Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

gübüşüm çok sağol canım resimiçin çok teşekkür ederim Şeniz

resimde güzel gözüküyor
sanki yeşillikde var gibi biraz..
bunu da denemeyi düşünüyorum...
yada solotica mi alsam diyorum
ama bir ay beklemek zor geliyo ya..

valla bence solotica al beklediğine değer. hangisini düşünüyorsun?

ben naturel color mel düşünüyordum ilk başlarda
ama topazioları görünce çokkararsız kaldım
ama sanırımilkönce renk olarak daha az iddialı olduğu için mel alıcam
ikisinden de aynı anda sipariş etsem nekadar olur kızlar fiyat olarak
böylece birkez kargo parası ödemiş olurum

100 doları geçmemen lazım ama sanırım çünkü gümrüğe takılma riski var. ama bi de şöyle bi durum var. solotica yeni makine alacakmış çünkü bu yarı opak lenslerin makinesi iyi değil, o yüzden renkler çok fazla yarı opak oluyor. bu aralar kimse opaklıktan memnun değil. bence alacaksan topazio al çünkü dediğim gibi diğer serilerde şu aralar bir problem var, gözde belli olmuyormuş iyi. eski serilerden de bulmak zor.

dediğim gibi bence solotica yeni üretime geçene kadar topazio al derim

Aaa sen bu bilgileri nerden aldın clementine ciğim. o kadar solotica lensim var ve ilk defa böyle birşey duyuyorum çok şaşırdım canım. Benim soloticalarla ilgili hiçbir problemim olmadı da bugüne kadar ne renk konusunda ne de batma yanma konusunda. ama her sefererinde lenslerimi bir güzel ovalıyorum, suyunu değiştirip öyle koyuyorum kaplarına

bende topazioyu öneririm kıvılcım. .
gerçekten renk çok güzel. giydiğin kıyafede görede renk değişiyor
gerçek açık renkli gözler gibi. ben rainbowla hiç rahat edememiştim. gözüm hassas her lensi takamıyorum. b&l hele mahvederdi gözümü.
ama bu solotica yok gibi. oda benim için çok önemliydi.korktum acaba bu da rahatsız edermi diye.
kullandığım en rahat lenslerden biri. diğeri pretty eyes gri idi.

lensaholics forumundan canım. her çiftte değil ama bazı çiftlerde böyle sorun var. aşırı saydam oluyor makinelerde sorun olduğu içğin. şansa bağlı biraz. bazıları güzel bir çift alıyor bazılarının şansına da kötü geliyor. ama düzelticeklermiş sorunu. bazıları çok şikayetçi.

neyse ben şanslıymışımo zaman. çok şükür,bana hatasız bir çift topazio geldi..:Saruboceq:

neyse ben şanslıymışımo zaman. çok şükür,bana hatasız bir çift topazio geldi..:Saruboceq:

zaten sorun topazio esmeralda quartzo serilerinde değil... genellikle diğer yarı opak serilerde sorun var. soloticaların özelliği yarı opak olması ve bu yüzden doğal olması. ama lenslerde renk olayı o kadar eser miktarda ki.. kiminin gözünde belli bile olmuyor. işte problem burada. sanırım makineleri bozulmuş. yeni makine alacaklarmış.

ilginç gerçekten. o zaman bunlar dışında almak isteyenler beklesin biraz...yeni makina alına kadar.
yalnız anlamadığım o makina topazio quartzo ve essmeraldanın da makinası değilmi. ayrı mı makinalar.
ayrı ki onlarda sorun yok o zaman...,

arkadaşım lenslerin harika
gerçek göz renginden hiç farkı yok bayıldım
ne kadara almıştın:kedi:

clementine sanki kendi gözün. bu arada saçının renginideğiştirmişsin çok yakışmış.
yalnız varya,renk çok güzel durmuş. iyiki almışız valla...

gercekten cok begendim inanılmaz dogal durmus ...kendi gozlerin tam olarak ne renk ? bi de gozlerini acıp kapattıgında kayma ya da oynama yapıyor mu benim en buyuk korkum bunlar

teşekkürler arkadaşlaar :) evet okypete değiştirdim saç rengimi. aslında bu renk civarındaydı hep ama akınca sarı oluyordu. :)

yok livcim kayma yapmıyo bende.

clementinecim o fotolar ne yaaa
bu ne doğallık
sana da inanılmaz yakışmış canım
sen artık başka lens aramabence
bende birazo yüzden korkuyordum bende duymuştum o sorunu
başka birforumda biri ıce almıştı
ama hiç belli olmamış
sanırım hatalı lens gelmiş di arkadaşa

okypetecim bende onu alamk istiyorum ama
birkorkumda şu
koyu gözlerde bu türlenslerçok daha iddailı duruyor
benimgözler sizinkinden koyu
clementine de ve sende de oldukça açık durmuşki
ben bende çok daha açık durmasından korkuyorum
yani renkliolsabileçok fazlaiddailı dursun istemiyorumaslında
gora misali ...
sencenasıl durur
sizinkine göreçok mu açık durur bende
birde gittigidiyorda gördümbu lensleri
birgünde elinde oluyor
185ytl
ne dersin sence alsammı canımordan?

kızlar demin patrica ile konustum gecen hafta soylediginden biraz farklı bir fiyat verdi ama genede ısmarladım 3 hafta nasıl gecicek bilmıyorum :) umarım istedigim gibi cıkar :)

bu arada kızlar gg numarasız satıyor o yuzden hemen teslim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…