Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben artık hedef belirlemiyorum çünkü tutturamıyorum bugün motivasyonum çok düşük :KK43:
Hepimize olan şeyler bunlar. Yolumuz uzun arada tökezleyebiliriz 😘 bugün izin ver kendine ama bence hedefini koy sen yine yarın daha iyi olacaksın daha beraber 80 leri 70 leri göreceğiz hâttâ mezuniyet kutlayacağız. Yapacağız bak inan bana 😘😘😘

Tebriklerr canım benim 👍🥰

İyiyiz kuzumm Sen ne yapıyorsun nasılsın ne kadar kaldı doğuma
Ben az önce bebis sevdim kuzenim doğum yaptı ata paşamiz geldi hadi darısı sana tatlım 😘🥰

Sen çok iyi gidiyordun canım yine toparlanın bozma moralini
Yaaaa oohh misss kokusunu içine çekmişsindir şimdi sen 😍😍❤️❤️

Hazirana kaldı çiçeğim hayırlısıyla inşaallahhh iyiyim çok sukür yorgunum kızım hiç durmuyor vallahii evi gör heryer heryerdee 🤦‍♀️

Aman Allahım gerçekten mii çok sevindimm şans işte kaç kişiden sekip bana geldi kaptanlık bişeyi çok isteyince çekiyosn kendine :KK37: :KK73:

Mavi kaptan için bi sürü adayım var aslında ama ben gezegenfeza gezegenfeza ablamı düşündüm o da bu hafta kaptan olmak istedi, bu hafta bizi bi dize getirsin 😇
O zaman hayırlı olsun Uranüsüm. :KK68:
Birazdan listemizi açıklıyorum. Oradan seçmeleri yaparsınız inşallah 🥰

Yaaaaaa nezamandirr hep yazcam bitürlü yazamadım sana ozelden birsey çiktı sonra buraya gireyim derken çiktı aradan
İyi yapmışsın kuzum bende hastalıkla boğuşuyorum 1 hafta oldu öksürük boğaz ağrısı mahvoldum geceleri gram uyku yok 😔😔
sen nasılsın nasıl gidiyo doğum yaklaşmış epey😍😍

Yaaaa oohh misss kokusunu içine çekmişsindir şimdi sen 😍😍❤️❤️

Hazirana kaldı çiçeğim hayırlısıyla inşaallahhh iyiyim çok sukür yorgunum kızım hiç durmuyor vallahii evi gör heryer heryerdee 🤦‍♀️
Kolay değil kuzumm oda minnak az kalmış tadını çıkar bu günlerin şimdiki aklım olsaydı vaktimin cogunu bol bol onlara ayirirdim amannnn bosver ev dagilmis batmış bosver tadını çıkart zamanin 😀

Kolay değil kuzumm oda minnak az kalmış tadını çıkar bu günlerin şimdiki aklım olsaydı vaktimin cogunu bol bol onlara ayirirdim amannnn bosver ev dagilmis batmış bosver tadını çıkart zamanin 😀
Öylemi diyorsun kuzumm ruhum daralıyor vallahii gördükçe 😃😃

İyi yapmışsın kuzum bende hastalıkla boğuşuyorum 1 hafta oldu öksürük boğaz ağrısı mahvoldum geceleri gram uyku yok 😔😔
sen nasılsın nasıl gidiyo doğum yaklaşmış epey😍😍
Kuzumm bağışıklığın düşüyor çok normal ee bide hava afrika tozu geliyo gidiyor hergün birşey oluyor

Napayim vallahi hazırlıklar yavaş yavaş ediyorum herşey yikandı pusette içi dışı yıkandı temizlendi bi ütülemesi kaldı kıyafetler oda artık 1 2 haftaya hallederim üşenmek tembel gibi bahaneler 😃😃

Kuzumm bağışıklığın düşüyor çok normal ee bide hava afrika tozu geliyo gidiyor hergün birşey oluyor

Napayim vallahi hazırlıklar yavaş yavaş ediyorum herşey yikandı pusette içi dışı yıkandı temizlendi bi ütülemesi kaldı kıyafetler oda artık 1 2 haftaya hallederim üşenmek tembel gibi bahaneler 😃😃
Ayy 😍

X