Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende menü atayım bari 🙄
Sahur 4 YK yulay 1 YK tahin 2 muz(yerli) 1 bardak süt 1 lokma ekmek (1tk tahin pekmez) tarçın
İftar çok saçmaydı 🙄
1 küçük kase yoğurtlu kereviz
1 YK mantı (oğlana yedirirken aldım)
2 YK patlıcan salatası
1 tulumba 1 burma kadayıf başka bişi varmı bilmiyorum misafir agirlarken sofraya oturmadim o yüzden yemek yemedim. Çay faslında oturduğum için yedim tatlıyı. Çeşmeye dayadım ağzımı su içtim 🙄
Şimdi 1 lt doldurdum bitireceğim inşallah
Tam kaptan menüsü 🤣
Elhan Elhan Cordelia Cordelia arke arke

Bende menü atayım bari 🙄
Sahur 4 YK yulay 1 YK tahin 2 muz(yerli) 1 bardak süt 1 lokma ekmek (1tk tahin pekmez) tarçın
İftar çok saçmaydı 🙄
1 küçük kase yoğurtlu kereviz
1 YK mantı (oğlana yedirirken aldım)
2 YK patlıcan salatası
1 tulumba 1 burma kadayıf başka bişi varmı bilmiyorum misafir agirlarken sofraya oturmadim o yüzden yemek yemedim. Çay faslında oturduğum için yedim tatlıyı. Çeşmeye dayadım ağzımı su içtim 🙄
Şimdi 1 lt doldurdum bitireceğim inşallah
Tam kaptan menüsü 🤣
Elhan Elhan Cordelia Cordelia arke arke
Afiyet olsun canım 🥰

uranus35 uranus35 canım akıllı süpürge senmi sormuştun bilmiyorum ama şunu söylemek isterim. Misafir gitti ben masa sehba topladim supurgede misafirin ayağını bastığı her yeri süpürdü. Senin büyük süpürgeyle supurdugun gibi değil ama cips ekmek döküntüleri vardı. Gece vakti sessizden hepsini halletti. Aman aman değil ama duygusal olarak evin bı tık temiz olması rahatlatıyor gerçekten

Kas ağrılarınin çoğu magnezyum eksikliği kaynaklı kuzum kesinlikle haklısın. Biraz zaman geçsin giderim hekime. "Kız yine mi geldin ben sana demedim mi git hayatını yaşa" diye der . Bir oncekinde öyle olmuştu. 😅
Abla ben hamileyken oluyordu kramp ilaç almamak için maden suyu içtim hergun. O çok fayda etti bana.
Abiye siparisi vermistim 38 beden
Malesef 61den 65e ciktigim icin canim vucudum kabul etmedi 38 bedeni :KK70:

2 haftada en azindan 3 kilo versem 62 olurum ve sanirim girerim icine iadeyle ugrasmak istemiyorum. Ucretsiz iade hakkim var aslinda bilemedim ust bedenim olmadi fermuar kapanmiyor.

Ne yapayim kizlar gondereyim mi ya?
Canısı son değişim gününe kadar tut. Ama özel gün özel kıyafet alacak kadar önemli olduğuna göre güvende hissedecegin birşey de alabilirsin. Yada 1 beden büyüğünü bilemedim. Seni zora düşürmesin son dakka
Gecen hafta 76.3
Bugun 74.7
Fark : -1600 gr 💗
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Maşallah kaptanına🧿
Hatırlayamadım kaptanım kaçtı geçen hafta yine🥲🥲🥲
🤪🤪🤪 Kız pilatese yazıldım belediyenin 🙄
36 beden pantolon aldım kendime. Ben ve iyimserligim 🙈Eki Görüntüle 3405654
Banada alsana 😍

Bu saate kadar takımlar belirlenmiştir sanıyordum ama daha fazla beklemeyeyim.

Menü
Sahur
1 haşlanmış yumurta
Salatalık
3 lokma ekmek
Ufak bir kase yoğurt

İftar
1 hamburger (herşeyini evde yaptım.)
1 kase kremalı mantar çorbası
1 bardak çamlıca gazoz

Normalde gazlı içecekleri pek tüketmem. Fakat bugün nefsim çok istedi. Nefsin isteklerine karşı kör ve sağır olmamız gerek ama ben bugün olamadım. Hiç doğru değil biliyorum.

Su 2 lt
Elhan Elhan Diğer kaptanımı bilmiyorum 🤍

Bu saate kadar takımlar belirlenmiştir sanıyordum ama daha fazla beklemeyeyim.

Menü
Sahur
1 haşlanmış yumurta
Salatalık
3 lokma ekmek
Ufak bir kase yoğurt

İftar
1 hamburger (herşeyini evde yaptım.)
1 kase kremalı mantar çorbası
1 bardak çamlıca gazoz

Normalde gazlı içecekleri pek tüketmem. Fakat bugün nefsim çok istedi. Nefsin isteklerine karşı kör ve sağır olmamız gerek ama ben bugün olamadım. Hiç doğru değil biliyorum.

Su 2 lt
Elhan Elhan Diğer kaptanımı bilmiyorum 🤍
Canım bazen oluyor ve biz bunlarla yaşamak zorundayız. Hiç pişmanlık duyma. Hamburger yanına kremalı biraz ağır olmuş olabilir yanlışım varsa duzeltilsin lütfen 🙄
Spor da varmı 🙄
Bide Cordelia Cordelia yi da etiketle ki Elhan kaptanimla birlikte takip ediyorlar listeleri.

Abla ben ha :KK60: :KK37:mileyken oluyordu kramp ilaç almamak için maden suyu içtim hergun. O çok fayda etti bana.

Canısı son değişim gününe kadar tut. Ama özel gün özel kıyafet alacak kadar önemli olduğuna göre güvende hissedecegin birşey de alabilirsin. Yada 1 beden büyüğünü bilemedim. Seni zora düşürmesin son dakka

Maşallah kaptanına🧿

🤪🤪🤪 Kız pilatese yazıldım belediyenin 🙄

Banada alsana 😍
Alayım canım :KK60:

X