Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bendensinnn gel yamacima

Sen takımın dadli yanlarına aldandın dimi
He ya ne geliyorsa başıma dilim yüzünden geliyor ne nohuttu be arkadaş olay oldu başka ceza bile eklediler yani keşke bazı arkadaşlar gibi sadece ismini yazsaydım ölçüsüne kadar yazdım

Cordelia benim acilen evaya başlamam lazım ölçüler aynen duruyor. Benimki diyor nehir sen niye artık Eva yapmıyorsun. Şuanlık bıraktım şekerim adıma adapteyim diyorum ama adım benim pek işime yaramıyor. Yarış olmadı mı Eva da yapmak içimden gelmiyor. Adımı mı tamamlıyorum görevlerim bitti tamam diyorum

Bide hic sekerli seyler yemeyen insanlar var en sevdigim insan tipi . herkesin zaafi farkli iste kimi ekmek seviyor kimi benim gibi tatli çikolata abur cubur
Bende çayı kahveyi şekersiz icerim ama tatliyi cok severim

Suyu en az 2 litre iciyorm. Yani bu benim rutinim oldugundan ayrica yazmiyorm suyu. Bitki cayi olarakta kayisili form ve yesilcay iciyorm.
Yaz cnm sen.. cuma günü 2 kilo verdiğin zaman menuleri merak eden insanlar olucak onlarda ışık olursun sevaptır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…