Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah cocuklari biraktik sonra o beni okula birakti okula gidene kadar yine kavga ettik. Dun aksam yaptigim hataydi ne olursa olsun yapmamaliydim dedi ozur diledi ama bu aksam planlanilan aile yemegine cocuklari getirmeyecegim ben de gelmeyecegim diyince sen tek basina karar veremezsin dedi ben de basladim ben anneleri olarak karar veririm dedim bagirdim yine o da bagirdi yani yine kavga ettik

Tesekkur ederim evet her yonden evliligimiz cok guzel gidiyordu ama son zamanlarda ozellikle cocuklardan sonra cok kavaeder olduk cok tartisiyoruz. Benim demedigim sey kalmiyor agzima ne gelirse soyluyorum. O da bundan bikti ama son yaptigi sey affedilecek gibi degil

Evet bazen ona kiziyorum bazen cocuklara bazen baskasina her seyi ondan cikariyorum. Bir seye sinirleniyorum o da bana ters bir sey derse kavga ediyoruz

Var 3 yasinda ikiz. Tesekkur ederim insallah.
CD6EFAE1-D079-4D90-B8C7-EC8206F42141.png

Bunu yapmanızı tavsiye ederim. Eşiniz size bağlıki özür diliyor. Göz nazar olmuş olabilir. Yuva kurmak kolay değil ama yıkmak çok kolay. İyice düşünüp emin olmanızı tavsiye ederim. Allah hakkınızda hayırlısını nasip eylesin

Çok sevindim. :KK60:
Mesajlarıma hiç yorum yazmayınca korktum. Aman iyi unut gitsin. :KK68::KK68:
Kolay gelsin secmelerin başarıyla bitsin canım...:dua:

ben bu telefonda giremiyorum yaa
işte olsa bilgisayardan çok rahattım
kim kaç kilo ne verdi off
nwyse grubumuz bence yine de başarılı olacak 😂😂

X