Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kxpc43y8fb2.gif
81195033_530568e1e667421dbb64a5669910e335.gif
Sen ne diyor ben anlamıyor?

Bugün tartildim ve emeklerimi Bi haftada nasıl çöpe attım görmüş oldum.. 1 hafta 700 gr almışım. 😔 vermesi çok zor alması çok kolay
Odemdir canim dikkat edince verirsin
Yürüyüşçüler ne durumdasınız? 6800de kaldım oturdum kalkamıyorum
2450 liste işleri bitsin baslayacagim
Aaaaaaaaaaaaaayyyy çok teşekkür ederiz
@Kahve __Kokusu
aypare ackerman aypare ackerman
@dolunaydagel
@DeryaOnDiet
@SanSebastianCheesecake
menekse_kokusu menekse_kokusu
Zipzip- Zipzip-
Kızlaaar başardıııııııık
Söylemiştim en başta
ÇEKİRGE TEK BAŞINA MİNNOŞTUR FAKAT BİRLİK OLDUĞU ZAMAN KİMSE KARŞISINDA DURAMAAAAAAAZ
TEBRİK EDERİM HEPİNİZİ
:rapci::rapci::rapci:
👏👏👏👏👏👏
Bal0ncuk Bal0ncuk sen yok musun canım bu hafta?
Yesil takimi eklemedim canim simdi
Yoruldum onu menuye eklerim
Sen ne diyor ben anlamıyor?
Kutlama yapiyoruz yapmayalim mi :-)
Merhaba kızlar herkese mutlu yıllar 🍡💐💕
Mutlu yillar canim ♥️

60kiloyum 60kiloyum yazdiklarina cok uzuldum
Asil onlari dusunuyorum
Bizim gerginligimizden etkileniyorlar ne yapacagimi bilmiyorum
dün geceden sonra konuştunuz mu hiç? bak canım aldatma, ahlaksızlık, sahtekarlık, kumar, aşırı içki alışkanlığı, anormal kıskançlık ve huysuzluk, şiddet, küfür veya tahammül edilemeyen herhangi bir şey olur hiç durma ayrıl derim.
ama bak diyorsun ki ona bağırdım o da böyle yaptı. tabi ki çok hatalı kollarını sıkmakla. ona bir şey diyemem. ama bazen insanların durup düşünmesi lazım ileriyi, olayları....
kötü denilebilecek, yaşanamayacak biriyse tamam. ama bence ikinizde düşünün sonrası ne olacak?
ayrılırsan muhtemelen çocukların velayeti sende olacak. babalarını hafta sonu görecekler. şehir dışı taşınma olursa ikinizden birisi için, o zaman daha da uzun ayrılık yaşayacaklar. ayrıca bu devirde çalışan kadın olarak iki küçük çocuk büyütmek kolay değil.
ha bir de şu var; erkek ne kadar çocuklarına düşkün olursa olsun, nafaka verirse versin, ayrıldıktan sonra erkekler geleceğe bakıyorlar. iki güne birini bulur evlenir. çocukları geride kalır. bunun örnekleri çok toplumda. en iyisi bile böyle.
bence sakinleşip oturup düşünün.

dediğim gibi tahammül edilemeyecek şeyler varsa bilemem. hakkınızda iyi neyse o olsun 🙏🙏🙏
bence ilişkinizi gözden geçirmenizde fayda var... 💕

Aaaaaaaaaaaaaayyyy çok teşekkür ederiz
@Kahve __Kokusu
aypare ackerman aypare ackerman
@dolunaydagel
@DeryaOnDiet
@SanSebastianCheesecake
menekse_kokusu menekse_kokusu
Zipzip- Zipzip-
Kızlaaar başardıııııııık
Söylemiştim en başta
ÇEKİRGE TEK BAŞINA MİNNOŞTUR FAKAT BİRLİK OLDUĞU ZAMAN KİMSE KARŞISINDA DURAMAAAAAAAZ
TEBRİK EDERİM HEPİNİZİ
:rapci::rapci::rapci:
tebriklerr pastelfit pastelfit :KK200::KK200::nazar::nazar::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:
mavi takım olarak harika bir performans:KK200::KK200::KK200::KK200::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Elhan Elhan seni ve kırmızı takımı da kutluyorum siz de çok iyiydiniz :KK200::nazar:

X