Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sezeryani daha kolaydir diye tahmin ediyordum oda fenaymis😬
Aynen o da zordur son haftalar da her kontrole gittiğimde doktorun ağzının içine bakıyordum hani hiçmi sezaryen demiyecek diye e onda da dikişler sonra ağrıyor diyorlar normalde öyle daha acıyı çektiğini yetmiyormuş gibi sonrasında da ağrıyor oturup kalkamiyorsun korkudan her doğum şekli zordur sonuçta da isteeee

İlkiyle kıyaslayınca tabiki oldu bittiye geldi🤣ilki kabus gibiydi sabah 7 de girdim gece 1 buçukta odaya cikabildim
Anladım canım oy oy her doğum da anam geldi aklıma ilk olarak anne hakkı ödenmez dedikleri bu olsa gerek dedim nası ağlıyordum kizzz🤣🤣

Aynen o da zordur son haftalar da her kontrole gittiğimde doktorun ağzının içine bakıyordum hani hiçmi sezaryen demiyecek diye e onda da dikişler sonra ağrıyor diyorlar normalde öyle daha acıyı çektiğini yetmiyormuş gibi sonrasında da ağrıyor oturup kalkamiyorsun korkudan her doğum şekli zordur sonuçta da isteeee
İkinci dogumum daha zor oldu benim. Erken dogum yaptım, rahmim incelmişti yirtilma raddesine geldigi icin bebegi aldi doktor. Cok acım vardi gercekten birde ebeler cok bastirdi baska seyler falanda yapti. Amaaa bebeğim yogun bakima girince acımı unuttum. 2. Gun kendim kalkmaya basladim. İki dogumumda da hep yürüdüm yuruyerek iyilestim.

Menüm 27 Eylül

Sabah 09.45
2 haşlanmış yumurta 2 zeytin
1 çatal peynir
1 lokma ekmek

Ara 2 porsiyon üzüm

Öğle 14.30
2 kabaktan yağsız kabak spagetti

Akşam 18.00
2 kabaktan yağsız kabak spagetti

Sütlü kahve sade kahve bol bol su. Yeşil çay vs.
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul @zeyneppk

Menum
Sabah 12.00
1 armut

Aksam : 16.30
5-6 yk Etli nohut yemegi
5-6 yk Sebzeli bulgur pilavi

Bugun dengesiz oldu kahvaltı geç vakte kalinca yapmadim .

Su 3 lt tamamlarim

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia

Bugünkü menüm,
Sabah 2 dilim TB ekmek 1dilim peynir 5 zeytin az kaymak 😂 bir bardak çay.

Öğlen 4 kaşık zeytinyağlı taze fasulye yanına bir tabak spagetti 🍝 sossuz 😂

Akşam bir gözleme yanına çay 🤐🤐🤐 Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia 💋💋💋💋

Kuzular bugunki menüm

Sabah 1/2 salatalik 1/2 domates 5 zeytin 1 dilim ekmek 2 parca peynir çay

Ara 1 bardak çay 1 petibör

Ögle kıymalı şehriye corbasi yogurt 1 dilim ekmek

Ara tarcin karanfil limonlu su

Aksam sehriye corbasi bol salata
Ara kafeinsiz nescafe icerim tarçınli

Su 3 litre
30 dakika tempolu yürüdüm ama telefondaki adımsayar atmıyor.internetten pedometre siparis ettim

Zipzip- Zipzip- Hedef_69 Hedef_69 E Elif_Eylul Cordelia Cordelia

Menü vermeyi unutacaktim az kalsin.

Sabah
Salatalik
Domates
1 yumurta
1 seftali

Ögle
2 kasik keskek

Aksam
Et kavurma 1 tabak kdr
Salata

Zipzip- Zipzip- Hedef_69 Hedef_69
Afiyet olsun kızlar

Eklentiler

• Screenshot_20210927-224609.png
    Screenshot_20210927-224609.png
    157,1 KB · Görüntüleme: 24
İkinci dogumum daha zor oldu benim. Erken dogum yaptım, rahmim incelmişti yirtilma raddesine geldigi icin bebegi aldi doktor. Cok acım vardi gercekten birde ebeler cok bastirdi baska seyler falanda yapti. Amaaa bebeğim yogun bakima girince acımı unuttum. 2. Gun kendim kalkmaya basladim. İki dogumumda da hep yürüdüm yuruyerek iyilestim.
Aynen canım canımızın parçasını görünce bir nevze de olsa unutuyoruz o acıyı

X