Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

cnm bildiğim kadarıyla özel boyama. tabi yanılıo olabilirim. öle okumuştum. biraz tuzlu haliyle. bildiğim bu umarım yardımcı olmuşumdur:44:
teşekkür ederim canımsın.el boyama natural taouch baby blue muş galiba.fakat nerden nasıl temin edebilirim birtürlü bulamıyom.çok hoşuma gitti.yardımın için ayrıca teşekkür ederim.

teşekkür ederim canımsın.el boyama natural taouch baby blue muş galiba.fakat nerden nasıl temin edebilirim birtürlü bulamıyom.çok hoşuma gitti.yardımın için ayrıca teşekkür ederim.

ne demek cnm bikaç sitede gördüm sanırım bu rengi. tam olarak ismini hatırlamıyorum sitenin ama hani nette alışveriş yaptığın siteler var ya tek lens satanlar değil, onlara bi bak. baya pahalı ama 400 falandı sanırım benim gördüğüm.

Kızlar acil yardım..Lensleri solüsyonlu sudan çıkardıktan sonra direk takabiliyormuyuz göze yoksa yıkamak gerekiyormu??

Kızlar acil yardım..Lensleri solüsyonlu sudan çıkardıktan sonra direk takabiliyormuyuz göze yoksa yıkamak gerekiyormu??

yok cnm direk tak. zaten lensi her taktığında lens suyunu değiştirirsen direk takarsın. taktıktan sonra batma falan yaparsa ( bazen toz falan kalınca oluyor ) çıkarıp elinde lens solüsyonunyla yıkayıp takabilirsin. ben takmasam da hergün değiştiriyorum solüsyonu. daha temiz oluyor gibi geliyo da

teşekkür ederim canım peki hangi site tam olarak ben göremedim başka yerde.ben 4yıldır kullanıyorum renkli ve numaralı.fakat bir türlü işte bu diyeceğim renk çıkmadı.bu sanki istediğim renk.inşallah bulur ve alırım.sesimi duyduğun için yardımın için minnettarım saol canım

ne demek cnm yardımım olduysa super sanırım sahibinden.com da görmüştüm. ama baya zaman oldu. bi bak oraya tekrar. fiyatı fazla olunca aklımda kaldı bu renk çok açık mavi duruyodu resimde. umarım istediğin gibi olur cnm

buarada msjla linki attım sana bak bakalım istediğin onun gibi bişey mi

Son düzenleme:

melek misin nesin sen yaben özelden atamıyom ne bileyim daha yazamazmışımresimşere baktım onlar değil görmüştüm onları.el boyama natural baby blue .resimdekilerden doğal bunlar çok canlı.fakat telini aldım sitenin belki onuda getiriyolardır.teşekkürler

nolcak cnm bilgimi paylaştım çok doal duruyor cnm o renkte . eğer mas mavi olmak istiyorsan onu tavsiye ederim. bi kaç sitede gördüm gerçekten güzel. bide o foto sanırım yabancı siteden alıntı. tam olarak o rengi bulamaya bilirisn . en azından en yakını o renk . bi bak bakalım umarım işine yarar.

bu da boyamaymış

aslında canım masmavi değilde benim aradığım renk açık mavi ve bu resimdeki gibi ortası sanki biraz daha açık bu yüzden daha doğal duruyo.ben mavi hastasıyım zaten.şu anda ıllusions kullanıyom.bu da iyi ama bu rengi görünce gözümdekini beğenmez oldum

cnm yanlız bu tam doğal duran bi lens değil hani çok parlak özel bi renk olduğu belli. senin kullandığında güzel bunun tonunda çok zor bulman. bu rengi yabancı forumlarda görmüştüm çok belli lens olduğu çünkü rengi doğal bi ton değil. hani sonuçta kendi tercihin ben sadece fikrimi paylaşıyorum cnm. :44: eğer tam bu renk istiyorsan özel boyama yaptırman lazım. bide sende nasıl durur uzaktan nasıl durur bilmen lazım. malum bu foto çok yakın :44: bende bi bakıyım forumlara bişeyler bulursam paylaşırım senle :44:

Kızlar Yardım!!!!

***Yeni aldıgım 10 günlük esmeraldalarım gözlerimde kızarıklık yapıyor...ya yeni alınmış bir lensle TAKAS yapıcam yada uygun fiyata verıcem çare yok...Eğer takas yaparsam ve onlarıda takamazsam anlıycam gözlerim lensi kabul etmıyor, bir dahada lens macerama burda son vericem!**:97::95::95:

slm bende de bana yakışmayan kullanmadığım quartzo var ama esmeralda bana olmaz.istersen benimkileri verebilirim

kızlar merhaba bugün lens almaya gideceğim daha önce uzun soluklu hiç bi lens kullanamadım freshlok ve bosh lomb onlarıda bi iki kere takabildim.
Batmayan lens arıyorum yardımcı olurmusunuz?taktığımda baş ağrısı yapmayacak batma yapmayacak

lenslerinizin ızarıklık yapma sebeplerinden birisi gözlerinizin temel eğrisi yani BC değeri lens ile uyum sağlamamasından olabilir. kısaca çapı göz yapınıza uygun olmayabilir. bir diğer olasılık ise göz kuruluğu problemi yaşıyor olabilirsiniz. bu kuruluk klimalı ortam , hava sıcaklıklarındaki değişim nemsiz ortam veya bilgisayar karşısında fazla vakit geçirme gibi değişikliklerden meydana geliyor olabilir. benim size nacizane tavsiyem öncelikle bir doktora görünüp gözünüzün temel ölçülerini öğrenip ona uygun lensler seçmeniz yönünde olacaktır.

bahsettiğiniz kısa süreli lensler oldukça yaygın ve tercih edilen kullanımı rahat lenslerdir. bunlarda eğer bahsettiğiniz sorunları yaşadıysanız göz çaplarınıza uygun olan lensler seçmeye özen gösterin. eğer göz kuruluğu var ise ki bu batma da yapar. doktorunuzun önereceği marka bir suni gözyaşı kullanabilirsiniz. gözleriniz silikon materyale karşı bir alerjiside olma ihtimali var.

herkese selamlar :) gözlerim orta koyulukta kahve daha önce b&l aqua kullandım oldukca şık ve doğal duruyordu hatta kimse gözümde lens olduğunu anlamıyordu iddalı bir renk olmasına karşın...amazoon koyun gözü gibi görünüyordu bende şimdi aqua gibi iddalı yeşil kullanmak istiyorum istediğim yeşil karaip green gibi iddalı bir ton olsun istiyorum yardımmmm lütfen :) :79:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…