Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

çok güzl durmş kendi gz rengn nedir? bu arada amazon colors green demi?

Evet amazon colours green kendi göz rengimde ela. Eğer alırsan pişman olmazsın emin ol bugün okula gittim herkes kendi gözüm sandı ve çok güzel gözlerin varmış diyede kıskançlık krizlerine girdiler kaydirigubbakcemile3

amazon diğerlerine nispeten daha az damarlı koyu kahve gözdede iyi duruyor fena değil ama soloticalar kadar olmadığı kesin ..

TUĞBA 0210 YARDIMIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIMCIM kaydirigubbakcemile5

kızlar bena kimse cvp yollamamış =( arada kaynadı galiba topazzio fotosu istemiştim yakından çekilmiş.. yardımm ........ HELP !!!!!!!!

kızlar bana kimse cvp yazmamış arada kaynadı galiba.... =(=( topazio fotosu istemiştim yakından çekilmiş..YARDIM!! .. HELP!!..

Lens solusyonu şikayetlerinizi yazın,solusyon kazanın!
lensol.com.tr

Bu sitede gördüm reklamını ama başvuran oldu mu hiç solusyon gönderiyorlar mı merak ettim?Bu markayı kullanan oldu mu hiç memnun musunuz vs?
Reklama girer mi bilmiyorum girerse silinir ben yine de yazıyım.

slm kızlar solotica charm mel fotosu olan war mı acaba

Behriye'cim GG ' de ayrıntılı resimler ve satıcılara ulaşabilirsin.Valla bende bir ara hidrocharme mel e takmıştım ama karoyla beraber 200 TL'yi' çok geçiyordu. Gözümde nasıl duracağını bilemediğim için bu kadar parayıda gözden çıkarmaya kıyamadım açıkçası.Hem bu markayı alıpta gözlerindeki duruşundan memnun kalmayan ve aldığı fiyatın çok çok altında satmaya çalışan kişileri de bu sitede görünce rainbow almaya karar verdim.Giallo rengi.mel le hemen hemen aynı renge sahip .çok beğendim ben hem daha ucuz.

Kızlar bu arada benimde yardıma ihtiyacım var.Daha önce lens kullandığımda gözüme yapışmıştı.Ama sadece bir kere.Gerçi lensin süreside dolmuştu zaten.Şimdi lens kullanmaya korkar oldum.Sizce bu yapışmanın sebebi sürsi geçmiş lens kullamam olabilir mi?şimdi kullansam aynı sorunu yaşar mıyım?
Okadar korktumki halen rüyalarıma giriyor düşünün artık :KK43:((

canım süresi geçmiş lensi kullanmak zaten sakıncalı gözü tahtiş eder bence hemen onları çöpe at.

canım süresi geçmiş lensi kullanmak zaten sakıncalı gözü tahtiş eder bence hemen onları çöpe at.

Onları atalı çok oldu bir seneden fazladırda lens kullanmıyorum.öyle duruyo orada aldığım iki lens.Sanırım bu yapışma olayı herkeste oluyoda kimse benim kadar abartmadı bu korkuyu:)):eek:lmaz:

arkdşlar bende lens kullanıyorum resmleri paylaşmak isterm ama yeni üye oldum nasıl koyablirim resim?

X