Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım ben 1 senedir kullanıyorum ama bu batma ve kuruluk şikayetim hep oldu şimdi artıksüresi doldu o yüzden solotica almayı düşünüyorum sırf bu sebepten aralarında pek fiyat farkıda yok rahatlık çok önemli özellikle çalışıyorsan:)

arkadaslar cok ilgincte

ilk defa kullandım ilk kullanımda freshlook aldım..... gozumde srun yok sadece renkliolsun degişilk olsun dıye taktım ... göz kurulugu yapıoo ama bana ii geldi bnmde göz kurulugu yaptıgi için rahatladım neden mi ? derseniz len kullanmadan önce dısarı cıktıgımda gozlerimden yaslar akardı sankı aglıom okadar yanı lens kullandıktan sonra bu yok oldu oyuzden cok memnun kaldım .....

normalde gozumde sorun yok

sizin adınıza sevındım memnunsunuz sımdı ama ılerde bu kuruluk sorun yapacaktır.suan moralm bozuk arkdşlar 3 haftadır damla kullanıyrdum bı kac gndur ıyıdı gozm ama suan kurulk ve bulanıklılık var napcagmı bılmyrm hepsı freslokkun hatasıı(1 bucuk aydır bunu cekyrm :84:

bn sureklı bılgısayrda cızım yapıyorm o yzdn de kuruluk oluyor ılk yasadıgım kurulukta klımadan oldu doktor nemsız kalmız gozn dedı butun yaz boyu klıma calıstı tepemde iş yerımde bunu gozmde kuruluk problemı baslaynca farttık tabıkı suan normak gozum bıle klımalı ortamda duramıyo ya acımaya yasarmaya başlıyr ben daha dıkkatlı kullanıcam calışırken degılde gezerken takıcam lenslerımı bı gecsın gozum tamammen bu arada solotıca lenlerı nereden temın edıyrsunuz ınternet sıtelerınde sızce ıyımı banada yardımcı olun nolur.

ewet memnunum cnm ama dedıgın gıbı ilerde ne olur bılmıom ((

sana yardımcı olmaıom cunku ben yenıyım (

bakın bu freslok pure hazel lenslerımdı .....((
kızlar albume koydum fotolarımı lenslı lenssızz bak ck hos dımı elaa..

flaşlı resm tabı bu yansıyan renk flaşsızda acık kahve bal rengınde duruyordu super bı degısıklık oluyordu bndekuruluktn dolayı kullanamyrm ıste..cok mutsuzum.

geçmiş olsun çok o zaman bence bi süre dinlendir gözlerini canım.albümüne baktım lensler çok yakışmış:)umarım en kısa zamanda kullanabilirsin tekrar.solotica lensleri satan internet siteleri var canım duyduuma göre ama ben bu forumda vetman adlı arkadaştan almayı düşünüyorum ondan alan çok kişi var bu arada bende yeniyim bu forumda solotica topiğine bakarsan orda daha çok yardımcı olabilirler sana:):79:

saol canım.cok bgnıyrdm lenslerı ama ıyıce kotu oldu galıba gzlm kara kara dsnyrm moralm ck bzk suan.3haftadır ynı damlalrıma baslmıstım.bugun bı garıp kurumsu gzlrm tekrarlıyormu anlmdm.dnlnsn evt 1 bck ay oldu hc tkmdm bıde nmaralı -1.25 ama klnnıym ıste ok solotıcayada bkcm vt vetnmı bnde grdm o byanada soruyum bı saol cnm

Evet bulanıklık ve baş ağrısı geçti gibi alıştım sanırım.
Yalnız ben hala rainbowun kuruluk yaptığını düşünüyorum hele akşama doğru gözümden fırlıyolar resmen
İstersen bi doktoruna danış cnm sen ben bi daha rainbow kullanmıycam çok kalın geldi bana şeffaftaki rahatlıktan sonra

Bayanlar bende gözlük kullanıyorum,yüzüm küçük bu yüzdende nasıl olursa olsun yakışmıyor.makyaj yapıyorum gözlüğü takınca hepsi gidiyor,doğru düzgün görünmüyor.birde bıktım camlarını silmekten gözlüğün izlerinden nefret ettim.göz altlarım çöktü.evdeyken gözlük kullansamda diğer şartlarda lens istiyorum.ilk etapta deneme boylarımı ne oluyomuş haftalıkmı ne.sizden ricam en iyi lensler hangisi???kullanımı rahatmı?bi sorun teşkil ediyormu tak çıkar sorunu?sizlere güveniyorum.son olarak gözlerim ela bazen yeşil bazen kahve görünüyor.yeşil düşünüyorum.yardımınızı bekliyorum.kurtulmama yardım edin bu çerçevereden

mervecnmm raınbowdn vazgectm bu solotıca markaya sardım bu aa vetnam hnmdn bakıyorm nc mellerı cok begendım iştn cıktım ck yakn zamanda ıse grcem ve hmen alıcam ck begendım nc mellerı sen ne dusunuyorsun solotıca hakknda:)

Sağol canım yaa benimde en kısa zamanda almam lazım.biraz daha araştırma yapıyım.geçen yaz nişanım vardı gözlük takamadım.uzaktakileri hiç görmedim:)))düğünümdede aynı işkenceyi çekmek istemiyorum.bu yaz olucak hayırlısıyla.tabi günlük hayattata vazgeçilmezlerim arasında olucaktı reminim.yeterki kullanabiliyim.bazıları yazmış.6 saatten fazla takmamak gerekmiş:S numaralılar içinde aynısı geçerlimi öyleyse hayatta uğraşamam 6 saatmi tutcamki:18:

ay senı ck ıyı anlıyrm gozluk takmak berbat bısy keske seffaf alıp taksaydn ozaman ya tuhh dugunune aynen al bıan once alış yk 6 saatt sabıt hanı kullananbılrsn ısedgn kadar 6 saat en ygunu sadece saat acısından renklı ıstıyrsan solotıcalar en dogalı dıyebılrm gordgm kadarıyla bende alıcam en kısa zamanda.

Sağol canım yardımın için.duyduğum kadarıyla birde göz çizdirme var onu deneyenler varmı acaba içinizde.doktorlara kalsa ne lens ne çizdirme işlemini uyguluyor.ama gölzük kullanmakta berbat bişey.neyse sanırım mecbur lens alıcam.dediğin markası araştırıcam sağolasın.

göz çirdirme olayını bende merak ediyorum

Merhaba arkadaşlar ben lens kullanmaya başladım numaralı şu an şeffaf kullanıyorum fakat renkliye geçmek istiyorum ela lens aldım ama göz rengim değişmedi bile. Önümüzdeki günlerde bi tane daha almak istiyorum gözlerim koyu kahverengi sizce hangi marka ve hangi rengi almalıyım?Kafam çok karışık yardımcı olursanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…