Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Akşamı da yiyip günü kapatıyorum.
Elhan Elhan Beth18 Beth18
Afiyet olsun canım. :KK60:
Ben yarın bırakıyorum Sibelcim. :KK61:Pazartesi, salı , bugün yapmis oldum. Tahil yaramadı bana gunluk eksim günlük 100 gr geçmiyor. Sonuç iyi olsaydı perşembe de devam edecektim. Yarın takımım için özel bir şeyler yapmam lazım.
Jasminium84 Jasminium84 🥺sizde durum iyiyse tamamlayın kuzum.

Sabah 1 kupa limonlu yeşil çay
11.00 1 fincan kahve azicik süt tozu ile şekersiz.
12.00 bir haşlanmış yumurta roka bol limonlu
17.00 fırında soslu karnabahar ,bir kase mercimek çorbasi ve roka salatasi
2 litre su
Leslie 30 dk boosted.
Adım 6000 Elhan Elhan canım karnabahar vardı dolapta bozulmasın diye yaptım diyete uygun olunca da ayranlı tarifi yapmadım bugün. Yoğurdu da bugün mayaladim . Yarın kullanabilirim anca.
Afiyet olsun canım 😘 Menun cok güzel. Uygun olduğun zaman başlarsın ayran corbana. :KK5:

Bu gün ki Menüm Elhan Elhan

Kahvaltı: 1 yumurta, 1dikim kaşar, 1 dilim tahıllı ekmek , 4zeytin,domates,közbiber

Akşam: 1 porsiyon kıymalı dolma , kuru cacık

2 aydır dolma, sarma yememiştim. Cuma takıma girince korkudan yine yiyemem ondan izin bitmeden bari bu gün yiyim dedim. Yinede bulguru ,pirinci az olsun diye Kıymasını etini bol tuttum. :KK66:

Ben yarın bırakıyorum Sibelcim. :KK61:Pazartesi, salı , bugün yapmis oldum. Tahil yaramadı bana gunluk eksim günlük 100 gr geçmiyor. Sonuç iyi olsaydı perşembe de devam edecektim. Yarın takımım için özel bir şeyler yapmam lazım.
Yok hocam yarın ben de yapmam. Yarın benim hurma günüm :KK70: :KK70:

Bu gün yada dün galiba aranıza geleli tam 2. Ayımı doldurmuş oldum . Eylülün son haftası gelmiştim ve Kasımın son haftasındayız. :KK73:
Cuma günü sizlerle diyetimin 3.ayına başlangıç yapıyor olucam. :KK73: inşlh 🙏🏻 3.ayımı da şu bitirdiğim 2 ay kadar güzel şekilde tamamlarım.🧿

Aralıklı orucumu başlattım an itibariyle menümü yazıyım
10.00 2 ekmek üstü, şekersiz çay, 3 zeytin
14.00 haşlama et, basmati pilav toplamı küçük bi kase
18.30 1 tabak ıspanak yemeği
1 kase yoğurt çorbası
2 büyük dilim tuzlu kek. Çok canım istemişti içinde patates ve un var sadece zararlı.unu da çok az koydum. Pırasalı böreğe göre daha masum geldi 🫣
Beth18 Beth18

Ben daha kötü durumdayım cancağızım ne yazık ki 🥹
Artılardayım hem de inanılmaz şişim
Tek sebebi detokstur diyemem çünkü reglime 3-4 gün kaldı ama bu kadar açlığa bu kadar şişlik detoksun da yaramadığını düşündürdü bana
Yarın su orucu mu yapsan diye bi düşünce var kafamda en azından sabit geleyim Busra196 Busra196

Tek sebebi detokstur diyemem çünkü reglime 3-4 gün kaldı ama bu kadar açlığa bu kadar şişlik detoksun da yaramadığını düşündürdü bana
Yarın su orucu mu yapsan diye bi düşünce var kafamda en azından sabit geleyim Busra196 Busra196

Katılabilirim sana canim

İyi akşamlar. Hurma gününü nasıl yapıyorsunuz? Sabah normal kahvaltı var mı?

Bende de ilk gün gram oynamadı
Bugün biraz eksi var ama hala artıyı temizleyemedim
Bakalım yarın ne çıkacak
Ve bennim 3 gün bitti, yarın et yemek istiyorum 🤷🏻‍♀️

Menüm
Sabah 10.30
1 dlm ekmek 1 TK bal 1 haşlanmış yumurta 6 hurma bi kase yoğurt (regliyim tatlı olayını çözmek istedim.hurmalar onun için.)

Öğlen
1 mandalin yedim sonra 1 kabak 1 küçük havuç 1 küçük patates haşladım. Yoğurt dereotu az yağ tuz baharat ekleyip yedim . (Gayet güzel oldu. ) Artı 1 haşlanmış yumurta

Akşam 19.00
1 tabak pırasa kereviz yemeği 1 dlm ekmek bol yoğurt ardından 1 lokma çikolata

Su 1 lt
Spor 30 dk yürüyüş
Elhan Elhan Beth18 Beth18

İyi akşamlar. Hurma gününü nasıl yapıyorsunuz? Sabah normal kahvaltı var mı?
Sabah, öğle, akşam 4 kaşık yoğurt içine 7 hurma doğrayıp yiyorsun. Kahvaltı yok

Yada benim gibi çörekotu ve zeytinyağ karıştır
7 hurmayı bandıra bandıra ye

X