Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Kızlar, ilk defa lens kullanacak birinin ne yapması gerekir?
Deneyimlilerden bilgi almak istiyorum:),

Bu arada numaralı lens kullanacağım.

LadyEvil konuyu güzelce özetlemiş zaten. Doktora gitmek şart. Hijyene çok dikkat etmek gerekiyor. Gözün mikrop kapmasından, alerjik reaksiyonlara hatta körlüğe kadar gidebilen durumlar söz konusu olabilir. Ama lens bence en büyük icatlardan biri. :)

Hem şeffaf hem renkli derken, numaralı ve renkliyi kastettin sanırım. Ben numaralı şeffaf kullanıyorum. Renklileri bilemeyeceğim.

dogal bir lens istiyorsan solotica hidroceen diyorum yilik ve inan bana takinca batma yapmiyor ve bugulu görmüyorsun benim gözlerde kahve ben mel kulaniyorum haresiz cok dogal mavide cok yakisiyor kahve gözlere sari saca mavi cok yakisiyor ve hata günesli havalarda gri gibiduruyor(SENIN ISTEDIGIN RENKLERDE TAMAMIYLE GÖZLERINLE DAHA COK UYUSACAK rahat etmek istiyorsan solotica diyorum) cünkü coKKKk marka denedim dogal durmuyolar ya hareleri kalin oluyor yada damarli oluyor balik gibi bakiyorsun YADA PUPILI KAYIYO BEBEGINE OTURMUYOR --AMA SOLOTICADA ÖYLE BIR OLAY YOK ÜC BOYUTLU GIBI GÖZLERINLE KAYNASIYOR VE BOYAMA ISLEMINI DAMARLI DEGIL BEN BURDAYIM DEMIYOR ZAR GIBI DRUYOR FIYATI 189;YTL YE ALDIM RESIMLERIM VAR EKLEYEMEDIM YAAA :18::18:

ben tıpatıp aynı olcak demedim siyahsa mavi takıyorsan 2 yada 3 yıl sonra ela ya dönük bir renk oluyormuş
öyle biliyorum benimkide açık kahve hangi renk olur diycektim zaten emin olmadığım için tekrar yazdım

Bir miktar benzemesinin bile bir mantigi var mi sence?
Daha bir seyler yazardim da gerek yok. Mantigi olan insan anlar ne demek istedigimi. Bunu anlamak icin illa biyoloji bilgisine ihtiyac yok, mantik yeterli.
Böyle bir teknoloji cikti da benim mi haberim yok? Eger öyleyse birileri beni haberdar etsin gideyim bal rengi yapayim gözlerimi.

bu lensler hala duruyorlarsa almak istiyorum

tatlım gözün aydın sana müjdem var yilar önce üretimi durdurulan ciba elegance diamond colors two black serisinde can buldu birebir aynısı hata haresi daha kalın anlıyacan ciba elegance artık diamond colors two black serisi olarak elegance fanlarını mutlu etmek için üretimi belirli lens optiklerde satılmaya sunulmuştur bilgine

arkadaşlar bu lensleri formda grdüm ve gerçekten çok beğendim hangi markaya ait olduğunu bilen yada tahmn eden arkların yorumlarını bekliorum...Eki Görüntüle 345473

bu fx9 mm custom lens amerikada elle boyama yöntemiyle yapılıor 450 dolar civarı..ama gündüz hortlak gibi görünüme neden oluyor söyleyım

tatlım diamond colorstan sonra diamond colors two serisi yeni türkiyeye geldi çoook gzl önceki diamond diamond two serisinin yanında rainbow freshlook gibi kalıyor diamond colors two light blue yani bebek mavisi ben aldım süper diamond colors two paris hilton lensinin birebir aynısı paris hilton elegance kulanıyordu üretimi durunca paris hiltonda mecburi natural touch elegance kulanmak zorunda kaldı diamond two elegancenin birebir aynısı çünkü bende elegance kulanıcısıyım üretimi durunca bende çok üzülmüştüm ama şimdi çok ama çok mutluyum diamond colors two eşitir elegance evet bir yıl garantili

ya ben amazon green denedim fakat bende bukdr acık durmadı
hatta belli olmadı bile bana yanlıs mı verdi yoksa gözlerimden mi bilemiorum
gözlerim koyu kahve..

benimde gözüm koyu kahve en kaliteli lens markası bile gözü açmaz custom ayrı amazon greey kulan açar yada solotica ourtzo tavsiyem budur ourtzo bende mavi tragımsı durdu ama arkadaşımda hazal kayanın gözünün aynısı durdu yani yeşil moralim bozuldu arkadaşımın gözü daha açık bana göre

tatlım lenslerin öyle bir teknolojisi yok,ama zamanla yaş aldıkça gözün kahverengi tonu açılıp daha açık kahverengi oluyor tonu soluyor,sarı yeşilimsi çizgileri varsa bunlar artıyor,ha artmayan açık kahve bal tonunda gözü olan vardır ona itirazım yok,ama bu yıllar geçtikçe kendimde de gözlemlediğim bir şey,annemde de,hatta teyzemde de yaşlanmasıyla iyice bal elalaşmış olduğunu gördüğüm bir durum,ama yıllardır lasik denilen göze kalıcı yapay iris takılmasıyla olan bir göz rengi değiştirme ameliyatı varçok fazla komplikasyonu çıkan ve pek önerilmeyen br ameliyat,bir de lumineyes denen lazerle gözün üst tabakası soyulup gözde zaten bulunan mavi pigmentleri ortaya çıkaran geri dönüşü olmayan geliştirilmekte olan bir ameliyat var,herhalde arkadaşların lasik gibi göze kalıcı implant iris takılmasını yanlı anladılar...

kızlar fresslookun düz yeşilini alıp deneyin tavsiye ederim ben bugün bihterin lenslerinden sipariş ettim hazır numaralı lens almısken o rengi vereyim dedi optikci :)) tmm dedim 250 tlye senelik getirtcek fotolarımı koyarım lensin markasını da yazarım aldıgımda

kızlar bişey sorucam ben amazon ve freshlook kullanıyorum renkli numaralı lensten gözüm mikrop kaptı ve doktorum johnson& johnson a geçmemi önerdi.Johnson &johnson hem renkli hem numaralı lens üretmiyo mu yoksa ben mi bulamadıım

kaliteli olmalı dogal olmasını istiyorsan fiaatan kaçmıcaksın ama en iyisi diamond colors two bende kulanıyorum çok dogal ve çok renkli tavsiyem budur yine zevk senin

yıllık lenlerin fiyatları 200 ila 600 lira arası değişiyor benim lenslerimin hepsi rainbow cokta memnunum fiyatıda gayet uygun 1 yıllık lens ama temiz kullanırsan 1.5 yılda kullanabilirsin :))

kaliteli olmalı dogal olmasını istiyorsan fiaatan kaçmıcaksın ama en iyisi diamond colors two bende kulanıyorum çok dogal ve çok renkli tavsiyem budur yine zevk senin

yıllık lenlerin fiyatları 200 ila 600 lira arası değişiyor benim lenslerimin hepsi rainbow cokta memnunum fiyatıda gayet uygun 1 yıllık lens ama temiz kullanırsan 1.5 yılda kullanabilirsin :))

kızlar mart ayında arkadaşım yurt dışından solotica icemint rengi lens hediye getirdi benimde kullandığım lenslerim olduğu için sadece bir kere denemek amaçlı taktım amacım satmak değil de solotica hidrocor ice ile takas etmek istiyorum. elinde o aylarda almış kullanmayan ve değiştirmek isteyen solotica cor ice olan varsa benimle iletişime geçerse çok sevinirim.

doğru söylüyorsun.bence de solüsyon farkediyor baya bir.sen hangisinden memnun kaldın?

rainbow un resmini koyabillir misin acaba?albümünü ben göremiyorum.resim ekleme eklenti ekle kısmından olabiliyor sanırım.be nde bayadır resim eklemediğimden unuttum şu an.ya da resmini buraya yükleyip ImageShack® - Online Photo and Video Hosting yüklenmiş olan linki kopyalayıp buradan msj yazdığın kısma yapıştırabilirsin

Lıght greendir o büyük bi ihtimal rainbow'un :)) yani beren saat rainbow kullanıyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…