Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah kavurmali yumurta yedim 2 dilim ekmekle saat 13.00
16.30 yarim simit
20.00 5 nugget 1 küçük domates 2 dilim ekmek kendimce hamburger yaptim 🤣🤣🤣
40 dk cardio yaptim
3.2 lt su ictim
Elhan Elhan LenaG LenaG Cordelia Cordelia
Yarim eşimin dogum gününü kutlicam biraz pasta yiyebilirim kusura bakmayin 😇😇

Benim reglilerim düzenli yani en fazla 4-5 gün gecikirdi. İlk regl olduğum zaman küçükken çok düzensiz olurdum birde tüy çok çıkardı bende ondan dolayı gidince anlaşılmisti 😔 yani senelerdir sorunum yoktu ama bu ay böyle oldu acaba dedim az yiyorum o yüzden mi
Him az yemekten kastın ne peki protein sağlıklı yağlar sebze karbonhidrat alıyor musun, kestiklerin oldu mu tamamen

Sabah kavurmali yumurta yedim 2 dilim ekmekle saat 13.00
16.30 yarim simit
20.00 5 nugget 1 küçük domates 2 dilim ekmek kendimce hamburger yaptim 🤣🤣🤣
40 dk cardio yaptim
3.2 lt su ictim
Elhan Elhan LenaG LenaG Cordelia Cordelia
Yarim eşimin dogum gününü kutlicam biraz pasta yiyebilirim kusura bakmayin 😇😇
Eşinin doğum günü kutlu olsun
Birlikte çok güzel ömrünüz olsun 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

14 şubat çarşamba

IMG_6602.png
3.759 adım 375 adım

Cordelia Cordelia

Şu her gün tartılma huyumdan vazgeçmem gerek vücut su tutuyor ödem tutuyor sonra modum düşüyor 🤦🏼‍♀️
Ben de her gün tartılıp not ediyorum. Beni motive ediyor. Ödem yüzünden modumu düşürmüyorum. Sonuçta ödem. Bazen misafirliğe gidince falan çok kaçırdığımda bile diyorum ki neyse iki gün zarardayım, iki gün geç olsun hedefe ulaşmak. 😁

Ben de her gün tartılıp not ediyorum. Beni motive ediyor. Ödem yüzünden modumu düşürmüyorum. Sonuçta ödem. Bazen misafirliğe gidince falan çok kaçırdığımda bile diyorum ki neyse iki gün zarardayım, iki gün geç olsun hedefe ulaşmak. 😁
Ben kendime haftalık 1-1.5 kg hedef koydum ayda 6 kg yapıyor mis gibi işte :) Haziran ortası istediğimi bulurum istikrarımı bozmazsam :)

X