Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunaydin kaptanim dun gecmis yapamadim etiletlerim tabi Ama Bana kiz elestir ki korkup yemiyim😄 her elestiriye acigim

Tamam canim detayli gecmis yapinca anladim

Kaptanlarimi.hemen unutamiyorum😄♥️
Kumsalım şöyle düşün ne yaparsan senin için kendin için ne istediğini neden istediğini düşün yaşa seni gaza getirecek neyse ben eski kocamin bir lafı ile yemek yemeyi bitirdim kafamda ve hep şey dedim tadını bilmiyor değilim birgün önce olduğumda gene yerim çünkü bende az kavramı yok bir dilim tadım yok dibini gorurum hep ondan ben hep omad uzun oruç aralikli oruç ile gittim 13 kasımda ağlayacak bu gruba girmiştim 74 kilo ile neredeyse 3 ay oldu ki 1 ayi yoktum(o lafı edeni boşayıp geldim 😂😂😅) 13 kg verdim herkes bayılarak bakıyor giydiğim yakisiyor aynalardan kaçmıyor un dışarı çıkmaktan keyif alıyorum ki daha istediğim kilo gelmedim ama başladımmmm ve kaçamak bir gün de hafta da olsa bırakmadım gene başladım kaldığım yerden aman dedim bir öğün yedim ama ertesi gün yeni bir gün dedim ve başladım sende yapabilirsinnnnn biz birlikte yapıyoruz ve yapacağız 🥰🥰🥰

Bir hafta dinleneyim demiştin ya işte o haftanın listesini kullanmışım. :olamaz: Cumartesi bildirimler eksikler derken beynim bulanıyor tatlım. Kendimi dahi unutup sonradan ekledigim oluyor. Hafızam bana yetmiyor artık. :KK51: Cordelia Cordelia kaptan olmasa boğulur giderim. Kamera arkası, telefonla kaç defa arıyor beni siz görmüyorsunuz. :oops:Kirmizi kedicik unutulacak birisi değil ki candan öte can kendisi :KK74:
Valla ellerinize emeğinize sağlık çok emek veriyorsunuz hem sen hem Cordelia Cordelia ve Mthn83 Mthn83

Ama akşama bozacağım.
Uzun sürdü 🙄😂
Eşinle aynı kafadayım😁😁
Firdevs yoreoglunjn hizmetçisi düşünüyorum 2 gündür 😁
Ben çalışırım sen eve bı hatun daha al dedim. Yemek çocuk çamaşır 🙄
Senle zor baş ediyorum dedi😂 şu Suriyeli ikinci eş alma moda olduğu zamanlarda. 😂😂
Az önce aradım masraf açacağım tost makinesi istiyorum dedim tamam bak beğen alalim dedi 😅
Kumsalım şöyle düşün ne yaparsan senin için kendin için ne istediğini neden istediğini düşün yaşa seni gaza getirecek neyse ben eski kocamin bir lafı ile yemek yemeyi bitirdim kafamda ve hep şey dedim tadını bilmiyor değilim birgün önce olduğumda gene yerim çünkü bende az kavramı yok bir dilim tadım yok dibini gorurum hep ondan ben hep omad uzun oruç aralikli oruç ile gittim 13 kasımda ağlayacak bu gruba girmiştim 74 kilo ile neredeyse 3 ay oldu ki 1 ayi yoktum(o lafı edeni boşayıp geldim 😂😂😅) 13 kg verdim herkes bayılarak bakıyor giydiğim yakisiyor aynalardan kaçmıyor un dışarı çıkmaktan keyif alıyorum ki daha istediğim kilo gelmedim ama başladımmmm ve kaçamak bir gün de hafta da olsa bırakmadım gene başladım kaldığım yerden aman dedim bir öğün yedim ama ertesi gün yeni bir gün dedim ve başladım sende yapabilirsinnnnn biz birlikte yapıyoruz ve yapacağız 🥰🥰🥰
😘
Alnının ortasından şap diyerekten 😂

Sıradan bir günüm nasıl geçiyor. Sözde kedi olunca huzur sakinlik oluyor stres olmuyor🙈 perdeye tırmanıp cama çıktı ordan gardolap üstüne 😹 Tabii ki Maske bu

Eklentiler

• VideoCapture_20240218-140127.jpg
    VideoCapture_20240218-140127.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 44
  • VideoCapture_20240218-135945.jpg
    VideoCapture_20240218-135945.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 42
Valla ellerinize emeğinize sağlık çok emek veriyorsunuz hem sen hem Cordelia Cordelia ve Mthn83 Mthn83
Belirlediğiniz hedefe ulaşınca ben çok seviniyorum hele bide gram farkla kaçınca öyle heyecanlı oluyor ki 😍
Ay sonunda kupa işini unutursam hatırlatın 😅
Ben ilkokuldayken çok kişi taktir almıştı. Öğretmenim taktırın değeri düşüyor diye sadece 100 tam puan alanlara dagitmisti 🙄
Ay sonunda hepiniz hedefinize ulaşırsanız sadece kendime kupa vereceğim 😂😂
Takimlardayken mezuniyet oluyordu. Mezuniyetine yakın olan varmı aramızda. Benim ilk hedefim 69 du ama sonraki buradaki heyecanla birlikte belki 65 bile görebilirim demeye başladım. Kendime inancım arttı ♥️ seviyorum sizleri 😍

Yok kuzum nerde ben halaa 33 yıldır evde hizmet sektöründeyim temizliğimizi eşim ve ben yapıyoruz bu ara yardımcı bayan almak imkansız
Evde aldı başını gidiyor zaten bir yemek yapıp bulaşık yıkıyorum birde çamaşır yıka kurut katla yerleştir havalar biraz ısınsın evide temizleriz elbet 🥰
eve temizliğe yardımcı çağırmak çok zor. dünya para istiyorlar :KK35:

Belirlediğiniz hedefe ulaşınca ben çok seviniyorum hele bide gram farkla kaçınca öyle heyecanlı oluyor ki 😍
Ay sonunda kupa işini unutursam hatırlatın 😅
Ben ilkokuldayken çok kişi taktir almıştı. Öğretmenim taktırın değeri düşüyor diye sadece 100 tam puan alanlara dagitmisti 🙄
Ay sonunda hepiniz hedefinize ulaşırsanız sadece kendime kupa vereceğim 😂😂
Takimlardayken mezuniyet oluyordu. Mezuniyetine yakın olan varmı aramızda. Benim ilk hedefim 69 du ama sonraki buradaki heyecanla birlikte belki 65 bile görebilirim demeye başladım. Kendime inancım arttı ♥️ seviyorum sizleri 😍
:KK60:

Canlarım,
Cordelia Cordelia @Elhan 60kiloyum 60kiloyum sara_28 sara_28 @Lavinia_98 @Beth18 @74FRIDA @-Murphy- @Papatyamaviss @Nergis 35 @Busra196 @Efenin_Annesi @sibel_84 @HuzuRRR @arwengsd @s i d e l y a @Ysmnondr @zeyneppk @Tutku44 @ZincirKirma @Mannnolllyammmm

Nasıl gidiyor kızlar? Eminim çok iyidir ☺️ Bugün yine menümüze suyumuza sporumuza odaklanıp harikalar yaratıyoruz☺️Seviyorum sizi 💙
Dün menü spor paylaşımı yapmayan arkadaşlarımdan bugün göndermelerini rica ediyorum. 😘
dünkü çılgınlıktan sonra bugün yola devam kaptanım :halay::halay::halay::nazar:

X