Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa çok stresliyim kilo veremeyip iki takiminda istemedigi üye olmak gibi korkum var ama gec aciklandi cuma haberimiz olsaydi daha iyi olurdu neyse onumuzdeki gunlerde daha iyi olur inşallah ama baksana mavi takimda buraya ugramayanlar varmis sanirim sansimiz var ne dersin 😉😂
Bu ilk hafta o kadar stres yapmayın canım haftaya herşey daha oturmuş olur daha çok eğleniriz istemediği üye diye birşey yok burda amaç eğlenerek kilo vermeyi desteklemek bu hafta sonlarda tercih edilirsin sonraki hafta bir bakmissin ilk tercihim 😬

Bu ilk hafta o kadar stres yapmayın canım haftaya herşey daha oturmuş olur daha çok eğleniriz istemediği üye diye birşey yok burda amaç eğlenerek kilo vermeyi desteklemek bu hafta sonlarda tercih edilirsin sonraki hafta bir bakmissin ilk tercihim 😬
İnşallah canim 😍
Cok motive oldum ( boyle demeyede korkuyorum kendime hemen nazar ediyorum ) bize cok katkisi olacagi kesin iyi yarismak istiyorum kaptanimida mutlu etmek istiyorum tabi yarisma amacina uysun ❣️

İnşallah canim 😍
Cok motive oldum ( boyle demeyede korkuyorum kendime hemen nazar ediyorum ) bize cok katkisi olacagi kesin iyi yarismak istiyorum kaptanimida mutlu etmek istiyorum tabi yarisma amacina uysun ❣️
Rakip takımın üyesini motive ettim iyimi 🤣🤣 kuzu elimizden geleni yapalım da gerisi eğlence 😘

X