Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun 🥰 bazen evdekileri bitsin diye yemek durumunda kalıyoruz sadece içli köfte 1 tıkçık fazla kaçmış ama o kadar adımın var yakmışsındır ayaklarına sağlık 💪
Teşekkür ederim 😍 evet içli köfte çok oldu benim fıstıklar yemedi kocayla bana kaldı çöp olmasın dedim tekrardan ısıtılıp yenilmeZdi

Dualarda buluşalım Canlar
Kimin duası kabul olur bilinmez
Bana bugün çok dua edin
Hepinizden Allah razı olsun ❤️

Eklentiler

• Screenshot_20240405-115517~2.png
    Screenshot_20240405-115517~2.png
    91,6 KB · Görüntüleme: 18
Selam kızlar bugünkü menümü biraz abarttım regl öncesi iştahım çok açık
Kahvaltı bir dilim peynir domates biber bir dilim ekmek
Ara 2 hurma
Öğle tavuk dürüm ayran
Akşam bir lahmacun ayran
Spor 5300 adım 530 puan
@Cordelia Elhan Elhan LenaG LenaG
Afiyet olsun canım
Dengelersin sonra o kadar sıkma kendini

Günaydın canım nasıl rahat edeceksen öyle olsun tabi ama bak bol bol yürüyüş yapıyorsun mekik çekiyorsun motivasyon kaybolmuş değil bence 🙏
Bu cumartesi bildirim yapman gerekiyor diye biliyorum takım algoritması bozulmaması açısından Elhan Elhan kaptanım en doğrusunu diyecektir.
Lütfen kendine çok yüklenme 😘
Tabiki bildirimimi yapacağım yarın kaptanım🙏
Eveeett bugün bakım günü ilan ettim şöyle bir saç boyadım.(çok akıyor ama vazgeçemiyorum bakırdan ) Sırada manikür pedikür 🥰
diyetisyenim bayramdan sonraya tartılalım dedi. Sadece yarım kilo versen bana uyar dedi 🤩 İkramlıklar olursa gündüzse ye akşama dengele dedi. Şimdi ben böyle diyen birine nasıl yiyeyim yemem valla başka bayrama inşallah 🙏
Çook güzel olmuş güle güle kullan bayıldımm maşallah sana 😍
Bu yaşadıkların geçici kuzum hep böyle devam etmeyecek. Vicdan azabı hissetme yeme atakları hangimizde yok ki. Elimizden geleni yapmaya kararlı olmaya uğraşıyoruz. Nisan sonu değil de bayram sonuna kadar izin istesen çok sevinirdim karar senin tabi ki :KK60:Kendine gıcık olma iyi hissedecegin anlar gelecek. :dua:Seni seviyoruz çok uzak kalmak istemiyoruz 🥺
Canım ablam yaa bitanesin :KK36: 20nisanda tekrar başlıyomuşuz o zaman gelirim inşallah 🙏
D U Y U RU

Sevgili Masterfit Ailesi,

6 Nisan 2024 tartı bildirimlerimizden sonra 20 Nisan 2024'e kadar takım yarışmalarımız yapılmayacaktır. Bu cumartesi Kırmızı takım kaptanı belirlendikten sonra seçmeler 20 Nisan'da yapılacak , takımlar oluşturulacaktır.
Tatil dönemimizde @Cordelia kaptanımın eşliğinde isteyen yarışmacılarımız dostluk maçları yapabilir. :KK68:
Bayram tatilimiz süresince sahip olduğumuz kiloları koruyalım , ben bayramda dahi kilo vermeye devam ederim diyen arkadaşlara da bol eksiler dileriz. :dua:

Cumartesi herhangi bir sebepten bildirim yapamayacak olan arkadaşlar yarın ( 5 Nisan ) aç karnına veya iftara yakın bir saatte bildirimde bulunabilirler.
Selamlar , sevgiler :KK68::KK68:

LenaG LenaG
@sara_28
@Mutlu1anne
@ffestinalente
Jasminium84 Jasminium84
serap911 serap911
@74FRIDA
@pastelfit
@Beth18
@gezegenfeza
uranus35 uranus35
tomrs tomrs
@Lavinia_98
@HuzuRRR
@Minicikfzt
Ece Didem Ece Didem
@Cordelia
@zeyneppk
Mthn83 Mthn83
@arke
@Leyl35
@Akrrep
Papatyamaviss Papatyamaviss
@yazarhanim35
@Kinoalihatun
@trueliving_
@badem000
@Tesnim1903
@zensim
@60kiloyum
@ada81
@kumsal68
@Keira-
@minerva1988
@_ASTRAL_
Benim de aklımdaki izinli sürem bu kadardı zaten yani ekstra izinli olmayacağım. 20 nisan da benim doğum günüm yalnız o gün bana pasta yeme izni olsun :dua:

tünaydın kızlar :KK200: :KK60:

Rabbim bugünümü aratmasın ama çok yoruldum artık ben, sürekli bir yoğunluk üstüne mobbing üstüne yetersiz maaş. şu saat oluyor daha yeni gözümü açıp da ara verebiliyorum :KK43: ki bu da zoraki ara kafam durdu çünkü :KK43:

neyse Allahıma şükürler olsun yine ne diyeyim, daha güzel kapılar açsın inşallah :dua:

D U Y U RU

Sevgili Masterfit Ailesi,

6 Nisan 2024 tartı bildirimlerimizden sonra 20 Nisan 2024'e kadar takım yarışmalarımız yapılmayacaktır. Bu cumartesi Kırmızı takım kaptanı belirlendikten sonra seçmeler 20 Nisan'da yapılacak , takımlar oluşturulacaktır.
Tatil dönemimizde @Cordelia kaptanımın eşliğinde isteyen yarışmacılarımız dostluk maçları yapabilir. :KK68:
Bayram tatilimiz süresince sahip olduğumuz kiloları koruyalım , ben bayramda dahi kilo vermeye devam ederim diyen arkadaşlara da bol eksiler dileriz. :dua:

Cumartesi herhangi bir sebepten bildirim yapamayacak olan arkadaşlar yarın ( 5 Nisan ) aç karnına veya iftara yakın bir saatte bildirimde bulunabilirler.
Selamlar , sevgiler :KK68::KK68:

LenaG LenaG
@sara_28
@Mutlu1anne
@ffestinalente
Jasminium84 Jasminium84
serap911 serap911
@74FRIDA
@pastelfit
@Beth18
@gezegenfeza
uranus35 uranus35
tomrs tomrs
@Lavinia_98
@HuzuRRR
@Minicikfzt
Ece Didem Ece Didem
@Cordelia
@zeyneppk
Mthn83 Mthn83
@arke
@Leyl35
@Akrrep
Papatyamaviss Papatyamaviss
@yazarhanim35
@Kinoalihatun
@trueliving_
@badem000
@Tesnim1903
@zensim
@60kiloyum
@ada81
@kumsal68
@Keira-
@minerva1988
@_ASTRAL_
canımm ellerine sağlık :)

bu şahane oldu, çünkü bayramı biraz esnek geçirmek istiyordum ama birazcık tabii :KK23:

Kandiliniz mübarek olsun kızlar, kalbinizden geçen dualarınız hayırlısıyla kabul olsun inşallah 🙏
Kaptanlarım LenaG LenaG Elhan Elhan Bu hafta menü paylaşamadım, ptesiden beri serbest herşeyi yiyorum aklıma ne gelirse. Kendimle savaşmak yerine böyle bi yöntem denedim. Şimdi artık aklımda şunu da yesem diyeceğim bişey kalmadı ve artık içimden geldiği için tekrar diyet beslenmeme döndüm. Akşama güzel bi zeytinyağlı yapıcam çünkü canım onu istiyor 💕 sağlıklı ve hafif beslenmek çok güzel.6-20 nisan arasında da kilo koruma yapacağım inşallah porsiyon kontrolü yaparak.

tünaydın kızlar :KK200: :KK60:

Rabbim bugünümü aratmasın ama çok yoruldum artık ben, sürekli bir yoğunluk üstüne mobbing üstüne yetersiz maaş. şu saat oluyor daha yeni gözümü açıp da ara verebiliyorum :KK43: ki bu da zoraki ara kafam durdu çünkü :KK43:

neyse Allahıma şükürler olsun yine ne diyeyim, daha güzel kapılar açsın inşallah :dua:
Bugün mübarek bir gün Allah’ım dualarını kabul etsin jasminim 🤲

Kandiliniz mübarek olsun kızlar, kalbinizden geçen dualarınız hayırlısıyla kabul olsun inşallah 🙏
Kaptanlarım LenaG LenaG Elhan Elhan Bu hafta menü paylaşamadım, ptesiden beri serbest herşeyi yiyorum aklıma ne gelirse. Kendimle savaşmak yerine böyle bi yöntem denedim. Şimdi artık aklımda şunu da yesem diyeceğim bişey kalmadı ve artık içimden geldiği için tekrar diyet beslenmeme döndüm. Akşama güzel bi zeytinyağlı yapıcam çünkü canım onu istiyor 💕 sağlıklı ve hafif beslenmek çok güzel.6-20 nisan arasında da kilo koruma yapacağım inşallah porsiyon kontrolü yaparak.
Senin de mübarek olsun canım rabbim dualarını kabul etsin 🤲
Şimdiden ellerine sağlık ve afiyet olsun 😘

Dualarda buluşalım Canlar
Kimin duası kabul olur bilinmez
Bana bugün çok dua edin
Hepinizden Allah razı olsun ❤️
Duam seninle olacak canım 😘 Allah’ım kalbinden geçeni versin 🤲
Not: şu hani evde kiracı olan çıkınca gelip görürsünüz dedikleri ev var ya 1 haftadır ilanda sürekli hareketlilik var sürekli bildirim geliyor. Çıktılar mı acaba evden 🤔

Tabiki bildirimimi yapacağım yarın kaptanım🙏

Çook güzel olmuş güle güle kullan bayıldımm maşallah sana 😍

Canım ablam yaa bitanesin :KK36: 20nisanda tekrar başlıyomuşuz o zaman gelirim inşallah 🙏

Benim de aklımdaki izinli sürem bu kadardı zaten yani ekstra izinli olmayacağım. 20 nisan da benim doğum günüm yalnız o gün bana pasta yeme izni olsun :dua:
Çok teşekkür ederim ne zaman kadınların yoğun olduğu bir yere girsem soruyorlar saçlarımı hoşuma gidiyor 🤭

Kız ben açarım kapımı azcigini bana gönder 😍
Komşumun kızı evlenirken. Benim ev ikinci kız evliydi. Hatta kinadan sonra gelini bize aldım. Kalabalıkta dinlenemez diye 😂
Keskeeee eski komsuluklar olsa şimdi İstanbul'da kimse kimsenin suratına bakmıyor tabi heruer aynı değildir bizim burfa öyle 😂 evimiz büyük fakat 30 kişi olcaz evde başima ne gelcek bilmiyorum çoluk çocuk

X