Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar Bayadır yokum evime döndüm şükür nasılsınız☺️ umarım dıyeti fazla aşmamışızdır 🤭
Elimden geldiğince yememe icmeme dikkat etmeye çalışıyorum ama dün etliekmek yedim bugünde berbat geçti ne yediğimi ne içtiğimi bilmiyorum
Yorulduğumu hissediyorum artık

Canım merhaba geleceğim hep aklımdasınız iyi olmaya çalışıyorum sen nasıl oldun? 😘
kim kaç kilo merak ediyorum son listeleri bi bulayım 😻
Herşey boş, önce sağlık😍
İyi ol lütfen 🤲🏼
Hepimiz iyi olalım 🤲🏼
Kilomu bende bilmiyorum, homini gırtlak yedim, marifet deyil ama yedim işte 😔

Günaydın kızlar 🥰🥰 nasılsıniz geldik bir bayramın daha sonuna beslenmeler nasıl gidiyor kim artılarla dönüyor (mesela ben) o kadar günlerce dikkat et 2 günde hemen geri gelsin hemde tatlı sadece kardesimde küçük bir porsiyon yedim
Ohooo ben neler yedim, ödem giderse artı yok 🤷🏻‍♀️

Günaydın kızlar nasılsınız ? Bayram bitti ve benim pek iyi gitmedi diyet anlamında +3 ile güne başladım karamelli dondurma ve soğuk baklava yaktı beni (duramadım bitirene kadar yedim yaaa :KK61:) bir de akşam koca bir kase makarna yedim:KK12:
Benim yediklerimi yesen +5 olurdun demek ki
Artık yeter, toparlanma vakti gelmiş 👍🏼

Bugün berbat bir gün geçirdim doğru dürüst yiyemedim çok gergin ve üzgünüm
Çok sevdiğim değer verdiğim birinin beni böylesine hirpalamasi beni çok yıpratıyor ve yoruyor atsan atılmaz cinsinden bir durumdayım
Eş olsa kavga eder tartışır ayrilirsin ama bu başka birşey
Kim olursa olsun müsade etmemek gerekiyor
(Benim de senden farkım yok 😔)

Elimden geldiğince yememe icmeme dikkat etmeye çalışıyorum ama dün etliekmek yedim bugünde berbat geçti ne yediğimi ne içtiğimi bilmiyorum
Yorulduğumu hissediyorum artık
Hepimiz zaman zaman öyle hissediyoruz
Hele benim depresyona girmek için çok güzel bahanem var
Oysa ben motive olacağım durumlara bakıyorum 🥰

Hosbuldummm 🫶😍 Elhan Elhan yardımcı olur musunz
Hoşgeldin canım
İlk sayfadaki formu doldurursan seni tanımış oluruz
Yarın sabah nick ve tarih yazılı tartı fotoğrafı paylaşırsan gruba katılmış olursun
Ayrıca gün sonunda menü, su ve sporları yazıp kaptan etiketiyle paylaşıyoruz, yazılan diğer menülere yorum yapabilirsin( seviniriz)
Haliyle senin menüler de yorumlanacaktır 😉
2 hafta düzenli bildirim yaptığın vakit takımlara girme hakkın var

Kızlar iyi geceler. Eşim yıllık izninin bi kısmını öne çekmiş. Tatile geldik bugün. Bilmiyorum beni atcak mısınız ne yapacaksınız bu hafta bildirim yapamam şimdiden sorayım dedim :/
İyi tatiller canım
Sen talep etmediğin sürece gruptan çıkmazsın, izinli sayılırsın
Tabiki karar has kaptanımızın

ADINIZ: Seda Nur
YAŞINIZ: 26
BOYUNUZ: 1.58
KİLONUZ: 66.8
HEDEF KİLONUZ: 53
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: güzellik uzmanı
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hamilelik