Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

slm gamze henüz bende bilmiorum nasıl koyucamı resim.bende yeni üye oldum ama hala beceremedim foto işini

arkadaşlar gözlerim koyu kahve ve göz çapım normalden biraz küçük fisfisfis lens almak istiyorum b&l markasının mavi tonlarından istiyorum. O markada küçük çapta lens varmış çünkü :) acaba mavi nasıl durur kahve gözde, birde aynı markanın gri lensinin kahverengi gözde mavi durduğunu duymuştu. Ne dersiniz hangisini alayım? Başka marka önerileri olanlar da varsa paylaşırlarsa sevinirim, şimdiden teşekkürler...

ben elegance gri kullanıorum we memnunum yanlız elegance lenslerin çapı diğer markalara göre büyük canm.bu yüzden hoşuma gidio

behriyeyardımın için teşekkürler canım, bende 3 ay önce freskon green gray rengini kullandım, çapı büyük olduğu için çok yapay durdu. Bu yüzden içime sinmediği için pek kullanamadım :sinifsinif: acemi şansı işte, gittiğim dr.un beni yanlış markaya yönlendirmesinden kaynaklanıyor. Göz var hizan var ya, 8.30 çap gözbebeğine 8,60 çap lens verirsen ne olur, acayip yapay durdu :1no2: Bu yüzden yeni markalar arayışına girdim. B&L markasında bana uygun lensmiş onu denemeyi düşünüyorum bakalım. Gamzecikk bu arada baby blue hangi markada vardı?

arkadaşlar gözlerim koyu kahve ve göz çapım normalden biraz küçük fisfisfis lens almak istiyorum b&l markasının mavi tonlarından istiyorum. O markada küçük çapta lens varmış çünkü :) acaba mavi nasıl durur kahve gözde, birde aynı markanın gri lensinin kahverengi gözde mavi durduğunu duymuştu. Ne dersiniz hangisini alayım? Başka marka önerileri olanlar da varsa paylaşırlarsa sevinirim, şimdiden teşekkürler...

B&L lensleri aslında pek tavsiye edilmiyor.gözlerde alerjiye sebep oluyomuş,ayrıca yıllıkları çok kalınmış falan.Ama renk olarak belirgin renklere sahip epey açıyorlar gözün rengini.Aylık düşünürsen eğer amazonun grisi veya yeşilini tavsiye edebilirim onlarda koyu kahve gözde açık duruyorlar.Yıllık düşünürsen rainbow al bence.buyrunnnnnnnnn

ya B&L lensleri gözde güzel gibi durmuyo ben B&L hepsinden aldım ama psman oldum gözde cok donuk duruyo renk vermiyo

Ben elegance 3 tone grey renginide aldım.öylece duruyo evde.bu kadar tuhaf br lens olamaz.denemeden aldım ben ve katalogta beğendiğim renkle alakası bile yok.ilignç enteresan bir renk.Lesnsiz dolaşmayı tercih ederim onu kullanmaktansa.Ama yıllık lenslerini bilemiyorum elegance ın onlar doğal duruyolardır belki.fisfisfis

ya B&L lensleri gözde güzel gibi durmuyo ben B&L hepsinden aldım ama psman oldum gözde cok donuk duruyo renk vermiyo

bende elegance btün renkleri var nerdeyse ama en canlı duran baby blue oldu. Rainbow renkleride cok canlı mesela

B&L lensleri aslında pek tavsiye edilmiyor.gözlerde alerjiye sebep oluyomuş,ayrıca yıllıkları çok kalınmış falan.Ama renk olarak belirgin renklere sahip epey açıyorlar gözün rengini.Aylık düşünürsen eğer amazonun grisi veya yeşilini tavsiye edebilirim onlarda koyu kahve gözde açık duruyorlar.Yıllık düşünürsen rainbow al bence.buyrunnnnnnnnn

Yardımların için saol canım kaydirigubbakcemile5

X