Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ADINIZ: Seda Nur
YAŞINIZ: 26
BOYUNUZ: 1.58
KİLONUZ: 66.8
HEDEF KİLONUZ: 53
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: güzellik uzmanı
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hamilelik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: kilolu olmayı sevmiyorum 😃🫶
Hoşgeldin canım
Günaydın kızlar 😃

Yarın tartı günüüü :KK17:
Günaydın canım gunahlarimzla yüzleşme günü
Selam kızlar
Artık takımlar kurulsun düzgün beslenmeye başlayalım yaa ben çok fazla cozuttuumm eski sağlıksız yeme günlerime döndüm bi haftadır çok moralim bozuk. Giderek şiştim kesin +5 olmuşumdur tartılmaya korkuyorum tartılmadıkça da yemeye devam ediyorum.
Takımlar yarın mı kurulacak ? Elhan Elhan LenaG LenaG
Hepimiz aynıyız canım gelen artı çabuk gider merak etme

Selam kızlar
Artık takımlar kurulsun düzgün beslenmeye başlayalım yaa ben çok fazla cozuttuumm eski sağlıksız yeme günlerime döndüm bi haftadır çok moralim bozuk. Giderek şiştim kesin +5 olmuşumdur tartılmaya korkuyorum tartılmadıkça da yemeye devam ediyorum.
Takımlar yarın mı kurulacak ? Elhan Elhan LenaG LenaG
Yarın takımlar kurulacak canım 🙏

ADINIZ: Seda Nur
YAŞINIZ: 26
BOYUNUZ: 1.58
KİLONUZ: 66.8
HEDEF KİLONUZ: 53
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: güzellik uzmanı
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hamilelik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: kilolu olmayı sevmiyorum 😃🫶
Hoşgeldin Sedanur
Yarın sabah tartı fotosu istiyoruz. Adın ve tarih iliştirilmiş şekilde. Ufak bı kağıtla birlikte foto atabilirsin ♥️
1 hafta deneme süreci aktifligini gozlemleyecegiz. Sonra takımlara katılırsın. Hergun menü ve yapıyorsan spor bildirimi yapıp diğer kızlara menü yorumu yapıyoruz
Tekrar hoşgeldin 😍

Bulunduğun yerde tartı yok mu canım ? Menülerini salıdan sonra yazarsın. Eğer yoksa sanırım hazırlıkta olursun ama Elhan Elhan kaptaniçem farklı bir çözüm bulabilir 😘
Kayınvalidemde tartı yok ama salı tartı bildirimine yetişicem evde olucam inşallah takıma alınırım Elhan Elhan 🌷🙏

Ben uyanır uyanmaz soğuk ve tatlı bir şeyler istiyor bu ara canım dolaptakiler bitti neyse ki 🙏 bugün kendime fit toplar yapacağım
Ya bnde öyleyim dolapta tatlı birşeyler olduğu zaman dikkat edemiyorum onları bitirip başlıyorum içim rahat bı şekilde canm istemese bile zorla yiyorum bitsinde dikkat edeyim diye niye böyleyiz 😂😂

X