Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan kaptanimda havale ediyorum canım sorumlu müdür.
Bugün kapalıyız yarın gel.
Yarın hafta sonu pazartesi gel 😅🙄
Canım iki kaptan tartıda kapışıyor. En çok kilo veren kaptan karşı takımdan yarışmacı seçiyor (en çok kilo vereni tabiki 😅) ve takımdan birini gönderiyor ki cumartesi en çok kilo veren takım kazansın o yüzden kilo alan yarışmacı riskli grupta
Eksiğim var mı 🙄
Eksik yok da kaptanım hikayenin başını bir okuyayım :KK55:
mevzuyu anlayamadım. :confused:

Salı günü kilo alanın gitme olasılığı mı var 🙄 ben ayrıntılsrı bilmiyorum . Nayır nolamaz ...
Tabi ki tatlım. Yüzdeyi en çok alan kaptan transfer hakkını elde edince karşı takımın en güçlü yarismacisini alıyor. Kendi takimindan en çok kilo alanı da öbür takıma gönderiyor ki cumartesi günü takımınin yüzdesi düşmesin diye. :cool:

İlginç olabilir nerden biliyorsun bunları merakın var sanırım acaba böyle bir beslenme şekli var mi burçlara göre bide onu deniyim 😁😁
canım bunlar yaratılışla ilgili. ben de sonradan öğrendim. islami tıpta var. İran tıbbı bu konuda daha geniş bilgi veriyor. burç demeyelim de mizaçlar önemli. bu konuda kitaplar var.

Eveeetttt ben geldim hadi bakalim yariş başlasin 🙃😍
(Şimdi diyeceksiniz biz yarisiyoruz zaten ben iki haftadir yapamiyorum kilo artislarimdan bellidir) ama artik varim bu hafta 2 kilo veriyim lütfen insallah 🤣🤗
Yarin kizimi kursa birakip sonra hemen sahile inip 100 dk yuruycem saatim arabada sarzı yoktu oyuzden onu takamiycam dk olarak puanliycaz artik
Hadi bakalim Cordelia Cordelia cim beni gectin ama ben seni gecicem hadi bakalim 🙃

canım bunlar yaratılışla ilgili. ben de sonradan öğrendim. islami tıpta var. İran tıbbı bu konuda daha geniş bilgi veriyor. burç demeyelim de mizaçlar önemli. bu konuda kitaplar var.
Bayağı bilgiliyiz desene haklısın gerçekten miza tamamen benim mizaç yoldan çıkmış umarım doğru yolu bulurum 😁

Tabi ki tatlım. Yüzdeyi en çok alan kaptan transfer hakkını elde edince karşı takımın en güçlü yarismacisini alıyor. Kendi takimindan en çok kilo alanı da öbür takıma gönderiyor ki cumartesi günü takımınin yüzdesi düşmesin diye. :cool:
Tmm canım ♥️

X