Popüler Konu LenaG ile MasterFit

erenmothers erenmothers tebrikler canim, benim dikkat edemedigim hafta en az arti 2 kg döner 😭🤣😂
Canımsın 🥰🥰senin verdiğin kilolar yanında benimkinin lafı olmaz kuzum 115 kg den inmek herkesin harcı değil kuzum asıl seni tebrik ediyorum :KK19: :KK19: Kilo bu alır veririz maksat kalbimizdeki sevgiler azalmasın 🥰🥰🥰

Günaydın canim başlangicin hayirli olsun
Masterfite ekliyorum 🥰🥰

Günaydın kaptanim ♥️

Cuma 90.9 du 500 gram eksisin tebrik ederim kaptanim 🤩

Gecmis olsun Esracim ♥️

Afiyet olsun canim♥️

Ekside olman guzel yinede canim sen iyi ol cok onemli degil tarti

Katılacak misin bu hafta masterfite yoksa iyileşince mi ekleyelim
kaç kilo olduğumu bilem unutmuşum iyimi :KK70::KK70::KK70:gülüyorum ama bu ara unutkanlık iyice canımı sıkmaya başladı hep covidden sonra oldu bu :KK51:

Canım çok güzel bildirim yapıyorsun teşekkür ederim. ❤️
Yaa yerim :) kendim de not alıyorum ya ahah . Yazıp geçince sonra hesaplamak zormuş kuzum . Zorluğunu görünce buraya da ayrıntılı yazıyorum. Cidden kolay gelsin baya zor m böyle rica etsek herkes yapar aslında kuzum format bu diye sık sık hatirlat. Hatta spor bildirim saati de yaz m tek bir alıntı da hallet bazen çok geç geliyor vs

Yaa yerim :) kendim de not alıyorum ya ahah . Yazıp geçince sonra hesaplamak zormuş kuzum . Zorluğunu görünce buraya da ayrıntılı yazıyorum. Cidden kolay gelsin baya zor m böyle rica etsek herkes yapar aslında kuzum format bu diye sık sık hatirlat. Hatta spor bildirim saati de yaz m tek bir alıntı da hallet bazen çok geç geliyor vs
evet böyle çok kolay oluyor ama tarih adım sayısı yazmakta işimi çok kolaylaştırıyor. :KK36:

Screenshot_20220527-083125_Mi Fit.jpg Zipzip- Zipzip- 79.7 :işsiz:

X