Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Glaciera sendeki perlalar gibi renk arıyorum.Siyah gözde de açık mavi durur mu ? bi de ortasındaki boşluk çok gözüküp gözün kendi rengini belli ediyor mu ? Rainbow un perlası siyah gözde hangi renk olur ? Yoksa grisi mi benim gözümü daha çok açar ve açık mavi yapar ? teşekkürler

behriye canım optifree benim en nefret ettiğim lens markası, lenslerimi ne zaman onun içine koysam tüm gün batma yapıyor kayma yapıyor. sen nasıl memnun kaldın bundan canım yaa:/ ben solocare i seviyorum o çok güzel yapıyo gün içinde varlığını bile hissetmiyorum lenslerin

sirius canım sophistck magic bluyu denedin mi çok hariika bir mavi ben kullandım çokta memnundum sadece biraz damarlanma var ama renk muhteşem

sirius canım sophistck magic bluyu denedin mi çok hariika bir mavi ben kullandım çokta memnundum sadece biraz damarlanma var ama renk muhteşem

Bencede belirgin renkleri var sophisticin zaten diğer markaların mavileri o kadar belli belirsizki.Birazda damarlanma olsun canım değil mi?zemuszemus

evt rengin güzelliğini damarlanma bozamıyor o kadar yakışıyor ki ayrıca blaumb grren ecean da çok güzel bir mavi

Denemek lazım aslında.Gerçi boshlomb u kimse önermiyo.gözlere çok zararlıymış.Ama sophistic güzel kaliteli.Birde fiyatı biraz aşağıda olsa.Çok pahalı bir lens:KK43:(

b&l taktığımda ınanılmaz rahatsızlık hıssı verırodu ağrı batma ağırlık yapıordu gözde ..ama sophıstıc kesınlıkle inanılmaz rahat

ela.jpg

46391885.jpg

mavi.jpg

arkadaşlar bunlardan ikisi B&L. biri blue topaz biri green turquaz. 3. lens fresh look green. kendi göz rengimide koydum. alacak arkadaşlara fikir vermesi amacıyla. umarım yardım edebilmişimdir.

ela.jpg

46391885.jpg

mavi.jpg

arkadaşlar bunlardan ikisi B&L. biri blue topaz biri green turquaz. 3. lens fresh look green. kendi göz rengimide koydum. alacak arkadaşlara fikir vermesi amacıyla. umarım yardım edebilmişimdir.

Mavi hoş durmuş valla.Dediğim gibi mavi lensler koyu renk gözlerde çok daha güzel duruyor.Apexcim bu arada gözerin çokk sağlıklı görünüyor.Benim gözlerimde damarlanma var sanırım lenslerden dolayı.Sende öyle bir problem yok mu?

damarlanma lensten dolayı olabilir lens yüzünden hava alamadığı için gözün oksijen ihtiyacı artıyorsa bunu kılcal damar sayısını arttırarak çözmeye çalışmıştır belki

en üstteki yeşili benim kullandıgım freshlook greene benzettim :)

arkadaslar bn dün b&l light green aldım aslında green ocean alıcaktım ama satıcı bayan çok yapay durur sende gibi şeyler soyledi oyuzden light green aldım ama doğal durdu bence 1 m ilerden lens olduğunu kimse anlayamaz eğer görmek isteyen varsa özel mesajdan gonderebilirim bide ben takamıorum lensleri annem takamıo korkuo delikafadulden babam takıo bende beceremedim katlandı fln optikçidede zor taktı kadınn xD şimdi göz kuruluğu olduğunda batma yaptığında solüsyondan mı damlatmalıyım bana çok basit bi şekilde lens kullanımını anlatır mısınızz lütfen :eek:

tugceee konuyu hala takip ediosundur umarım
lenslerini görmek istiorum istiorum kaydirigubbakcemile2
özelden msj atamıorum valla okdr yetkim yokmus :umursamaz:
nası olucak nası olucak delikafadulden

evt bausch lomb damarlı ama kişiden kişiye ve lens rengine gore değişiyor bnde b l dan light green kullanıorm bende gri mavi durdu akşamları gri-yeşil oluo akşamları gri baskın ama gün ışığında bildiğin mavi ve bnim ilk tanıstığım insanlar gözlerin çok guzel mavi diolar lens olduğu belli olmuo annem her takısımda çok gusel oldugunu soyluo bnm sna tavsiyem bursadayım bnde 120 tl ye 3çift 3aylık lens alman 120tl en pahalı yerde 100e flnda var bu blombun kampanyası heykelde 120 dediler bnmde gözlerim koyu kahve saçlarım koyu kumral ve kesinlikle light green almanı tavsiye ediorum amazonunda doğal durmadığını soyluor kullanan arkadaşlarım ve bencede doğal değil :eek:lmaz: karar senin bence 3lü light green, green ocean ve blue al (blue harelerinden kurtarır belki) bausch lomb guzel bir marka

tugceeeeee öyle sana bagırıorum duy beni :kedi:
bende bursadayım su 120 tl ye 3 aylık 3tane lens işi kafama yattı 3tane lens 120 dimi?
bende bursadayım nerde heykelde nerde bu lensçi yerimseniben
yaa özeldende konusamıorus seninle nası irtibata geciem bilmiorum :gitme:

doğallık bence lensler çok belli oluyo ve benim hoşuma gitmiyo karşımdakinin gözlerini lens olduğunu anladığımda

tugceeeeee öyle sana bagırıorum duy beni :kedi:
bende bursadayım su 120 tl ye 3 aylık 3tane lens işi kafama yattı 3tane lens 120 dimi?
bende bursadayım nerde heykelde nerde bu lensçi yerimseniben
yaa özeldende konusamıorus seninle nası irtibata geciem bilmiorum :gitme:

Merak ettim bende valla, nasıl duruyor acaba, keşke görebilseydik :çok üzgünüm: Offff çatlarım ben şimdi, almayı düşündüğüm lens markasından söz ediyorsunuz, gözlerim koyu kahverengi ve ne alacağımı bilemiyorum doğrusu mafoldumben

arkadşlar karışmak gibi olmasın ama 3 tane lens 3 aylık 120 tl bu lensleri 9 ay kullanabileceksiniz yani ve bl damarlı oldukça yakından arada 1 metre olmadan konuşunca özellikle sulu boya gibi bi görünümü oluyor gün ışığında .. 1 yıllık bl masrafı toplam 160 tl tutuyor bence 170 tl ödeyip soloticanın renklerinden almak daha iyi değilmi ?? nedersiniz?? bl renkleride çok güzel ama dokusu vsy.. ne bileyim bana itici geliyor.. yoksa rekler gerçekten güzel ve fazla renk seçeneğide var aslında.. ama doğallığın yanından yakın geçmiyor bence.. freshlook ta aynen zaten söylemeye gerek yok..

X