Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım resım yuklemeyı bılmıyorum bı bılsem sana ıkı tane mavı lenslı halımı atıcam bılıyorsan yardım edersen sewınırım

canımcım resım yuklemeyı bılmıyorum ama senın goz rengın de acık elaya kacan bır kahvemı? ve yuklemek ıstedıgın resımlerdekı mavı lensın markası nedır? ben harelı ve tam opak lens sevıyorum. mesela su anda bausch lomb acık yesıl ve amazon yesıl kullanıyorum ınanılmaz hos duruyor. tavsıye ederım bu arada. damarları kesınlıkle bellı olmuyıor

canımcım resım yuklemeyı bılmıyorum ama senın goz rengın de acık elaya kacan bır kahvemı? ve yuklemek ıstedıgın resımlerdekı mavı lensın markası nedır? ben harelı ve tam opak lens sevıyorum. mesela su anda bausch lomb acık yesıl ve amazon yesıl kullanıyorum ınanılmaz hos duruyor. tavsıye ederım bu arada. damarları kesınlıkle bellı olmuyıor

canım bırı fresh lookun normal mavısı 3aylık olan ama bende koyu duruyor cunku gozlerım koyuya yakın koyu kahve senın gozlerın acıkmıs sende daha guzel duruyor bıde burdakı arkadslarada dıyorum gozlerım koyu halde ınanılmaz acıyor yıllık optık lens green ocea dıye normalde yesıl adı altında ama masmavı we ırı gozler oluyor herkez bayılıyordu ona ama doal deıl ben lensım dıyor

canım bırı fresh lookun normal mavısı 3aylık olan ama bende koyu duruyor cunku gozlerım koyuya yakın koyu kahve senın gozlerın acıkmıs sende daha guzel duruyor bıde burdakı arkadslarada dıyorum gozlerım koyu halde ınanılmaz acıyor yıllık optık lens green ocea dıye normalde yesıl adı altında ama masmavı we ırı gozler oluyor herkez bayılıyordu ona ama doal deıl ben lensım dıyor

cok tesekkur ederım canım green ocean baush lomb bende var ama senınde dedıgın gıbı asırı bellı vede cok damarlı bır lens. acıkcası takamıyorum . ama fresh look hıc denemedım. rahatmı pekı gozde ?

kızlar freshlook yenı gümüş grisi parlak mavi ve zümrüt yeşılı rengını cıkarmıs bılgısı olan var mı ?? :)

size lenslerimle ilgili komik bir olay anlatmak istiyorum:) gözlükçüye gittim ilk sefer amazonların süreleri nekadar dedim 3 dedi.(ama kutuda 30 seferlik yazıo)yine oraya gittim busefer 6 aylık dedi:) en son gittim 1 yıllık demezmi gülmekten öldüm.fiyatını diğer yerlere göre daha uyguna satıo die ordan alıorum yalan sölüosun da diyemedim bidaha vermez diekaydirigubbakcemile3

amazonları denemiştim griyi ve maviyi. renkler çok güzel ama damarlı. sizin resim bulanık olduğu için damarları belli etmemiş fotoğraf..

http://img194.imageshack.us/img194/8523/sssssssssssssssss.jpg canım bide bunu ekledim şimdide bi bakarsan çok sevinirim gerçekten:asigim:

canım renk güzel. ona asla bir şey demem. maviside harikaydı. sanada çok yakışmış. ama resim net olmadığı için damarlar belli olmamış.. damarları takmazsan bence renk muhteşem. hatta maviyi bir ara alayım dedim. damarlı olmasına rağmen. yalnız benim gözüm 6 numara miyop. facia yani. amazonun 5 numaraya kadar lensleri. o yüzden almadım.

çok teşekkür ederim okypete evt rengini çok seviyorum gerçekten yeşildemi öyle yada benim gözümden mi bilmiyorum damarları öle kötü durmuyo.hatta mavisinide almıştım ama bana çok dikkat çekici geldi diye kullanamamamıştım resimlerde var istersen eklerim bitanem:1hug:

çok teşekkür ederim okypete evt rengini çok seviyorum gerçekten yeşildemi öyle yada benim gözümden mi bilmiyorum damarları öle kötü durmuyo.hatta mavisinide almıştım ama bana çok dikkat çekici geldi diye kullanamamamıştım resimlerde var istersen eklerim bitanem:1hug:

ben maviye bayılmıştım canım.resmini, koyarsan sevinirim. hatta o 1 derece farkı göz ardı edip,5 numarayı alsam mı diye az düşünmedim. ama 1 numarada fark ediyor sanırım. o yüzden vazgeçtim.
maviyide tak bence çok güzel bir ton çünkü...

Kızlar ufak bir soru. rainbow elite line ve fantasy line ne manaya geliyo acaba?
Ve hangisi hareli?

Son düzenleme:
X