Popüler Konu LenaG ile MasterFit

5000 adım 500p
200 zıpzıp 250p
Toplam 750p Cordelia Cordelia

Eklentiler

• 20240214_225318.jpg
    20240214_225318.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 42
Beninde pcos mahvetti tam bir kısır döngü, kilo aldıkça regl gidiyor, regl gittikçe kilo alıyorsun . Spor ve sağlıklı beslenme şart ama zor işte
Benim reglilerim düzenli yani en fazla 4-5 gün gecikirdi. İlk regl olduğum zaman küçükken çok düzensiz olurdum birde tüy çok çıkardı bende ondan dolayı gidince anlaşılmisti 😔 yani senelerdir sorunum yoktu ama bu ay böyle oldu acaba dedim az yiyorum o yüzden mi

Benim reglilerim düzenli yani en fazla 4-5 gün gecikirdi. İlk regl olduğum zaman küçükken çok düzensiz olurdum birde tüy çok çıkardı bende ondan dolayı gidince anlaşılmisti 😔 yani senelerdir sorunum yoktu ama bu ay böyle oldu acaba dedim az yiyorum o yüzden mi
Yumurtan kiste dönüşmüş olabilir canım. Az yemek veya spor olumlu etkiler normalde. Bazen yumurta kiste dönüşüyor. Basit kist oluyor. Her kadında olabilen bir şey. Birden fazla yumurta gelişmiş olabilir. Kaçıncı gün bugün?

Benim de gecikme 8. Gün... Uygulamayı açıyorum her gun regl bugun gelebilir diyo ben de hıh geliyo diyom

İyi geceler
Sabah sadece kaşarlı tost ayran tükettim
Öğlen füme salamli peynirli tam buğdaylı sandviç
Şalgam suyu
1 greyfurt
4_5kasik kısır
3tane yaprak sarma
4_5tane kabak mücver
Ara öğünde bitter çikolata
6048 adım
2,5 lt yaklaşık su
1 caybardagi kabak çekirdeği 1 kaşık kurutulmuş meyve
Bu kadar

İyi geceler
Sabah sadece kaşarlı tost ayran tükettim
Öğlen füme salamli peynirli tam buğdaylı sandviç
Şalgam suyu
1 greyfurt
4_5kasik kısır
3tane yaprak sarma
4_5tane kabak mücver
Ara öğünde bitter çikolata
6048 adım
2,5 lt yaklaşık su
1 caybardagi kabak çekirdeği 1 kaşık kurutulmuş meyve
Bu kadar
İyi geceler canım sayfamız burası. Menü spor paylaşımları sohbet bu sayfada. Afiyet olsun ❤️😘

X