Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay kızlar bu lahana çorbası ne kötü birsey. Bugün sadece lahana çorbası ve meyve var menüde umarım günü tamamlayabilirim . Salı gününe kadar tartılmama sözü verdim kendime tartildikçada stres oluyorum . Salıya kadar dayanabilir isem belki cumaya kadar uzatırım
keşke sevdiğiniz bir corbayi diyete uyarlayarak yapsaydiniz :KK43: mercimek çorbası mesela sadece mercimek ve tuzla yapıldığında kepcesi 26 kalori icine belki biraz kabak da atabilirsiniz detoks etkisi için 💕

Geçen hafta: 84.15
Bu hafta: 84.20
Fark: +100
LenaG LenaG

Eklentiler

• IMG_20241019_104253.jpg
    IMG_20241019_104253.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 3
İyi değildim malesef. Hastalıkla uğraştım.
İshal kusma ile başladı sonra ağır gribe dönüştü. Hiç düşünmedim kiloyu inanki hatta talefonu bile elime alamıyordum halsizlikten.
Yeni yeni kendime geldim.
Kilo almış olabilirim her şeyi yedirmeye çalışıyorlardı. İşte bu iyi gelir bu güçlendirir.
Geçmiş kilomu hatırlayamadım.
LenaG LenaG
Eki Görüntüle 3492233
Canım çok geçmiş olsun :dua: birşey olduğunu tahmin ettim.
Peki takımlara girmek istiyor musun hazırlık mı yapacaksın

Ay kızlar bu lahana çorbası ne kötü birsey. Bugün sadece lahana çorbası ve meyve var menüde umarım günü tamamlayabilirim . Salı gününe kadar tartılmama sözü verdim kendime tartildikçada stres oluyorum . Salıya kadar dayanabilir isem belki cumaya kadar uzatırım
Dereotlu maydanozlu mu yapiyorsun? Maydanoz miktarini azsltirsan daha yenilebilir oluyor. Bir de ben artik diyet tarifle yapmiyirum kapuskayi az yagli yap , seviyorsan icine kiyma koy ,ödem atsin istersen tuzunu az koy afiyetle ye. Dereotlu maydanozlu cacik yap yanina da olmaz mi ? Tiksinmeye gerek yok. Ben de karalahana aldim karadenizlilerin corbasini cok seviyorum onu biraz diyete ceviriyorum bayila bayila yiyorum , o da ödem atıyor.

Kızlar kalkar kalkmaz tartı işini halledip hapımı içip 3 günlük açlıktan sonra ilk olarak kahvaltıyı halledeyim sonra rahatça oturup paylaşırım dedim üstüne patikli kızım biraz rahatsızlandı keyfim kaçtı ama şuan iyi yattı uyuyor o yüzden biraz uzadı kusura bakmayın 🙏
LenaG LenaG
Geçen cumartesi 83.2
Bugün 80.9
Fark - 2.3

Eklentiler

• 1000021852.jpg
    1000021852.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Dereotlu maydanozlu mu yapiyorsun? Maydanoz miktarini azsltirsan daha yenilebilir oluyor. Bir de ben artik diyet tarifle yapmiyirum kapuskayi az yagli yap , seviyorsan icine kiyma koy ,ödem atsin istersen tuzunu az koy afiyetle ye. Dereotlu maydanozlu cacik yap yanina da olmaz mi ? Tiksinmeye gerek yok. Ben de karalahana aldim karadenizlilerin corbasini cok seviyorum onu biraz diyete ceviriyorum bayila bayila yiyorum , o da ödem atıyor.

Dereotu koymadım ama maydanoz koydum . Eşim bile cam çerçeve açtı evde 😅

Kızlar kalkar kalkmaz tartı işini halledip hapımı içip 3 günlük açlıktan sonra ilk olarak kahvaltıyı halledeyim sonra rahatça oturup paylaşırım dedim üstüne patikli kızım biraz rahatsızlandı keyfim kaçtı ama şuan iyi yattı uyuyor o yüzden biraz uzadı kusura bakmayın 🙏
Geçen cumartesi 83.2
Bugün 80.9
Fark - 2.3

Helal olsun tebrik ederim 🏆🧿

hosbuldumm💕💕 çevre vasıtasıyla aslında bildiğim bir forum sitesiydi burası ve zayıflama ile ilgili soruları googleladığımda burası fazlaca çıkıyordu biraz kaydırdığımda diyet grupları olduğunu farkedince de grubun samimiyeti ilgimi çekti olarak açıklayabilirim 💕
Hoşgeldin 🤗
Hoşgeldin 🌺
Güno ☀️♥️🌸🙏🏻
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Geçen cumartesi 93.5kg
Bugün 91.00kg
Fark: -2.5kg
Waowww müthiş bi eksi tebrikler
LenaG LenaG
Geçen cumartesi 83.2
Bugün 80.9
Fark - 2.3
Kaptanım harikasın tebrikler 🎉

Oku oku bitiremedim sayfaları reglimin en yoğun günü kalkamadım birazdan tartıya geçiyorum

Selamlar
Kilo vereblere bakamadım hemen menümü yazayım
Dün
Sabah 07.30
2 h yumurta

Öğle 12.30
1 kase mercimek çorbası
1 p et haşlama
Yeşil salaya
Küçük kutu ayran

Akşam 19.00
2 parça tavuk kanat
2 şişe bira

Su2.5 lt
Adım:7043
LenaG LenaG
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Canım afiyet olsun ❤
menü çook güzel olmuş ammaa en mayalısından o 2 tanecik şiyi bugüne saklasaydın inşallah tartıya yansımamıştır 🙈

Selamlar
Kilo vereblere bakamadım hemen menümü yazayım
Dün
Sabah 07.30
2 h yumurta

Öğle 12.30
1 kase mercimek çorbası
1 p et haşlama
Yeşil salaya
Küçük kutu ayran

Akşam 19.00
2 parça tavuk kanat
2 şişe bira

Su2.5 lt
Adım:7043
LenaG LenaG
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Afiyet olsun akşam bira fazla olmuş canım hatta 1 kadeh şaraba geçebilirsen çok daha iyi olur :KK200:
LenaG LenaG

Gecen hafta: 81.6
Bugun : 79.9
Fark: - 1.7 kg

%: 2.083

Eki Görüntüle 3492236

Öğleye kadar bekledim yine kilo değişmedi 😊
Süper bir eksi canım çok sebrik ederim :halay::halay::halay:
Geçen hafta: 84.15
Bu hafta: 84.20
Fark: +100
LenaG LenaG
Canım geçen c.tesi 83.90 mışsın +0.300 oluyor ama azıcık düzene girdi mi hemen gidecektir :KK200:
LenaG LenaG
Geçen cumartesi 83.2
Bugün 80.9
Fark - 2.3
Waaooowwww süper bir eksi gelmiş kaptandan çok çok tebrik ederim canım :halay::halay::halay:
Geçen cumartesi 65.90
Bugün 64.90
-1 kilo
Regl etkisi var
Yarın bugün çünkü 😶
LenaG LenaG
Çok tebrik ederim canım harika bir eksi :KK200:
LenaG LenaG dolar milyoneri dolar milyoneri
Cumartesi 76.90
Salı 76.60
Bu gün 76.20
Fark-0.700