Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Masallah kaptancim adeta icinden bir tane daha senden cikmis. Tam bir basari hikayesi. Kac kiloydun bebis dogduktan sinra? Yani dogumdan sonra hastaneden eve gelince kac kiloydun?
Hastanede 70 eve gelince 68 doğum şişliği vardı 67 düştüm sonra sutun olmaz yeeee diye diye bir yıl o kilolarda kaldım kızım bir yasindayken karar verdim dur yap modeliyle 5 5 verdim bu güne kadar canım..

Anladim canim. Tabiki rahatsiz edici derecede temizlik isteme hissi de zordur muhakkak. Anladigim kadariyla bu durum seni de rahatsiz ediyor, en iyisi bi uzmanla gorusmen olur diye dusunuyorum. Cok ilerlerse daha zor olur. Benim arkadasimda vardi. Baslarda gitmedi tardim almadi ve ellerinin derisi soyuluncaya kadar yikadi o elleri. Ama ne zamanki destek almaya basladi cok kisa surede 3-4 seansta cok iyilesme kat etti.
Haklisin bu dönem de etkiliyor sanırım
İcat çıkarma istersen sen Artemissin o bozukluk sende yok...o hastane seni bizim kadar tanımıyor. :63:
Ay abla arkla konusuyorum o da diyor benim de psikolojim bozuk herkes cidden sapıttı artık gençlerin hayatı da bitti

X