Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

solotica almayı isterim tabi bu b&l kısa vadede daha ucuz
solotica ise uzun vadede daha ucuz alıcının cüzdanına göre değişir yani yerimseniben

bence kıslar almışken solotica alın değer. gördüğüm kadarıyla çok tutulan bi lens memnun olan çok

lenslerim yırtıldı daha 2 hafta dolmadan .böhüüüüüü:gitme:

:))))) Geçmiş olsun misscatcım.Bende ilk lensimi aldıktan bir hafta sonra yırtmıştım.Allahtan lensçi tanıdık çıkmıştıda bana bir tek lens satmıştı.Umarım pahalı bir lens değildir.lmaz:

ya arkadaşlar bende lens istiyorum ama ssk karşılıyor diye duydum doğrumu yani doktor muaynesinde alınca daha mı uygun olur ? aşağı yukarı ne kadar dır fiyatlar. ? gözlerinde sorun olmayanda alabilirmi???

Bugün lensim yere düştü ve batıyor gg de tek lens satıyolar mı acaba

aaaa hangi lensti o? ovaladıktan sonra 6 7 saat solüsyonda
bekleseydi bnmkide takarken aynanın önüne düşmüştü
içine düşmüştü iyice temizledim bisorun cıkarmamıstı yerimseniben

aaaa hangi lensti o? ovaladıktan sonra 6 7 saat solüsyonda
bekleseydi bnmkide takarken aynanın önüne düşmüştü
içine düşmüştü iyice temizledim bisorun cıkarmamıstı yerimseniben

topazio temizledim beklettim naptıysam olmadı yenisini sipraiş ettim bende zemuszemus

kızlar bn bikaç ay sonra solotica almak istiyorum ama karar veremedim hepsi güzel sizce ne almalıyım bide nasıl oluo nerden nasıl sipariş ediosunuz kapıda ödeme gibi bi seçenek var mı ? bana ayrıntılı bilgi verebilir misiniz lütfen xS

ya arkadaşlar bende lens istiyorum ama ssk karşılıyor diye duydum doğrumu yani doktor muaynesinde alınca daha mı uygun olur ? aşağı yukarı ne kadar dır fiyatlar. ? gözlerinde sorun olmayanda alabilirmi???

Doktora gidip gözlük yazdırıyosun.sonra gözlükçüye gidiyosun lens almak istediğini söylüyosun.Verdikleri lenste ya freshlook ya da elegance gibi normalde 25 tl ye satılan 1 aylık lensler oluyor.Yani devletten gözlüğe karşılık 50 tl alıyolar ama 25 tlik lensi veriyolar karşılığında.GG de 25 tl ye alabilirsin aynı lensi.Ha birde hastaneye ödeyeceğin 15 milyon muayene ücreti var tabiki.Netten sipariş versen daha iyi olur bence.:teselli:

Sitede vetman diye bir bayan adında o satıyor gittigidiyorda.Onunla konuşursan sana renk seçimindede yardımcı oluyor.

Ya kızlar lens alacam ama karar veremedim CADIARZU:bbo:sophistic gri ile amazon yeşil arasında kaldım ben gri hastasıyım sitede resimleri var ikiside güzel ama karar veremiyorum kullananlar varsa önerebilirmi?yerimseniben Fiyat konusunu bilen arkadaşlar da açıklarlarsa sevinirim sophistic ve amazonlar kaç aylık? ne kadar? doğal duruyormu? gün ışığında nasıl görünüyor? Kahve Gözde radikal renk değişikliği yaratıyormu? v.b sorularıma cevap verecek birisi varsa çok sevinirimmmmmsırnaşık şey Ya çok kararsız kaldım amaaasenağlama

slm cnm .. bende şuan hem amazon yeşil hem sophistik gri kullanıyorum =)=) amazon lar 3 aylık lens .. sophistikler 1 yılllık .. fiyatları amazonların 50 - 60 tl arası .. sophistiklerin 200 tl civarı .. renk açma konusunda kullandığım en iyi lens sophistik gri diyebilirim .. türkiyedeki lenslerin en iyisi bu konuda bence .. biraz damar sorunu var .. solotica da o yok .. istersen bide solotica ya göz gezdir cnm .. şu sıralar eğer denemeden almaya cesaret edersem solotica almayı planlıyorum da =)=) ama sophistik yada amazon almayı düşünüyorsan yinede bence denemelisin görerek karar vermelisin cnm ..göz rnginden saç rengine kadar etkiliyor lensin duruşunu herşey ..

slm bende lens almak ıstıyorum bana tavsıye edebıleceğınız en ıyı marka nedır?benım bı arkadasımda 200tl cıvarında bı lens kullanıyordu markasını unuttum.sizin o bahsettığıınızin markası nedır?teşekurler yerimseniben

Bende amazonun yeşilini kullandım.çok güzeldi.Ama kısa süreliydi sonuçta.Bendede mavi lens kullanamama sorunu var.Gözlerim açık kahve olduğu için mavi lenslerin tümü kahve gri arası bir renk alıyor.Bende tam mavi dursun istiyorum.Sanırım amazonun grisini alıcam bende.Griler maviden daha çok mavi duruyor çünkü.

ya arkadaşlar ben bir lens markası duydum ve arkadaşımın gozunde gordum o doğallığa inanamazsnız kednlkle yandan da belli olmuordu şeffaf gibiydinerdeyse çok az bir renk farkı yapmıştı askeri yeşildi markası mark'ennovy imiş acaba türkiyede varmı bilgiisi olan yazarsa sevinirim

hiiic duymadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…