Popüler Konu LenaG ile MasterFit

He he inanayım mı acaba artık rakibimsin canisim sen git ye günlerdir açlıktan kolun kalkmıyordur kıyamam sana oy oy oy git yap bi ekmek arası ye üstüne uzan ohhbb gel keyfim gel
Biz rakip olsakta , kardeş takımız . Aşk olsun böyle düşünmen üzdü beni
Afiyet olsun canım
Seninki iyi birşey yapıyor maşaallah. Benimki de ancak taş toplayıp gelir eve taş çubuk ne yapacaksa onlarla. Herhalde kışa hazırlık
Ben olsam 5000adim cezasi verirdim yemek yiceksin kek degil dese keske kaptanlari
Kaptanım buyrun siz diyiverin lütfen .
Ayni fikirdeyiz iste
Kaptanlari var basinda diye bisey diyemiyorum
Sen nesin kapı gibi kaptanımız var burda nasıl birşey diyemiyorum. Birley diyemiyorum ne demek uleeeeennnn, onlar yokken sen vardın burda.
De kaptanım de ,içinde kalmasın
Haftaya kural getiririz acuncugumla konuşalım Cordelia
Buyuk kaptanlar ceza verebilir deriz
Adimdan da düşeriz
Adim yarisi icin 5000 adim da cok yani kimse kacamak yapamaz
Çok iyi fikir ceza şart , biz ne edek bizde yemiyoruz. Kimsede yemesin. Yiyorlarsa paşa paşa cezalarını çeksinler
Hoşgeldin aramıza

Olsun cumaya eksi olursun canım

Fasulye ne be anlamadım

Eksin çok güzel canım Tebrikler
Teşekkür ederim tatlım sen ne kadar verdin bakim sarı takım olarak

Bu yarışma mevzusu çok iyi mesela kendi takimindan kilo veremeyen birini rakibe yolluyorsun oda hirslanip daha cok vermek isteyebilir çok iyi düşünmüşsnuz
1 tane bisküvi ble yemedim menu yazicam diye
Teşekkürler canım. Bizim de amacımız hırslandirip herkese kilo verdirmek. Umarim gönlümüze göre olur.
Ben olsam 5000adim cezasi verirdim yemek yiceksin kek degil dese keske kaptanlari
Nasıl yaa siz daimi kaptanlarsiniz her zaman uyarıp ceza verirsiniz. Koskoca Mehmet chef in dediğine bak.
Haftaya kural getiririz acuncugumla konuşalım Cordelia
Buyuk kaptanlar ceza verebilir deriz
Adimdan da düşeriz
Adim yarisi icin 5000 adim da cok yani kimse kacamak yapamaz
Kaptanim, canım, siz kaptanları da değiştirebilir cezalandirabilirsiniz. Acun kim .

Sabah 9.00 - 1 sucuklu tost
Sabah 10.00 - 1 kare bitter, 1 türk kahvesi
Ara 14.00 - 1 yeşil elma
Ara 15.30 - 3 galeta
Akşam 18.30 - 1/2kase tavuklu çorba, 1pors. Ciğer sote, 1 kase salata
Su 1.5lt
Spor - 9707 adım. 970 puan.
Afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…