Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

evett bilyiorum o markayi, bi tanesi 70 Euro ve senelikkkayliklari da warmi renklilerden bilmiyorum ama

slm bende lens almak ıstıyorum bana tavsıye edebıleceğınız en ıyı marka nedır?benım bı arkadasımda 200tl cıvarında bı lens kullanıyordu markasını unuttum.sizin o bahsettığıınızin markası nedır?teşekurler yerimseniben

slm cnm .. yeni gördüğüm için cvp biraz geç oldu kusura bakma lütfen .. benim kendi kullandığım lensler arasında en iyisi sophistikti..belki arkadaşınınkide sophistik olabilir .. ama ben yinede birine çok yakışan bi rengin başkasında çok kötü durabileceğini bildiğim için renk tavsiyeinde bulunmiycam .. ama deneyebileceğin bir yerde sophistik marka lenslerin renklerini bi dene istersen .. ten rengin .. saç rengin .. göz rengini yazarsan daha fazla yardımcı olabilirim belki cnm =)=)

arkadaşlar mark'ennovy araştırdığımda genelde aylık lens olarak görülüyor .. bi ara gg da da satılmış .. merak ettim şimdi ..:uhm:

teşekkürler arkadaşlar ama ben bulmadm henuz mark'ennovvy ama emin oln çok doğaldı mukemmel bi renktiüstelk koyu kahvede çok az bi değişiklik yapmasına rağmen ayırt edilmiyor ela gozde falan hiç fark edilmez sanırım

kızlar elegance colors'la elegance gold arasında ne fark var?

İkisi de yıllık lensler ama colorsun renkleri çok daha çeşitli ve golda göre daha doğal duruyor.Tabiki sadece bir iki rengi.Ben grisini ,baby blue 3 tone,blue 2 tone ve green 2 tnunu beğendim.canım sana özelden linkini göndereyim bir bak istersen.

Durasoft 3 Complement - Green
d30143bi.jpg

d30169pu.jpg

d30185dh.jpg

freshlook yeni renklerinden brillant blue
15062009928.jpg

P1090150.jpg

flashbrill3.jpg

P1090170.jpg

solotica nc mel
DSCF4489.jpg

DSCF4493.jpg

DSCF4505.jpg

siyah lens
blacklenses.jpg

Son düzenleme:
Durasofta bayıldım.işte benim istediğim renk bu.çimen yeşili.Brillant mavide sanki B&L mavilerine benziyor değilmi?Ama freshlook B&L kadar yapay duramaz heralde.bu brillantlar var mı piyasada veya gg de satılıyomu kızlar?

ya ayrıca bihterin gözü lens die duymuştum ben.aşkı memnu dizisinde çok yakın çekimde bişeye dikkat ettim lens çemberi wardı gözünde beyaz olan çember

Behriyecim ne yaptın sen?paranı denkleştirebildi mi solotica için?Şansına 60 milyon falan zam yapmışlar soloticalara.

ya ayrıca bihterin gözü lens die duymuştum ben.aşkı memnu dizisinde çok yakın çekimde bişeye dikkat ettim lens çemberi wardı gözünde beyaz olan çember

Evet lens olduğu bariz bir şekilde ortada.Bende çok kez farkettim.Ama bence önemli olan lensi kaldıracak göz yapısına sahip olmak.Kadının göz şekli ve göz rengi zaten güzel.Üstüne birde lens kullanınca daha alımlı görünüyor.

X