Popüler Konu LenaG ile MasterFit

40 dakika civarı egzersiz yaptım
Saati çalıştırmayı unutmuşum ❤️ bunu da ekleyip uyuyayım kızlar seviliyorsunuz 😘😘
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-25-00-31-38-505_com.xiaomi.hm.health.jpg
    Screenshot_2022-05-25-00-31-38-505_com.xiaomi.hm.health.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 23
Kizlar bugun biraz kosusturmacali gunde benim minnak kizim 2 kez kustu saat 6da evde bi kustu
Buyugu okula goturdum tam arabayi park ettim arabadan inip ufakligi alicam koltugundan baktim kusuyo
Eve cikardim guzel bi banyo sonra uyku simdi daha iyi sukur birae istahsizlik var sanirim midesini üşüttü
Bizde durumlar bu oyuzden gelemedim
Çok geçmiş olsun ❤️❤️❤️

Kinoalihatun Kinoalihatun nasılsın canım kolun nasıl?
Daha iyi canım,biraz kullanırsam ağrım oluyor.Teşekkürler💕
Tamam canım🥰
Hoşgeldin canım dolunaydagel dolunaydagel

Afiyet olsun canım 🥰adımların çok iyi🧿🧿🧿

Güle güle canım, yolun açık olsun😍
Sağol kaptanım💙
💙💙💙MAVİ ÇEKİRGE TAKIMI💙💙💙
Pazartesi kaptanlar etabını maalesef kaybettim ve değişim oldu. @L u c i a kırmızı takıma gitti , dolunaydagel dolunaydagel bize geldi. Şimdi Cuma’ya kadar güzel bir şekilde hep beraber yolumuza devam edelim. Yaz rehavetine kapılmayalım, yediğimize içtiğimize sporumuza özen gösterelim. Maalesef kilo almak çok kolay, vermek ise çok çok zor. Bunu artık hepimiz biliyoruz, o yüzden bırakmayalım, birbirimizi itekleyelim, silkeleyelim,uyaralım,yardımcı olalım. Hep birlikte başarabiliriz💪
@Emnis
@DombiliKus
@sandriyon
Kinoalihatun Kinoalihatun
@_ASTRAL_
dolunaydagel dolunaydagel
@ummhnisa
@erenmothers
@iceteavecheesecakelutfen
aynen almak çok kolay vermesi zor.Bırakmıyoruz kaptanım💙💙💙💙

Canım kim demiş niye demiş böyle bir şey yok ki
Akrabasi uzun süredir hamile kalamiyordu şimdi tüp bebek istemişler doktor çocuğun engelli doğar demiş buda yapmaktan vazgeçmiş pskiyatri ilaçlar etkili olabilir demis ben doktor niye öyle dedi dedim bencede böle bişey yok bende ünv okurken bı suru ilaç kullandım ama çok şükür bebeğim oldu bilmiyorum bunda başka bişey olabilir onu söylemediler 🤔

Akrabasi uzun süredir hamile kalamiyordu şimdi tüp bebek istemişler doktor çocuğun engelli doğar demiş buda yapmaktan vazgeçmiş pskiyatri ilaçlar etkili olabilir demis ben doktor niye öyle dedi dedim bencede böle bişey yok bende ünv okurken bı suru ilaç kullandım ama çok şükür bebeğim oldu bilmiyorum bunda başka bişey olabilir onu söylemediler 🤔
İlaç kullanırken olan bir şey o sonuçta hamilelikte sen başka ilaç da kullanmiyorsun aynı şey . Yani öncesinde değil gebe anında ilaç ki bu risk tüm ilaç kullanimlarinda var. Migi mutlu bir anne sağlıklı bir anne olman için bu şart . Çocuk fikrini ertele 1 yıl ne olacak bir de ilaç olup olmayacağı bile belli değil ve sen büyük ölçüde borderline değilsin . Başka durumlar var
Psikiyatr düşük olcekle ilaç verir ve terapi alman şart hayat boyu cekmektense 1 yılını ayır bu işe . Daha önce gebelik yaşadin gebelik set lohusalık daha çok zorlayacak. Ben psikolojik danışmanlık eğitimi aldım . Kulaktan dolma değil gerckten bahsediyorum . En yakın zamanda randevu al git ve süreci yönet lütfen

24 Mayıs salı menüsü
Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
5 zeytin
Salata

Ara 1 avuç kuru üzüm
1 sade kahve

Öğle
1 kase salata
2 dilim tam buğday ekmeği arasına Beyaz peynir

Ara
1 yeşil elma
1 bardak süt

Akşam
1 porsiyon çöp şiş
1 avuç içi kadar lavaş
Salata
1 çiğ köfte

Su 2lt

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia pastelfit pastelfit
24 Mayıs adım sayısı 8016

Eklentiler

• IMG_20220524_211547.jpg
    IMG_20220524_211547.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 23
İlaç kullanırken olan bir şey o sonuçta hamilelikte sen başka ilaç da kullanmiyorsun aynı şey . Yani öncesinde değil gebe anında ilaç ki bu risk tüm ilaç kullanimlarinda var. Migi mutlu bir anne sağlıklı bir anne olman için bu şart . Çocuk fikrini ertele 1 yıl ne olacak bir de ilaç olup olmayacağı bile belli değil ve sen büyük ölçüde borderline değilsin . Başka durumlar var
Psikiyatr düşük olcekle ilaç verir ve terapi alman şart hayat boyu cekmektense 1 yılını ayır bu işe . Daha önce gebelik yaşadin gebelik set lohusalık daha çok zorlayacak. Ben psikolojik danışmanlık eğitimi aldım . Kulaktan dolma değil gerckten bahsediyorum . En yakın zamanda randevu al git ve süreci yönet lütfen
Bakmam lazım randevu alicam teşekkür ederim 😍

X