Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bugün yarın gelir cnm inşallah...sabırsızlıkla bekliyorum eminim ela gözlerine çok yakışıcak tatlım:)

günizciğim teşekkürler
rainbow giallom açık ve soluk duruyor.hele makyaj yapmazsam çok soluk duruyor.benim tenim de buğdaydır pek bana gitmedi sanki.
bu saatte tatlı rüyalar diyeyim :))

a.s.Herkese merhabalar oncelikle. Yorkshire canim galiba kasdettigin benim:1rolleyes:butun yazilari takip halindeyim ama lenslerim daha gelmedi maalesef:çok üzgünüm:devamli takip ediyorum ama hala Brezilya'da gozukuyor.lenslerim gelsin resimlerini hemen ekleyecegim.opuyorum canim:1hug: sevgiler herkese... bu arada lenslerim de solotica hidrocharme ocre degilde natural colors ocreydi canim:)
benim kafam karıştı brezilyadan gelecek olan lensler soloticalar mı?
ben de resim istiyorum birzahmet. sizin yorumunuza göre ben de alacağım.şu çap sorunu da aklıma takıldı sonradan mafoldumben

yansimalars canim, brezilyadan gelecek olan solotica natural colors ocre lensler. ama daha gelmedi, gelsin resim ekleyecegim.capiyla ilgili olarak da galiba bana da buyuk gelecek diye dusunuyorum.tabi gozumde gormeden birsey diyemiyorum umarim rahat kullananabilirim diye umut ediyorum.11 mayista gonderildi gozukuyor ve hala brezilyada valla anlamadim ben bu isi:KK43:

nefetertti cnm benimde oyle olmustu takıp numarasına gore brezilyada gozukuyordu hemde elime ulasana kadar....ptt nin kendi sitesine giridigimde durumu fark etttim istersen ptt nin kendi sitesine girıp oyle sorgula
senin kac hafta oldu cnm ?

günizciğim teşekkürler
rainbow giallom açık ve soluk duruyor.hele makyaj yapmazsam çok soluk duruyor.benim tenim de buğdaydır pek bana gitmedi sanki.
bu saatte tatlı rüyalar diyeyim :))

rica ederim :1hug: cevrendekınlerin yorumları nasıl onlarda senin gibi dusunuyorlar mı

nefetertti cnm benimde oyle olmustu takıp numarasına gore brezilyada gozukuyordu hemde elime ulasana kadar....ptt nin kendi sitesine giridigimde durumu fark etttim istersen ptt nin kendi sitesine girıp oyle sorgula
senin kac hafta oldu cnm ?

gnzcim dedigin gibi olabilir benim hic aklima gelmemisti. 11 mayis cikisli gozukuyor onlarin sitelerinde. dedigin gibi ptt nin sayfasina girip bakayim. tesekkurler canim yardimin icin...

kızlar ben amazonun hazel rengini çok merak ediyorum lütfen bi resim ekleyebilirmisiniz okadar kararsızım ki sipariş vericem 1 aydır kararsızlıkdan kitlendim sırf öyle bi renk istiyorum diye:KK43::KK43::KK43::KK43:

bugunde amazon colors miel rengini aldım. yanı bal rengini aldım. ve bundanda çok memnun kaldım. kesinlikle tavsıye edıyorum. lens takayım ama çok belli olmasın dıyorsanız kesinlikle tavsıye edıorum. yeşilimsi olmayan bır bal rengi ve çok ıyı. hemde kadıkoyden ıkı çift amazon colorsı yanında solusyon hedıyeli olarak 60 ytl ye aldım. sanırım fıyat olarakta çok uygun.

canım ne olursun resmini koy çok ama çok merak ediyorum bu rengiii:1hug:

solotika,naaturel colors
topazioyu ısmarladım.
umarım rengi istediğim gibi olur.
önce esmeralda diye düşündüm.
ama onun rengi bana biraz koyu geldi.quartzoda çok açık.
bu yüzden topazioda karar kıldım.
diğer 2 renk yeşil tonlarında.
esmeralda orman yeşili quartzo ise gri yeşil bir ton.
bana yeşil tonları pek gitmiyor. mavitonları yüzüme gitiiğinden onda karar kkıldım.
gelince resmini çeker ve koyarım.

Kızlar şu iki rengin adını bien varmı? mafoldumben

Eklentiler

• $supernatural.jpg
    $supernatural.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 50
  • $d1e5fdad49758c4cf948171aeb652926[1].jpg
    $d1e5fdad49758c4cf948171aeb652926[1].jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 47
merhaba kızlar

mavi lens almak ıstıyorum. ama opak ve harelı olanlardan hoslanıyorum. önerebılecegınız bır mavı renk tonu varmıdır? goz rengım oldukca acık bır kahve hatta elaya kacıyor bıraz. tesekkurler

okypete hayırlı olsun lenslerin güle güle kullan şimdiden cnm resimleri bekliyoruz sabırsızlıkla...
melek mavi istiyosan solotica topazio güzel bence hemde doğal cnm...
ortaya karışık biri koyu mavi birisi ballı yeşil gibi bişi cnm o resimlerin....

kızlar gecenler birisi amazon grey sormustu kım sormustu hatrlamıyorum oncekı fot.larımdan koyuyorum ....lensleri begenmedigim için pek fot.nı cekememıstım...goruntu kalitesi pek iyi degil normalde damarlı bir lens fakat damarları cıkmamıs fakat rengi birebir aynıydı
..........................

Son düzenleme:
okypete hayırlı olsun lenslerin güle güle kullan şimdiden cnm resimleri bekliyoruz sabırsızlıkla...
melek mavi istiyosan solotica topazio güzel bence hemde doğal cnm...
ortaya karışık biri koyu mavi birisi ballı yeşil gibi bişi cnm o resimlerin....

teşekkürler. umarım beğenirim canım..gelince resmini mutlaka ,koyacağım.

X