Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

arkadaşlar bana da bi yardımcı olsanız ya gözlerim açık kahverengi hangi renk lens güzel durur bende :çok üzgünüm:

arkadaşlar bana da bi yardımcı olsanız ya gözlerim açık kahverengi hangi renk lens güzel durur bende :çok üzgünüm:

Selincim benimde açık kahverengi.hemen hemen her renk güzel oluyor.Ama en doğalı yeşil lens.hareli olanlarından tabi.Gride güzel duruyor.Ama mavi acayip sırıtıyor tavsiye etmem.:eek:lmaz:

ya ben bişi sormak istiorum benim gözlerim çok kızarıo ne yapmam gerekio göz yaşı damlası geçirir mi bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sewinirim.

lens takıncamı gözlerin yaşarıyor?..eğer lens takınca yaşarıyorsa büyük ıhtımal lenslerın tozlanmş yada kırlenmş olblr..hergun solüsyonunu değiştrmenı tvsıye ederım ve takarken tekrardan solüsyon uygulayarak takman kızarmasına ve gözünn yaşarmasına engel olacaktır..

Refreshin fiyatını sordum 11 tl ama sigorta karşılıyo.bende alcam.Lens kullananların bu damlalardan birinide kullanması gerekiyomuş mutlaka.Yoksa animallah kör oluruz falan bi lens uğruna

Kızlar bu arada evde sadece biri açılmış bir elegence 3 tone grey lensim var.sadece birini sağ gözüme denedim.Beğenmediğim için diğerini açmadım bile.ısteyen olursa gönderebilirim kendisine.yoksa çöpe gidip yazık olacak.Kargoyu ödemesi koşuluyla isteyen birine bedava gönderebilirim :)))

lady yaşarma yok canm sadece kızarıo solüsyonu 2 günde bir değiştiriorum ben acaba bu yüzden olabilrmi?bide daphne arkadışımızın dediği gibi lens takanların mutlaka damla kullanması gerekiomuş benim hangi marka damla kullanacağımı bilmiodum arkadaşlar saolsun yardımcı oldu hemn alıorum bi tane damla.

arkadaslar hepinize mrb=) gözlerim numaralı değil sırf değişiklik olsun die bend gcecen cts renkli lens aldım.takması cıkarması bi faciaydı ama öğrendim =) gören bütün arkadaslarım cok doğal hiç belli olmuyo dediler hatta gecenlerde yeni birisyle tanıştım vay gözlerin cok güzelmiş dedi :KK70: o an kendi gözlerim değil lens demek içimden hiç gelmedi ama acı gercekler :KK70: gercekten de öle hiç belli olmuyo taktığımda doğallıktan yana memnunum fakat taktığımda bulanık görüyorum.ilk taktığımda alışır die pek sallamadım ama bugün 6 günü olmasına rağmem bulanık görmeye dewam =(
bide gözlerim biraz kızarıyo.neden böle oluo bi fikri olan varmı kızlar ya yardım edin bana bi el uzatın=)
öptüm hepinizi:*

ben lensi alırken bana solüsyonu 4 günde bir değiştirebilirisn demişlerdi ama tabi ben öle yapmadım 2 günde bir değiştiriorum aslında her gün değiştirmekte fayda war.

merhaba miisscat bende ilk lens takmaya başladığımda bulanık göüodum ama zamanla alıştı gözlerim suan bi sorun yok ama sadce kızarıklık war onu da damlayla telafi edicem.

X