Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bir soru sormak istiyorum benim astimatım var numaralı renkli lens kullanıyorum ama herkes kullanmak zararlı diyor renkli için:KK43: acaba zararı mı var

merhaba
2 senedir lens kullanıyorum.farkettimde sanki gözlerim eskisi kadar güzel deil daha solgun ve daha içe batık gibi.lensin bu şekilde bi müdahalesi varmıdır acaba ?

Bugün optikçiye gittim ve bir sürü lens denedim.Testerlarıda yeni getirmişler ilk ben denedim :KK1: Freshlookların yapısı çok damarlı, belli oluyorlar gözde. Elegance taktım onlar daha iyiydi ama en güzeli Rainbowdu.Sky blue ve dark greeni denedim ikiside güzel oldu ama benim göz rengim ela olduğu için dark green fazla doğal durdu, yani hiç belli olmadı bende..Bende sky blue aldım damarsız güzel bi yapısı var doğal durdu..
Kullananlar yorum yapabilir mi, nasıl bi lens yani kullanımı rahat mı?1 yıllıkmış bu benim aldığım..baya uzun süre kullancam sorun olur mu acaba?Birde kullanan varsa ve resim eklerse çok sevinirim opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Kızlar lens almak istiyorum. durasoft 3 complements diye bi lens markasının green ve violet renklerini gördüm bu forumda ve bayıldım. bu lensten kullanan var mı arnızda?
ben soloticanın icemint, cor mel ve quartzo-sonuncuyu hiç kullanmıyorum desem yeridir- renklerini kullanıyorum. quartzo haricindeki bütün lenslerimden memnunum. bi de belirgin ama doğal duran bi yeşil ve mavi tonlarında lens istiyorum. durasoft 3 complements kullananlar yardımcı olursa sevinirim canlar :KK16:

Merhaba arkadaşlar ben de yeni bir lens kullanıcısı olarak sizlerle resmimi paylaşmak istedim. :KK61: İlk resim kendi gözüm diğer iki resim de freshlook hareli yeşil :KK23:

Eklentiler

• $SDC14961.jpg
    $SDC14961.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 63
  • $SDC14976.JPG
    $SDC14976.JPG
    143,4 KB · Görüntüleme: 59
  • $SDC14992.JPG
    $SDC14992.JPG
    69,5 KB · Görüntüleme: 57
kızlar bende miyop ve astigmat var...bir göz doktoru tanıdığımız hiç tavsiye etmemişti lensleri...gözlük te takamıyorum.geçen güneş gözlüğü alırken gözlükçü aklımı çeldi.ben de lens düşünüyorum...hangisinden memnunsunuz?

arkadaşlar yardım.. ilk defa lens alacağım..orta kahve gözlerim..freshlook grilerden hareli mi yoksa gümüş gri mi alayım?bir de numaralı alacağım netten.miyop için-1.00 yazıyorum değil mi?

cnm freshlook alacaksan illakide ki pek tavsiye etmiyorum ama hareli diyorum ben diğerinde renk belli olmuyor ve harede olmadığı için iyice yapay duruyor ..
ama 3 aylık lensler de ben amazon tavsiye ediyorum cnmm ..
40 tl cidden baya doğal ve renkler çok daha güzel ..

bu arada kızlar dün sophistic maviş aldım en kısa zamanda foto eklicem
dokusuna ve rengine ben bayıldım ..
daha önce de kullandım ama tamamen değişmiş bence çok daha doğal olmuş
bakalım siz beğenecekmisiniz..

canım freshlook kullanım açısından gayet rahat fiyatı da uygun ve orta kahve gözlerin varsa hareli yeşil derim ben.:KK34:

freshlook renkleri güzel diil ya dibine girmedikçe gözün renginin değişmesi gibi bir durum bile yok gün ışığındada damar lı plastikimsi duruyor ..
ben amazon konusunda ısrarlıyım 3 aylıklar içinde en doğal lens ..
fiyatı da uygun 40 tl ..
almışken gözlerim renkli olsun belirgin olsun diyenler için tabi ..

arkadaşlar bende lens almayı düşünüyorum gözlerim kahve ne renk alsam acaba ilk defa kullanacagım

Kızlar 23 ağustos 2010 tarihinde satın aldığım solotica quartzo numarasız lenslerimi 60TL ye satıyorum. ilgilenen olursa özelden mesaj atabilir.

freshlook renkleri güzel diil ya dibine girmedikçe gözün renginin değişmesi gibi bir durum bile yok gün ışığındada damar lı plastikimsi duruyor ..
ben amazon konusunda ısrarlıyım 3 aylıklar içinde en doğal lens ..
fiyatı da uygun 40 tl ..
almışken gözlerim renkli olsun belirgin olsun diyenler için tabi ..

freshlookun yeni ürünü zümrüt yeşili renkli oldugu belli cnm sadece yesıl olan dedıgın gıbı dıbıne kadar varmadıkca belli olmuoo

yeni takamay basalşdım baslangıc freshlook oldu alsııtm zorlanmdım artık senelık olanalra ve kalaıtelı olana gecegım

arkadaşlar bende lens almayı düşünüyorum gözlerim kahve ne renk alsam acaba ilk defa kullanacagım

cnm ben de kullanalı 1,5 ay oldu olmadı .... bnmkide kahverengi ilk freshlooktan dennem yaptım memnun kaldım sende arastır al derim ben alamdan once cok arastrıdm

umarım yüklenmiştir resmim..freshlook metalik gri..göz rengim açık kahve..

Eklentiler

• $67469_110845442315915_100001713800546_97198_4773814_n.jpg
    $67469_110845442315915_100001713800546_97198_4773814_n.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 43
X