Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Çok teşekkür ederim canım ya herkes beğeniyor, benimde moralim düzeliyor çünkü ben hiç beğenmedim, bu renk bana çok açık geldi :83: Umarım alışırım...

Violet gibi değişik bi renk durmuş güle güle kullan kendi göz rengin güzel duruyor aslında yeşil sanırım :))

Violet renginide hiç sevmem ya
Hiç alışamadım bu renge ben..Rainbowun orta kısmı büyük sanırım, yani daha önce renkli lens kullanmamıştım ama bana öyle geldi, yakından kaymış gibi duruyor ya Neyse kullanıcam artık o kadar para verdim, bide 1 senelik..
Kendi gözlerim yeşile çalıyor biraz ama ela aslında

Violet gibi değişik bi renk durmuş güle güle kullan kendi göz rengin güzel duruyor aslında yeşil sanırım :))

cnm cok yaksımıs bende bu markadan almak ıstıyrm lens oksıjen gecırgenlıgı nasl acaba kurulk yapmayan freslook kllanan bırı olarak aynı sorunları yasamamamk adına soruyorm cnm.memnunıyetını yazarsan sevınırım..gle gule kullan lenslerını

merhaba bnde freshlook harelı yesıl alamayı dusunuyorum acaba nasıl durur gozlerım acık kahve ? tesekkurler

ben kullandım çok doğal duruyor...kuaförüm saçıım boyarken gözleriniz yeşil kızıl çok hoş durur demişti:) benim gözlerim de açık kahve..

selam ben daha yeni bu siteye üye oldum ya bu lenslerin lütfen markası tam nedir ve nerden satın alabılırım yardım edin !!

Çok teşekkür ederim canım ya herkes beğeniyor, benimde moralim düzeliyor çünkü ben hiç beğenmedim, bu renk bana çok açık geldi :83: Umarım alışırım...

herkes böyle güzel bir duruş yakalamak için denemediği lens bırakmıyor emin ol ki harika bir renk olmuş ve yapısı da çok doğaldır rainbowun rainbow açık renk gözlerde işte böyle şahane duruyor hiç moralini bozma çok çok güzel olmuş arkadaşım güzel günlerde kullanman dileğiyle ..

Lensin yapısı doğal olabilir ama nasıl desem, sanki böyle sulu boyayla boyanmış gibi damarsız...Hele güneşe yada ışıklı bi ortama gelince rengi çok açılıyor.. Birde ortası çok geniş kendi göz rengim görünüyor gözbebeğimin kenarından..bana tuhaf geliyor yani, ama kendimde sarışın olduğum için fazla pörtlemiyor aslında..:87:
Umarım alışırım ama değiştirmeyide düşünüyorum, gerçi değiştirmezler ama optikçim babamın arkadaşı, bi şansımı denicem
Hatta almak isteyen varsa satabilirim o derece :83:

Son düzenleme:

Ben ilk defa renkli kullanıyorum o yüzden şuan bana çok garip geliyor..Yani şeffaf lensim çok rahattı tabiki onun kadar rahat değil..Ben alalı 3 gün oldu zaten kuruluk yapar mı yapmaz mı o konuda bişey diyemicem ama arada sırada ışıksız ortamlarda falan bulanıklaşıyor, yani sanki rengi gözümün önüne geliyo gibi oluyor

aslında rainbowlarda damar yok ama hareli bir yapısı var lensin içinde sarılı mavili boyamalar olması lazım fantasy de ve çerçevesi de var ama senin gözler çok açık olduğundan sanırım hiç belli olmuyordur o damarlanmalar ve gözlerinin çok açık renk olması kendi rengi boşluktan gözükse bile hiç sırıtmamış kahve sırıtmasından daha iyidir yani öyle düşün :) bence çok şanslısın bende de böyle güzel dursa keşke

Kızlar 1 ay önce aldığım solotica icemint lenslerimi takas etmek istiyorum. ilgilenen arkadaşlar özelden mesaj atabilir.

Bilmiyorum canım ya beğeni insandan insana değişiyor..Bide ben hiç mavi almayı düşünmüyordum optikçide denedim bunu aldım ama aklımda yeşilde kaldı, birazda ondan sanırım bu memnuniyetsizliğim
Çevremdeki çoğu kişi beğendi ama kendi göz rengimin daha güzel olduğunu söylüyolar, bende kendi gözlerimle mutluydum ama bi anlık heves işte..bir daha renkli lens kullanmayı düşünmüyorum sanırım :83:

Son düzenleme:

anlıyorum cnm sen alışkın olmadığından böyle belirgin bir renk değişimini yadırgadın heralde kendi gözlerin eminimki hepsinden daha güzeldir bence de eğer insanlar öyle diyorsa hiç takma boşver sen :)

saol cnm cevabn ıcın aynen seffaf kullananla ayırt edebılıry durumu bende kullandım ılk renklı taktıgmda ck garıp geld alısıyorsn ama bulanıklık zamanşa gecıo gozune oturuyo lens merak etme .

Şimdi bunu takıcam o kadar para verdim, ama bundan sonra renkli almaya karar verirsem rengi çok dikkatli seçicem
Buna da alışmaya başladım ama bide baş ağrısı ve bulanıklık olmasa...

saol cnm cevabn ıcın aynen seffaf kullananla ayırt edebılıry durumu bende kullandım ılk renklı taktıgmda ck garıp geld alısıyorsn ama bulanıklık zamanşa gecıo gozune oturuyo lens merak etme .

İnşallah geçer canım, geçmezse optikçim firmaya geri göndeririz belki değiştirme olabilir dedi.Bu arada bugün gittimde bulanıklık lensin kuruluk yapmasından kaynaklanıyo olabilirmiş ,o da tam emin değil ama rainbow almak istersen bunuda göz önünde bulundur derim

ya bn freslokktakı gıbı kurulk olmas dıye dusunuyorm hanı freslokk daha kotu bı marka dıye yapıyordur dedım tuh yaaa.daha gozlerm yenı gecıyr damlalarlaym.gecnce alıcam denıcem bndada aynı problem tekrarlarsa seffaf a devam..arkadaşkar raınbow renklı kullananalar yazabılrmı kuruluk yasadınızmı .mervecım bulanıkklılık yenı alışıyo olmandandır ya ılk taktıgmda ck olmustu gecıck canm .

ben kuruluk ve aynı zamanda çok batma yaşadım canım rainbow malesef böyleçok kalın olduğu için heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…