böyle böyle dedim ellerimi fela yokadın tam lensi çıkaracam çıkmıyor yapışmış solüsyon falan döküyoruz olmuyor en sonun da yumuşadı çıkardık o gün bu gündür yaz aylarında yanlızca akşam bi yere yemege felan gittiğimde takıyorum ve mutlaka çantamda refresh ya da lens solüsyonunu bulunduruyorum

bugün aşırı sıcaktı ben rahatsız oldum gözlerim acıdı lenslerden sanırım güneşten oldu sabah takmıştım üstelik :44:

kızlar ama dikkat edin yazın lens kullanmayı azaltalım :KK1: bende bağımlılık yapmış durumda ama yazın çok rahatsız oluyorum göze yapışınca çok kötü oluo:18:

kızlar merhaba benim resmimden bahsediyorsunuz evet ben bundan 5-6 sene önce soleko t-blue sanıyordum 2-blue imiş meğersem ingilizcede twoı diye okunuyor ya telefonda tblue diye anlamışım ben öyle sipariş veriyordum opmer diye bir lens merkezinden almıştım nette de sayfaları var ama maalesef bu lens şuan üretilmiyor göya rengini herkes çok cart bulmuş da o yüzden yeni seride farklı üretmişler daha da koyultmuşlar bu lensin rengini yetkilinin açıklaması böyle bu lensi yıllarca kullanmıştım en son yine aynı yerden 2006 senesiydi sanırım soleko 2 blue sipariş verdim ama gelen lensler görünüşte aynı gibi dursa da biraz daha koyu renk ve daha ne biliyim olmamış b ir hali vardı ben de aramıştım ve demin yazdığım açıklamayı duymuştum meraklılarına kötü haber yani.. Hakikaten güzel lensti ama... Aynısı olmasa da bir ton koyusu da olsa fark etmez derseniz hala satılıyor.

bu soleko t-blue almak istiyordum bu resimdeki gibi açık mavi lens aynısı yokmuymuş şimdi b&l aqua aldım senelik bende yazın kullandığımda kuruduğunu hissediyorum yapışıyor muymuş ya ne kötü.

Eklentiler

• $dsc02323m[1].jpg
    $dsc02323m[1].jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 45
X