Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim 2 side çok zordu 2 de 1 gün boyunca evde çektim sancimi ilkinde suyum gelir gelmez gittim anaaa insanı öldürüyorlar elleri koy çıkar koy çıkar 😆kendi sancim var üstüne üstlük suni sancıda veriyorlar
Benim ikinci de ne olduğunu anlamadım hiç sanci çekmedim nerdeyse gece 12 gibiydi yatsı namazını kılarken geldi 1 i 20 geçiyordu doğduğunda hastaneye girmemle doğurmam bir oldu az daha arabada doğacaktı sipam🤣

Biyerden sonra kendin aciveriyosun yeterki doguruyum biran önce diye🤣
Açmak istemiyorum da mecbur işte 😔2ci doğum da bide korona terden geberiyorum maskeyi tak da tak anaa öldüm öldüm dirildim hatırlamak istemiyorum ya 😭

Benim ikinci de ne olduğunu anlamadım hiç sanci çekmedim nerdeyse gece 12 gibiydi yatsı namazını kılarken geldi 1 i 20 geçiyordu doğduğunda hastaneye girmemle doğurmam bir oldu az daha arabada doğacaktı sipam🤣
Gel keyfim gel valla Rabbim 1 sancıda kurtarsın herkesi inşallah çok zor o an

Haklısın ..zarar gelmez ama ben kasılıp kalırım utancımdan. Muayene olmaya alışamadım. :cry:Sevindiydim bitti diye. Garibanın yüzü gülür mü ...
ama yaşın da genç daha tamamen kesilmesi için , utanmaya utanıyoruz muayene masası da korkulu rüyamız ama kadın doğum doktoru aksatılmaya gelmez bence çok önemli cesaretini toplayıp randevunu al bence elhanım kıdemlim değerlim :KK19::KK54:

Bendensinnn😍 gel yamacima😂😂
Geldim 🤗
Menüm gelsin

Sabah
2 yumurtadan yeşillikli omlet
Peynir(1 kk Ezine,2 çubuk örgü, 1cubuk tel peyniri)
5 ızgara Zeytin
Domates
Salatalık
Sivri biber

15:30
1 avuç yer fıstığı

20:30
1 kase yoğurt
1 tabak ıspanak yemeği
1 büyük köy domatesi

Su: 1,5 lt ,1 lt Dukan birasi

Eki Görüntüle 2923258

@zeyneppk Cordelia Cordelia @Filiz16 @Zipzip-
Harika afiyet olsun 💕
Yoo bazen yazmıyorlar dikkatimi çekiyor 😁
O zamn sorabilirsin canım miktarı ne kadar diye ,çekinme sor
Bazı ebeler çok sinirli kızımda da oğlumda da doğuma girdiğim de çıktılar karşıma acı çekerken bide onların sinirini çekiyorsun aman yanlış anlama canım lafım sana değil aklıma geldiler bi an
Allah hidayet versin benimde 2 tane evladım var 2 si de normal doğum oldu ebeler o kadar iyiydiki, hatta 2. Ye hastaneye kontrole gittiğim de ebe bana demişti 1. Çok zor oldu korkmuyor musun 2. Ye kaldın . Korksaydım burda olmazdım . Acıları unutuluyor dedim gülüştük. 1 . Gerçekten çok zordu 2. 3 saatlik iş evden hastaneye gidip doğuma girmem hepsi 3 saatte oldu bitti. Dua isteyip bitene kadar doğum bitti. 😁
Yok yaptirmiyorm. Ama yaptiran cok arkadasim var🙂 Ben kendimde normal dogum yapamadim. Dayanabilecegim de düsünmüyorm o sanciya. Normal yapanlara saygim sonsuz gercekten. Hic kolay bir sey degil.
Burda özellikle normal doğum olana kadar bekletiyorlar. 1 . Doğumun zordu sezeryan istiyorum yeter dedim. Herşey normal, normal doğum yapacaksın dediler . Zorlaya zorlaya doğurdum .
Spor 27 Eylül
1500puan 15.000 adım

@zeyneppk Nehir6161 Nehir6161 @Filiz16 @Zipzip-
Harikasın baby😍
Eva yaparken adım yap. Olmuyor mu ? Ben genelde Eva yapiyorum. 🥰
Evet ya öyle yapayım . 3 Evayla adımlarımı bitiririm. Haklısın .
Tamamladım canım. 15.000 ne ki bizim için. 🤗
İşte benim güzeller güzeli spor kaptanım . Yani 15000 cik neki senin için 🥰😍
Bir ara sırf adım yarışı yapalım :KK45:

Geldim 🤗

Harika afiyet olsun 💕

O zamn sorabilirsin canım miktarı ne kadar diye ,çekinme sor

Allah hidayet versin benimde 2 tane evladım var 2 si de normal doğum oldu ebeler o kadar iyiydiki, hatta 2. Ye hastaneye kontrole gittiğim de ebe bana demişti 1. Çok zor oldu korkmuyor musun 2. Ye kaldın . Korksaydım burda olmazdım . Acıları unutuluyor dedim gülüştük. 1 . Gerçekten çok zordu 2. 3 saatlik iş evden hastaneye gidip doğuma girmem hepsi 3 saatte oldu bitti. Dua isteyip bitene kadar doğum bitti. 😁

Burda özellikle normal doğum olana kadar bekletiyorlar. 1 . Doğumun zordu sezeryan istiyorum yeter dedim. Herşey normal, normal doğum yapacaksın dediler . Zorlaya zorlaya doğurdum .

Harikasın baby😍

Evet ya öyle yapayım . 3 Evayla adımlarımı bitiririm. Haklısın .

İşte benim güzeller güzeli spor kaptanım . Yani 15000 cik neki senin için 🥰😍
Bir ara sırf adım yarışı yapalım :KK45:
Benim çatım dardı. Uterusum gerideydi. Mecburen sezeryan oldum. Zaten normal doguramazdim. Cok korkuyordum.

X