Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım rihannanın kendi gözü kesinlikle lens diil ben çok inceledim:)yeşil lensle yakalayabilirsin o tonu bence pure hazel o ton olmaz sanırım...harelide lensin kenarında çember oluyo haresizde olmuyo canım...

cok teşekkürler canm, ama resmen lens diyo nette, cocukluk fotosunu falan koymuslar, simsiyah gözler, ne biliym şaştım kaldım valla, o ten renginde öyle göz , nadir sanırım :uhm:

hayır canım çocukluk fotosuna dikkatli bakarsan ordada açık rengi çok net foto diil zaten...canım yurtdışında çok öle tipler zenci sarışın renkli gözlüyle evleniyo renkli gözlü melezler oluyo...

okuduğum bir forumda rihannanın çantasında en çok neler bulunduğunu yazmışlardı..
bulunanlardan bir taneside renkli lenslerdi..
rihananın taşımaktan vazgeçemediği birşeyde renkli lens olduğunu yazmışlar..
demekki lens kullanıyor ama belkide kendi gözleri gerçekten renklidir fakat zaman zaman değişik lens takıyordur..

şuan gözümde b&l gry lenslerim var,
ve birazdan dışarı çıkıcam,
ama resmen ben bu lenslerden soğudum ve bunlarla dışarı çıkmak istemiyorum artık,
yaklaşık bir yıldır opti free solisyonunu kullanıyorum bunlar için ve rengi inanılmaz koyulaşmış,
koyulaşmasına birşey demiyorum ama resmen koyu mavi olmuşlar ve işin kötüsü,
koyu mavi lens bana hiç yakışmıyor.
şuana kadar hep yakışıcağını düşünüyordum hatta bir ara rainbow sky blue filan düşünmüştüm,
ama şu b&l ları görünce yakışmayacağını anladım..
resmen mavi olmuş bunlar ya koyu mavi.
damarlanma azalmış damarlar daha az belli oluyor ama rengini beğenmedim..
artık mavimsi lenslerden sıkıldım sanırım..
birde böyle sinirimi bozunca iyice soğudum..

canım bende okudum o yazıyı ama zannetmiyorum belki arada yoğunlaştırıcı kullanıyodur ama kesinlikle gözlerinin renkli olduğunu düşünüyorum...belki açık yeşilimsi ela bal rengi olabilir ama kahve diil yani...

evetaçık renktir bencede ama birşeyler kullandığı kesin..
of çk beğeniyorum ben o hatunu ya..
esmr ve renkli gözlü en sevdiğim tip...
keşke bari buğday tenliolsaydım ya güneşte bembeyazım sinir oluyorum çillerim de çıktı zaten =(

kıvılcım tatlım çarpıcı bişi istiyosan solotica nc serisinden alabilirsin topazio mesela...nc mel için karar verdinmi

canım aslında çok aşırı çarpıcı istemiyorum..
b&l gryleri isteyerek renginmi koyulaştırdım ben ama renkleri değişik birşey oldu..
ben açık renk ama .çok çarpıcı olmasın istiyıorum =)
o nasıl oluyrsa artık=)
mel hala aklımda enson rainnow hazele karar vemiştim ama halen düşünüyorum alsammı diye..
melde aklımdan çıkmıyor..
sanırım ben biraz daha beklicem..

cnm bence dene bi an önce hazeli ona göre karar verirsin...ben şimdi çıkıyorum akşam gelicem gnzcim resimlerini bekliyorum:)

ya kızlar ben rainbow gıallo yu denemeden alsam nolur...gozlerım cok koyu kahve ıntrnetten sıparıs verıcem

soleko ıle raınbow gıallo arasındakı fark ndır ben cırtlak bı yesıl ıstemıyorum ela yesıl arası bısey ıstıyoru

tatlısım yesileri denesen ...hem yesille mavinin kaynasması daha guzel olur

tatlısım bende beyaz ten renkli goz hastasıyımdır =)
cnm bence dene bi an önce hazeli ona göre karar verirsin...ben şimdi çıkıyorum akşam gelicem gnzcim resimlerini bekliyorum:)

ah tatlım sorma bugun gelmedi=( yrn elimde olur galiba ...
ya kızlar ben rainbow gıallo yu denemeden alsam nolur...gozlerım cok koyu kahve ıntrnetten sıparıs verıcem

cnm bende simdikı ısmarladıgım solekoları denemeden siparis ettim .....istersen bende durusunu bir gor ona gore ısmarlarsın ....

gnz senin için girdim cnm büyük bir heyecanla ama gelmemiş
neyse geç gelsin ama sonu iyi olsun ve çok beğenirsin umarım cnm önemli olan bu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…