Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Eğer temizliğine ve bakımına dikkat ettiyseniz biraz daha uzun ömürlü olabilir.
Ama yinede aylık kullanım süresini geçirmemenizi tavsiye ederim göz hassas bir bölge ne de olsa.
Okula gidip gelirken kullanmanız bir sorun teşkil etmez,kabınızı ve solüsyonunu yanınızda bulundurmayı ihmal etmeyin.

Geo lens -Angel gray

the dolly eye green

dolly eye blue

---

Geo Nudy Blue

dolly eye grey

Dolly eye violet

Son düzenleme:
ben 3 aylık bausch lomb lens aldım ama kazık mı yedimmm bna orda yeni çıktı 3 aylık renkli lensler dediler gerçekten 3 aylık Bausch lomb un renkli lensi var diil mi??:çok üzgünüm:

ben 3 aylık bausch lomb lens aldım ama kazık mı yedimmm bna orda yeni çıktı 3 aylık renkli lensler dediler gerçekten 3 aylık Bausch lomb un renkli lensi var diil mi??:çok üzgünüm:

B&L Soflens StarColors II 1-3 aylık renkli lenstir canım.
B&L Naturel Look 1 yıllık renkli lenstir.

1-3 aylık derken bana sadece 3 aylık lens bu dediler ve kutusunuda hiç gormedim orda taktım geldim eve

Selam. amazon colors blue aldım bugün. Sophicticlerle aynı tek fark aylık olması. İçinde ukte kalan gidip alabilir 50 ytl ye yani. Gerçek hayatta daha doğal durdu ve daha grimsi oldu.

çook güzel durmuş güle güle kullan.Bende grisini alıcam sanırım mavinin bukadar açık durcağını düşünmüyodum :lepi:

ya super durmus da bu renk acaba gozlerın ne renk verıte senın blue benımde aklımdakı ama

amazon green kullanıyorum oldukça memnunum hafif mavimsi duruyor tavsıye ederım..

Son düzenleyen: Moderatör:
amazon green kullanıyorum oldukça memnunum hafif mavimsi duruyor tavsıye ederım..

amazonun grysini kullanan biri olarak,
normal hayatta fotodaki kadar doğal durduğuna inanmıyorum ben,
bence altına açıklamasınıda yazın ki insanlar fotolara aldanıp almasın arkadaşlar
çünkü bu marka gerçekten normal hayatta böyle durmuyor
burada inanılmaz doğal çıkmış...
keşke böyle dursada bende alsam

amazonun grisi beyazımsı duruyor arkadaşlar renk açısından rahat edeceğinizi düşünmüyorum ben bugün elasını sipariş ettim kendi gözümden fazla açık kullanmak istemiyorum artık çünkü gerçekten biriyle konuşurken çok rahatsız oluyorum niye bilmiyorumgaliba bana ait olmayan bi renk diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…