Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

evet tatlım gercekten renk sahane hakikaten.livim gosterdi bana kendinde durusunu.bende cok begendim

ben de lesns meraklısıyım iki kez aldım birinde mavi diğerinde grihareli aldım ama kullanamıyorum gözlerimden birinde mutlaka batma yapıyor.çok tozlu ortamda mahvoluyorum.yani hoşluktan öte bana eziyet oluyor.bir de göz bebeğim iri galiba küçük geliyor.göz bebeğine göre de sanırım lensler oluyormuş irilik bakımından.bilen varsa yazarsa sevinirim.

bugün siparişimi verdim..perş gelecek...bal rengi...inşallahhhhhh pişman olmammmmm..hemen fikrinizi alcam

ben amazon mavisini kullanıyorum rengi baya canlı ve doğal durduğunu söylüyo çoğu kişi özellikle gri parlak göz farında dahada güzel duruyo rengi banada diyen çok oldu niye takıyosun falan filan amaaan yakışanı yaptınmı böyle dengesizler konuşuyo ne yazıkki aldrmıyorumki ben opuyorumnanaktan seviyorum lenslerimi..))

arkadaşlar gözlerim ela benimde yeşil istiyorum aslında ama çok belirgin olmasını istemiyorum ...acaba ne önerirsiniz...

arkadaşlar gözlerim ela benimde yeşil istiyorum aslında ama çok belirgin olmasını istemiyorum ...acaba ne önerirsiniz...

Merhaba gözlerinizin rengi ela olduğu için hafif bir yeşil renk için sizin hidrocharm mel rengini kullanmanızı öneririm. Hidrocor mel rengi gerçekten güzel bir renk ama daha çok koyu renk gözlere sahip olanlar tercih ediyor. Açık renk gözlerde yeşilden çok sarımsı bir renk verecektir.

kızlar elegance yeşil(3ton) kullanan var mı aranızda? ama şu yeni çıkan elegancelardan bahsediyorum.. freshlookla felan karşılaştırırsak hangisi daha iyi dersiniz?

rainbow fantasy line hareli olduğu için lens olduğu çok belli oluyo ya..bugün Elite Line hazel denedim çok doğal durdu..lensin dışında çember olmadığı için kendi gözüm gibi durdu..ben de hemen siparişimi değişip elite line aldım..pzt gelecek daha..ooff offff çatlıcam yaa delikafadulden

Canım tam olarak hangi renk durdu ? ßal rengi mi yoksa yeşil-k.rengi karısımı gibi bişey mi ?? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…