Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın çıtır yolundaki güzeller bayram da bitti yedik içtik gezdik kaldığımız yerden devam bugün artılar havalarda uçacak 😭😢 gibi görünüyor ama biz hallederiz demiii citirlar tez gelen tez gider
Ben de öyle düşünüp moralimi bozmuyorum çabucak vereceğiz inşallah 🙏
Gunaydin kizlar
Gecen hafta:77.25
Bugun:75.2
Fark:-2 kg ❣️:halay::halay::halay::halay:
Aserolaya devamm

Bu arada ben gene hamburger pizza aksam dondyrma yememe ragmen bu kilo gittiyse bi de iyice diyet yapsam daha cok verirdim
Canım sen bi dışardan yememe paketli gıda yememe detoksu yapsana? Valla bak sonra bize dua edersin. Sürekli sağlıksız yedikten sonra kilo vermenin anlamı yokki. Kastan veriyosn sağlığını bozuyosn. Bu kadar tecrübeli bilgili insanı dinlemeyip kafana göre takıldıktan sonra bu grupta olmanın anlamı ne onu da bilmiyorum. Kendini zehirliyorsun yapma bu kadar sağlıksız beslenme. Sen öyle şeyler yedikçe ben rahatsız oldum. Bedenine yazık seni her gün böyle şeyler yerken gören çocuğuna yazık.

59 kiloyla gitmiştim 3 haftada 5 kilo gelmiş resmen. Regl olduğum için ödem de vardır diye düşünüyorum bu hafta 3-4 kg sini vermeyi hedefliyorum. Çabuk gelen çabuk gidecek inşallah 🙏 Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia
LenaG LenaG herkesi etiketledim 😂
B374CADB-1E10-41C0-A2A4-8939D77015C6.jpeg

Vayy girişe bak sen benimde var dolapta bende yapayım 😍

Sağlık olsun canım. Hayırlı haberler olsun ♥️

Benim ki alıştı demiyor artık. Beni olduğum gibi kabul ediyor 😅😅😅🫣

Ooo nefes verdin mi gider o 😅

Ooo takimlardamisin canım mavi kaptan olabilirsin bu durumda 😍

Kız WC ye gittin mi 😅 bı dolan gel 😍

Aaa 200 Gr fark var aramızda benim boyum uzun ya ondan sanırım 😅😅

Vayy maşallah 🧿

Evet evet tamamen zemin kaynaklı 😅

Kıyaslama şansı olmamıştır canım. Takımlarda devam edebilmek adına tartı atılsın yeter dedik.

Oo erimiş birileri 😍

Günaydın canısı 😘
Gittim gittim de anca bu kadar oluyo yine iyi o kadar yememe🤣suçumu biliyorum susup oturuyorum o yüzden 🤭

Kızlar günaydınlar. Evime ve tartıma pazar gece ulaşacağım ama geçmiş konuşmalardan ‘emanet tartıyla bildirim yapabilirsiniz, paylaşımları evinize ulaşınca yaparsınız’ bilgisini aldım. Öhöömm, efenim kilo bildirimim;
Geçen hafta: 85,7 iken
Bu hafta : 89,5
Tartı farklı, zemin yamuk, ödem falan diyorum ve son günlerimin tadını çıkarmaya gidiyorum. Durumu benzer olanlar merak etmesin, çabuk gelen çabuk gider☺️ hepinizi öpüyorum 🥰
Eki Görüntüle 3442816
Elhan Elhan
Tartı farkı cidden olur canım dikkat edip toparlayacağız kendimizi bu hafta

Günaydın kızlar
Evet gelelim gerçeklere adeta bir rekor kırdım resmen algım dağıldı, konsantrasyonum yok oldu 😭
Geçen cumartesi 95.30
Bugün 98.55
Fark + 3.25 :KK12:

Acil detox yapıp geldiği gibi göndermem lazım 🙏
Benim kafa gidince ne etiket yapmışım ne foto koymuşum 🤦‍♀️

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Eklentiler

• IMG_0848.jpeg
    IMG_0848.jpeg
    62,3 KB · Görüntüleme: 13
Günaydın tebrik ederim :KK200:

Günaydın canım :KK200:
Gerçekten burada olmayınca ipin ucu kaçtı bende konsantrasyonum tamamen dağıldı :KK14:
Geçti gitti 😍
Doğrusunu biliyorsun nasılsa 😍
Hayırlı sabahlar kızlar🥰🥰🥰
Ablam hoşgeldin 😍
Bayram şekeri getirdin mi bize 🍬
59 kiloyla gitmiştim 3 haftada 5 kilo gelmiş resmen. Regl olduğum için ödem de vardır diye düşünüyorum bu hafta 3-4 kg sini vermeyi hedefliyorum. Çabuk gelen çabuk gidecek inşallah 🙏 Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia
LenaG LenaG herkesi etiketledim 😂
Eki Görüntüle 3442838
3 günde 5 kg diyeti yaparız bizde 😅
☝️ Buradayım öğretmenim 😍
Benim kafa gidince ne etiket yapmışım ne foto koymuşum 🤦‍♀️

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Kafanın gideceği tek yer burası ♥️
Canım senin sınav işi bitti demi özgürsün artık

X