Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

merhaba kızlar

mavi lens almak ıstıyorum. ama opak ve harelı olanlardan hoslanıyorum. önerebılecegınız bır mavı renk tonu varmıdır? goz rengım oldukca acık bır kahve hatta elaya kacıyor bıraz. tesekkurler

canım resım yuklemeyı bılmıyorum bı bılsem sana ıkı tane mavı lenslı halımı atıcam bılıyorsan yardım edersen sewınırım

Canlarim, Freshlook´un bal rengini siparis ettim bugün :1rolleyes:
Kendi gözüm koyu kahve sayilir. Bakalim nasil duracak..
Bundan 6-7 sene önce Freshlook´un yesilini kullanmistim,ama balik gözü gibiydi hakikaten ,hic dogal görünmüyordu :1no2:
Insallah bunda da hayal kirikligina ugramam.., delikafadulden

doğru söleyenı dokz köyden kovarlar misali..:))..arkadaşlar benım kımseyle sorunum yok anlamadınz galıba.sadce gördüğmü ve 6 yıllık her türlü lens markasını denemış biri olarak tecrübelerıme dyanarak sizi bilgilendırdım çnkü bı şekılde kullanmadığnz sadce resımlerde gördüğünz bır lens parçası için çırpınıp duruyorsunuz..onu bunu bılmıorumda tekrar edıorum bu kadar yurtışı baglantılı uğraşmak yerıne tr dede son derece doğal dura lensler var..solotıcalar 2 metre uzaktan bıle piksellerı bellı oluyor tahmn ettığnz ve gözünzde buyuttğnz gbı dıl yanı...söleıdklerım bu kdr zorunuzua gttını bılseydım sölemezdım..yınede tercıh sizin ıyıakşamlar

Senin fikrine karsi cikan yok arkadasim, ama söyleyis tarzin biraz sert şakkıdı

ARKADAŞIM SEN YİNE ORTALIĞI KARIŞTIRMAYA GELDİN BELLİ,Bİ ARA TEKRAR DADANMIŞTIN BÖYLE,İNSANLARA BİR ŞEY VERECEKSEN ÖNCE USLUBUNU DEĞİŞTİR,NE YAPTIĞINI ANLAMIŞ DEİLİM.BURDA ÇOK BİLGİLİ ARKADAŞLAR VAR,O ALAYLI HALLERİNİ KENDİNE SAKLAnaniknanik

sataşmak mı sana...yok canım öyle forumun ortasına lap diye düşen sensin arkadaşım,vede sataşan dolayısıyla herkes birşeyler söylüyor,buda normaldir,

bumu doğru önce doğal arkadaşım kullandı dubaiden geldi falan diyosun sonra yok pikselli dubaide satılmıyoki soloticalar? ben mel kullanıyorum söylediğin baya yeşil ve hiç lens olduğu belli olmuyo çok saçma kullananı gördüğünüde düşünmüyorurm açıkcası. ...beğenmemek doğal hakkın ama bu şekilde konuşman ayıp yok kafayı yediniz...ama lensler dediğin gibi pikselli diil kullananlar biliyo:)söylediğin lens markaları damarlı onlara doğal diyosun ilginç...

herkes senin ne oldugunu anlasın diye senin o bana yazdıklarını siteye koymak vardı ya sukret sen koymadım ...ayrıca sen ilk once sophistic in yazılısını ogren oyle gel =)

ya ssedamısın nesin ne kadar terbiyesizsin sen ya hasta...sorunlarınmı var senin saçma sapan konuşuyosun sinirlerini hoplatıyosun insanın.....sen kendi terbiyene bak...

herkes senin ne oldugunu anlasın diye senin o bana yazdıklarını siteye koymak vardı ya sukret sen koymadım ...ayrıca sen ilk once sophistic in yazılısını ogren oyle gel =)

vereliniortak katılıyorum tatlım sana...herşey orrtada zaten sıkma sen tatlı canını....

X