Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün uyuya kalmışım uyudun uyandım yürüyüş yapmadım adım atmadım diye düşündüm bidaha beni kaptan seçmeyin
az da uyu iyi dinlenmiş beden daha enerjik olur bazen uyku yürümekten koşmaktan yemek yemekten bile çok daha iyi gelir gülüm

O kadar sogudu mu abla ya orasi bizim burasi sicak yorganla yatiyorum ama kisakollu ile geziyorum evde
ev kuzey cepheli güneşi öğleden evin bir kısmı sonra 2-3 saat görüyor o yüzden çok soğuk mesela şimdi dışarı çıkıp güneş gören yerde dursan hemen ısınırsın

Kolay gelsin canim ❤
Teşekkür ederim canım
Kolay gelsin bebeim
Teşekkür ederim canım
Kolay gelsin canım, Allah bereketini arttırsın
Sagol canim
Cevizimiz olsa biz de gidebilsek ...
Gel abla vereyim dicem ama uzaktasın
Dun ki menu
Sabah
1 kase sutle granula 4yk

Ogle(14:30)
4yk turlu
1 kase yogurt
1/2kk peynir
1 wasa

Aksam
1/2 haslanmis misir

Su:2 lt spor: Eki Görüntüle 2923363
Zipzip- E Elif_Eylul @Cordeliaa @TekrarDene
Afiyet olsun canım keske mısır yerine doyurucu yemek yeseydin
Afiyet olsun canım
Incir bitti receli, recel bitti ,cevizi kaptanla siz bu sene karinca gibi hic durmadiniz bizde circir circir

1 dlm eppek diyor program yarim misira

Afiyet olsun canim en alta su ve sporunuda ekleyip kaptanlari etiketlemelisin
Sizin gibi laklak yapmiyoruz ćalisiyoruz
Buralar sakinken gidip.kahvalti yapayim inanilir gibi degil ama ev toplu suan konusani karayemis cubugu ile dovecegim (bu arkadasi kirbacli hayal edin benim filiz gibi emojilerim yok fakiriz biz alamiyozz)

Ay ne güzel sakin gidiyorsunuz biz K harfine geçtik bu hafta. Çılgınlar gibiyiz

Ya ama ticari zeka bu valla tebrik ederim

geçmiş olsun canıımm

kolay gelsin canikoomm
Sagol canım
Bitti sayilir hergun gitmek yerine 2güne böldük öyle gidiyoruz yarin gitcez firmalar nezaman kapatcak bizimde gitme vademiz dolcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…