Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Koyu, açık orta kahve? hangisi. bir de ne renk lens istiyorsun canım? ben solotica markayı öneririm. hem çok doğal hem de rahat bi lens.

koyu kahve rengi gözlerim, ayrıca numaralı gözlük kullanıyorum. yaklaşık 12 yıldır gözlük kullanıyorum biraz gözlerimin dinlenmesini istiyorum.renk olarak ne önerirsiniz acaba paylaşım için teşekkürler.:KK19:

cnm takabıldınmı hala bılmıyorm ama ıkı goz kapagınıda sıkıca tut hafıfce lensı bırak o oturur gozune zaten heemen

cnm takabıldınmı hala bılmıyorm ama ıkı goz kapagınıda sıkıca tut hafıfce lensı bırak o oturur gozune zaten heemen

kızlar bende kendi takdıgım yöntemi yazayım. belki yardımcı olurum.
lens göze girecek sekilde alt kirpik diplerine yani kalem çektigimiz yere lensi koyuyorum tam alt kirpik diplerine ve gözümün tam ortasına. üst göz kapagımı yukardan cektiriyorum kapanmasın die. minicik bi hamle dokundugum zaman lense tık diye takılıyo:KK55:

kızlar bende kendi takdıgım yöntemi yazayım. belki yardımcı olurum.
lens göze girecek sekilde alt kirpik diplerine yani kalem çektigimiz yere lensi koyuyorum tam alt kirpik diplerine ve gözümün tam ortasına. üst göz kapagımı yukardan cektiriyorum kapanmasın die. minicik bi hamle dokundugum zaman lense tık diye takılıyo:KK55:

ya burda kımseye raslamak mumkun degl lenslerle ılgılı sorularım varr.cnm sen renklımı kullnıyorsun

kimse yokmuuu;((kahve rengı gozde doğal fresllok harelı ela kullanan bırı olark ona es deger guzl bı lens onercek olan yokmu arkaşalar acıl cevap.kuruma yapmıyacak ck fseslok yaptıgı ıcın kullanamıyorm...;(( :83::83:süper duruyordu onun gıbı dıkkat cekıcı bı lens ıstıyorm.damarlı falan degıldı ole ıstemem zaten.

kimse yokmuuu;((kahve rengı gozde doğal fresllok harelı ela kullanan bırı olark ona es deger guzl bı lens onercek olan yokmu arkaşalar acıl cevap.kuruma yapmıyacak ck fseslok yaptıgı ıcın kullanamıyorm...;(( :83::83:süper duruyordu onun gıbı dıkkat cekıcı bı lens ıstıyorm.damarlı falan degıldı ole ıstemem zaten.

ya canım inan yardımcı olmak isterdim de bende freshlook kullanıyorum ayda bir kaç kez belki takıyorum. diger markalar hakkında pek bi bilgim yok

ya canım inan yardımcı olmak isterdim de bende freshlook kullanıyorum ayda bir kaç kez belki takıyorum. diger markalar hakkında pek bi bilgim yok

ay cnm saol..ya az takıyorsun demek ya freslok ınanılmaz hosuma gıdıyordum elası sen hangı renk kullanıyrsun numarlı kullanıyordum ben gozlerm lens deyınce hadı canım dıyorlardı ama 1 aydır gozlerım allerjı oldu kuruluk yapmıs oksıjen gecırgenlıgı azmıs.daha oksıjen gecırgenlıgı yuksek bı lens al dedıler on gorede okuyan olursa bılgılerıne ck ıhtıyacm var.gozum gecsn hemen alıcam.

ay cnm saol..ya az takıyorsun demek ya freslok ınanılmaz hosuma gıdıyordum elası sen hangı renk kullanıyrsun numarlı kullanıyordum ben gozlerm lens deyınce hadı canım dıyorlardı ama 1 aydır gozlerım allerjı oldu kuruluk yapmıs oksıjen gecırgenlıgı azmıs.daha oksıjen gecırgenlıgı yuksek bı lens al dedıler on gorede okuyan olursa bılgılerıne ck ıhtıyacm var.gozum gecsn hemen alıcam.

bende elasını kullanıyorum canım. göz rengime de çok yakısıyor. zaten kendi rengide çok koyu degil. rengi bende çok seviyorum. ama rahat edemiyorum işte özel bi günde yada degisiklik olsun die kullanıyorum.tamam çok ince bi lens ama rahat edemiyorum kuruluk vs. çok oluyo. hatta ilk zamanlar damla kullanıyordum.

işte aynı sorun 4 ay kullandım ben okadar sevdmkı hergun takıyordum.işte sureklı kullanabılıcegım rehat edebılıcegım aynı tonda farklı markada lens armaktayım hanı numaralı oldugundan sureklı takam lazm cnm dıkkat et aylardır doktorlardaym bu seferkı ck cıddı oldu.göz kapagı ıst tarf allejı olmus ıyıce bu lensten bnm.özel gunerde kullanıyrsan problem yk tabı ıns bulabılrm ıyı bı lens.bu formda oneren cıkıcaktır aynı bıızm gıbı kulanan

kızlar gördükçe yazarlar zaten canım. ben hergün kullanıyo olsam asla bunu kullanamazdım. taktıgım zaman gün boyu bile kullanamam .. bir kaç saat sonra batmaya başlıyo

kızlar gördükçe yazarlar zaten canım. ben hergün kullanıyo olsam asla bunu kullanamazdım. taktıgım zaman gün boyu bile kullanamam .. bir kaç saat sonra batmaya başlıyo

evet cnm aynen ole yazarlar ınss..lenscı arkadşımada danısıcam onerısıne gorede hareket edıyım bakym bı optıkcı tanıdıgm ar

Rainbow Sky Blue aldım.Aslında deneyerek aldım ama bu renk bana fazla açık geldi.Gialloyu denemek istemiştim ama testerı yoktu, denemedende almak istemedim bunu aldım ama aklım kalmadı değil :82: Ara ara bulanıklaşması ve orta kısmın biraz büyük olması kötü. Ama rengi herkes beğendi, bende alışıcam inşallah :97:
Buyrun resim:
98319534.jpg

Rainbow Sky Blue aldım.Aslında deneyerek aldım ama bu renk bana fazla açık geldi.Gialloyu denemek istemiştim ama testerı yoktu, denemedende almak istemedim bunu aldım ama aklım kalmadı değil :82: Ara ara bulanıklaşması ve orta kısmın biraz büyük olması kötü. Ama rengi herkes beğendi, bende alışıcam inşallah :97:
Buyrun resim:

sevgili MERVE mükemmel ötesi olmuşşşş çokk beğendim kendi göz rengin açık sanırım harika olmuş ya rainbow açık gözlerde harikalar yaratıyor çok başarılı tam gök mavisi güle güle güzel günlerde kullan lenslerini çok çok beğendimm..

Buyrun resim:
98319534.jpg

Violet gibi değişik bi renk durmuş güle güle kullan kendi göz rengin güzel duruyor aslında yeşil sanırım :KK33: :))

merhaba bnde freshlook harelı yesıl alamayı dusunuyorum acaba nasıl durur gozlerım acık kahve ? tesekkurler

X