Popüler Konu LenaG ile MasterFit

erenmothers tebrikler canim, benim dikkat edemedigim hafta en az arti 2 kg döner
Canımsın senin verdiğin kilolar yanında benimkinin lafı olmaz kuzum 115 kg den inmek herkesin harcı değil kuzum asıl seni tebrik ediyorum Kilo bu alır veririz maksat kalbimizdeki sevgiler azalmasın

kaç kilo olduğumu bilem unutmuşum iyimi gülüyorum ama bu ara unutkanlık iyice canımı sıkmaya başladı hep covidden sonra oldu bu

Canım çok güzel bildirim yapıyorsun teşekkür ederim.
Yaa yerim :) kendim de not alıyorum ya ahah . Yazıp geçince sonra hesaplamak zormuş kuzum . Zorluğunu görünce buraya da ayrıntılı yazıyorum. Cidden kolay gelsin baya zor m böyle rica etsek herkes yapar aslında kuzum format bu diye sık sık hatirlat. Hatta spor bildirim saati de yaz m tek bir alıntı da hallet bazen çok geç geliyor vs

Herkesi tebrik ederim iyi ki varsınız , tüm boşluklarda sağda solda buraya bakıp motive oluyorum :) teşekkür ederim hepinize

evet böyle çok kolay oluyor ama tarih adım sayısı yazmakta işimi çok kolaylaştırıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…