Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tombişimin güzelliğini göstermeden edemedim

Eklentiler

• IMG_0436.jpeg
    IMG_0436.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 42
Ben kimsenin yediğine bakmam, kim neyi ne kadar yemiş umrumda olmaz. Zaten masaya konan bitse neye boşaltacağım diye düşünmem👍🏼
Zayıfkende, kilo aldıktan sonra da ne kadar yedin dedikleri çok olmuştur ( koca tarafı)
Az yediğim zaman hiç duymadım ama 😔
Millet bi lokma saymayı bıraksa ne iyi olur
Aynen benim de umrumda olmaz, aklıma gelmez yani onu takip etmek. Ne kendi ailemden, ne eş ailesinden öyle bir şey görmedim çok şükür. Yoksa kesin derlerdi bana çünkü ben çok yerim sjdkdkkd

benim Altus var kablosuz alırken çok tereddüt ettim yorumlar hep gırgır şeklindeydi ama nasıl gırgırmış ki inanılmaz halı süpürüyor
Sanki halının üstünde boş boş yürüyor, şöyle hüüüp diye içine çekse halıyı süpürdüğüne emin olacağım. Gerçi lambası var, ışığı kapatıp süpürünce emin oluyorum da
İşte 🤷🏻‍♀️

Kayseri deyim gel 2 saat altı üstü 🙄♥️

Ayy 2 li haneli bı eksi gibi hissettim içimden 🙄😍

Hurma diyetiiii 😍😍😍😍

Spor abla yaramıyor bana 😂

Himm gelmem sen gelsin mi 🙄
Şorda hava limanına indin şu hatça kızı bı görek demedin 🙄
Alaman cokalatasi da istemezdim hem
Kayseri ye kısa süreli gidiyoruz
Mesela uçak akşamsa biz gündüz eşimin arkadaşlarıyla buluşup gezip yemek yedikten sonra havaalanına gidiyoruz

Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Elhan Elhan
17 şubat cumartesi
13.00 kahvaltı
Ispanaklı peynirli omlet 2 yumurtalı
1 d peynir
Salatalık
6 tane zeytin
1 tk züber kakao kreması
1 d ekmek

17.00 akşam
yarım porsiyon balık
1 kaşık karides
Yarım porsiyon kalamar
3 kaşık mezelerden
Salata
2 d ekmek
Afiyet olsun aşkitom :KK60: Başlangıç menun hayırlı olsun. Devamı gelsin inşallah. :dua::KK200:

Ellerine sağlık kaptaniçem 😍❤️

Yaa di mii, yüzyıllar geçmiş üzerinden 🙈 yemek sayfalarını takip ediyorum ya keşfetimde karşıma sürekli böyle şeyler çıkıyor 😇
Ben de yaptım dün de o kinoanın kokusu nedir yahu 🥹 inşallah yiyebilirim bugün 😂
Desene Jennifer salata yiyeceklere settekiler maske takıyordu 😁

harika görünüyor şifa olsun 😘😘😘😘😘ben avokadoyu oyle hic yiyemiyorum yumurta salatasında çok seviyorum

Bu arada ögün fotosu attık mı ayrıca menuyu yazmalımıyız
Mesela başlıgı attık
sabah ogle aksam gibi altına fotolar
olur mu kaptanım
Elhan Elhan
Canım biz menü görünce seviniyoruz. İster foto at ister yaz istersen ikisini de yap.🙈❤️😘

Ya hemde beni beni kırmızı kedisini unutmuş 🤣🤣
Bir hafta dinleneyim demiştin ya işte o haftanın listesini kullanmışım. :olamaz: Cumartesi bildirimler eksikler derken beynim bulanıyor tatlım. Kendimi dahi unutup sonradan ekledigim oluyor. Hafızam bana yetmiyor artık. :KK51: Cordelia Cordelia kaptan olmasa boğulur giderim. Kamera arkası, telefonla kaç defa arıyor beni siz görmüyorsunuz. :oops:Kirmizi kedicik unutulacak birisi değil ki candan öte can kendisi :KK74:

X