Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Bu arada Beren Saat solotica Quartzo kullanıyordur kesinnnn
yanlız almak istiyenlere şunu söylemeden de geçemicem bence gözünüzün rengi siyahsa almayın çünkü beren saat in göz rengi bal rengi ela yani bu yüzden lens onda cok doğal durmuş

:1shok:

Eklentiler

• $4037224119_935b8e30bf_o.jpg
    $4037224119_935b8e30bf_o.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 52
azul çok beğendim etrafında siyah çizgisi olan azul benim gözüm çok koyu siyaha yakın nasıl durur acaba denemeden alıcağım için içim hiç rahat değil bazı siteler istediğin rengi getirmeyip başka bir renk getiriomuş ya öyle olursa die çekiniorum ...Bazılarıda kapıda ödeme falan dio Bambamcığım sen hangi siteden aldın güenilirmi ? link verebilirmisin ?

cnm ben wrlens sitesinden aldim. bu linke bak istersen bi cnm :) guvenilir siteler var.

http://www.kadinlarkulubu.com/kontakt-lens-gozluk/357567-solotica-lens-satin-almanin-kac-yolu.html

Bir arkadasimin cok begendigim ve hic anlasilmayan super duran lensleri var. Markasi Rainbow hareli acik girmis kizlar ama onda mavi duruyor. kendi goz rengi acik kahve...Ben cok begendim fotoyu buraya ilistiriyorum. pek cok kiside kendi gozu saniyor..mesaj hakkim sinirliymis 100 'u gecer gecmez buraya ekleyecegim

Fistik banucumda burdaymis... canim senin lenslerinide facebook da gordum cok hos durmuslar. bende solotica almak istiyorum .. nerden aldin malum bende abd deyim,. internetten mi aldin? denemeden almak biraz riskli mecburen oyle olacak. ben yesilimi tonlarda dusunuyorum. ayrica numaralari capi kac olmali? numarasiz lens alicam siparis ederken internete sitesinden orada capi secme sansimiz varmi ben girdim siteye ama beceremedim o sayilar kisminda takildim kzilar yardim edin...

Banucum hala sac acma kisminda yardimlarini bekliyorum acil optum canim muck

Fistik banucumda burdaymis... canim senin lenslerinide facebook da gordum cok hos durmuslar. bende solotica almak istiyorum .. nerden aldin malum bende abd deyim,. internetten mi aldin? denemeden almak biraz riskli mecburen oyle olacak. ben yesilimi tonlarda dusunuyorum. ayrica numaralari capi kac olmali? numarasiz lens alicam siparis ederken internete sitesinden orada capi secme sansimiz varmi ben girdim siteye ama beceremedim o sayilar kisminda takildim kzilar yardim edin...

Banucum hala sac acma kisminda yardimlarini bekliyorum acil optum canim muck

Bir arkadasimin cok begendigim ve hic anlasilmayan super duran lensleri var. Markasi Rainbow hareli acik girmis kizlar ama onda mavi duruyor. kendi goz rengi acik kahve...Ben cok begendim fotoyu buraya ilistiriyorum. pek cok kiside kendi gozu saniyor..mesaj hakkim sinirliymis 100 'u gecer gecmez buraya ekleyecegim

aa nbrsin cnm uzun zmndir gorusemedik :KK70: facebookta yok aslinda yaw yeni lensler var mi sempatiksalakcinni en son belki baska arklarin ekledigi fotolarda aklinialirimsmile tatlim ben soloticalari internetten siparis ettim. denemeden aldim valla solotica topigindeki arkadaslar yardimci oldular saolsun karar vermende bayanssulusmile fotolara fln bakarak karar verdim. memnunum cok valla zemuszemus capini doktordan oorenebilirsin cnm sen hangi marka icin siparis veriordun ve hangi siteden. seffaf lenslerimi ben TR den stoklayip aliorm valla guclubacismile soloticalari siparis ederken de zaten cap fix yani hepsinde ayni secmiosun. gozun numarali ise numarasini seciorsun deilse 0 secmen lazim. tatlim sac acma ile ilgili de ben sana boyanin adini gondermedim mi yoksam bilmiyorumkismile eyvahedigeldismile ay pardon cnm ya gondermediysem. gonderirim ama tam nasil bise istiodun unuttum eyvahedigeldismile faceden ya da msnden haberleselim cnm. bu arada arkadasinin fotolarini merak ettim cnm ekleyince haber ediver, ben de optum goruselim kaydirigubbakcemile5:1hug:

Beren Saat'in kendi gözleri renkli. Hatta yeşil ama ışığa, kıyafete göre farklı görünüyor. Ama gözleri bozuk evet, bir sitede okumuştum ben de, o yüzden lens kullanıyor ama şeffaf, dolayısıyla gözünün etrafındaki beyaz çerçeve ondandır

Canim Banucum... lenslerin harika zaten bende WR dan almak istiyorum ama hep numarasiz lens kullandim. sende once bir doktorada mi gideyim. cap ve numara ogrenmek icin, bir gozum herhalde 0,50 veya 0,75 fln dir ... tabiki 0 degiller ikiside... 0,50 ler yerine 0 alsammmi kafam cok karisti,.Internetten siparisle alicam renk konusuda cok cok kafami kurcaliyor. yesil bir ton dusunuyorum....

sac konusunda turuncuya cevirmeyen bir acici ile sari yapmayi dusunuyprum yada yazin sonunda Turkiyeye gidiyorum ordami yaptirsam kuaforde???

Bu da arkadasimin lensleri rainbow acik hareli gri...

cok begendim yakindan da hic belli olmuyor gozu acik kahce sanki gozuyle butunlesiyor bir sure sonra ve gozunu saga sola cevirse bile asla kayma olmadi hayran kaldim...

Uploaded with ImageShack.us

Canim Banucum... lenslerin harika zaten bende WR dan almak istiyorum ama hep numarasiz lens kullandim. sende once bir doktorada mi gideyim. cap ve numara ogrenmek icin, bir gozum herhalde 0,50 veya 0,75 fln dir ... tabiki 0 degiller ikiside... 0,50 ler yerine 0 alsammmi kafam cok karisti,.Internetten siparisle alicam renk konusuda cok cok kafami kurcaliyor. yesil bir ton dusunuyorum....

sac konusunda turuncuya cevirmeyen bir acici ile sari yapmayi dusunuyprum yada yazin sonunda Turkiyeye gidiyorum ordami yaptirsam kuaforde???

cnm doktora bir gorun istersen simdi normalde bildigim gozun zaten gozlukte 0.50 flnsa yani lenste vermiorlar sanirim numarali ya aslinda suan uyduruorm yannis yonlendirmiyim ama benm soole oluor gozlerim bozuk doktor da bana lens icin numara yazarken 0.50 indirip yaziordu gozlukteki numaramdan daha az oluordu lensler. neden bilmiorm sanirim tembellik olmasin fln die mi yani dedigim gibi seni yannis yonlendirmiyim. oole konusuorm iste akannehir sen bir gorun istersen doktora ve lens icin goz numarani ooren ve capini ama dedigim gibi soloticalar icin cap zaten fix bise. lenslerin gozune buyuk gelip gelmemesi ya da batma yapmasi ile birebir ilgili mi bu cap olayi onu da tam bilemiorm. wrlens lens veriorsan orda cap sormuor canim zaten sadece numarasini soruor. bayanssulusmile her iki goz icin de. eger goz numarandan tam emin deilsin doktora gitmek en mantiklisi.

sac icin de sana ayrica msg aticam facebook tan yazarim kaydirigubbakcemile2

Bu da arkadasimin lensleri rainbow acik hareli gri...

cok begendim yakindan da hic belli olmuyor gozu acik kahce sanki gozuyle butunlesiyor bir sure sonra ve gozunu saga sola cevirse bile asla kayma olmadi hayran kaldim...

Uploaded with ImageShack.us

merhaba canım...ben açık hareli griyi değil de bir de koyu grisi varmış hareli olanın onu merak ediyorum..arkadaşın onu da denedimi acaba ? çok merak ediyorum hareli koyu gri olanını...

beren saatin lensi rainbow elite line hazel olabilir..ben o lensi kullanıyorum ve rengi tıpkı beren saatin gözleriyle aynı duruyor...beren saat rengi isteyenler deneyebilirler...

canim arkadasim baska denemedi 3 yildr hep ayni lensi kullaniyor cunku onun gozuyle o kadar butunlestiki baska lens hayatta almaz... gri acik hareli acik kahve gozde boyle duruyor iste... koyusu icin fikir veremicem uzgunum. acik hareli mavi gibi duruyor ben cok cok begeniyorum herkeste oyle... hatta bi kere biz bi yere gitmistik beraber. gozlerine bir suru iltifat almisti:))) sonunda da tsk ederim ama gozum lens demisti:))) kimse analmiyor cunku cok cok dogallar. ben rainbow veya solotica deniycem kesinlikle.. yesil dusunuyorum.

merhaba ben sizden bi bilgi almak istiyordum bu 204 sayfadaki LİV'in koydugu resimlerde gordugumuz dark green rainbow elite line mı yoksa fantasy mi? ona göre sipariş vericemde acil cvp werirseniz cok seviirim. şimdiden cok tesekkurler..

X