Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah, öğle, akşam 4 kaşık yoğurt içine 7 hurma doğrayıp yiyorsun. Kahvaltı yok

Yada benim gibi çörekotu ve zeytinyağ karıştır
7 hurmayı bandıra bandıra ye
Teşekkür ederim canımcım🥰Yani 1 günde 21 hurma yemiş oluyoruz değil mi? Çay kahve serbest değil mi yine? Meyve yok sanırsam.

Tamam canim ben en son 17 de yedim bugun başla . Ne zaman bitireyim?
Sağlam bir niyet et, perşembe tüm gün sadece su, cuma sabah istediğin saatte limonlu suyla sonlandır. 1 saat sonra 1 mevsim meyvesi, saat 12 gibi tuzsuz salata, akşama tuzsuz, hayvansalsız sebze yemeği ve tuzsuz salatayla bitir
Hissettiklerini bize mutlaka bildir 🥰

Ben daha kötü durumdayım cancağızım ne yazık ki 🥹
Artılardayım hem de inanılmaz şişim
Tek sebebi detokstur diyemem çünkü reglime 3-4 gün kaldı ama bu kadar açlığa bu kadar şişlik detoksun da yaramadığını düşündürdü bana
Yarın su orucu mu yapsan diye bi düşünce var kafamda en azından sabit geleyim Busra196 Busra196
O şişlik bende de var. Bağırsaklar çalışmıyor ben ona bağladım.
Senin regl yakınmış o yüzden sonucu sonrasinda alırsın cepte bil moralini bozma. Oldum olası tahillarla aram iyi olmadı. Denemiş test etmiş oldum. Bugün ayranı bir porsiyon tükettim. Yapanlar sınırsız içtiği halde gayet güzel sonuçlar almış. Her beslenme sahibine özel detoksa suç bulmuyorum kesinlikle. Cumaya ümidimi yitirmedim hâlâ. Perşembeyi iyi değerlendirmeliyim. :KK60: sibel_84 sibel_84 napti gidip bir ona bakayım yazmıştır bir şeyler :rolleyes:

Bu gün ki Menüm Elhan Elhan

Kahvaltı: 1 yumurta, 1dikim kaşar, 1 dilim tahıllı ekmek , 4zeytin,domates,közbiber

Akşam: 1 porsiyon kıymalı dolma , kuru cacık

2 aydır dolma, sarma yememiştim. Cuma takıma girince korkudan yine yiyemem ondan izin bitmeden bari bu gün yiyim dedim. Yinede bulguru ,pirinci az olsun diye Kıymasını etini bol tuttum. :KK66:
Çok iyi yapmışsın canım afiyet olsun. Kaçamak gördüğün dolmayı bile uygun hale getirmissin tebrikler :KK9: güzel sonuç almanı ümit ediyorum. :dua:

24 saat açlıktan sonra 12:30 da yine bir kase çorba içtim mercimek çorbası günü kapattım yarın öğlene kadar inşallah
Elhan Elhan @Beth18
Hadi bakalım emeğin boşa gitmesin güzel sonuclar al kuzum. :KK60: :dua:
Bu hafta kırmızı kaptanlığa göz kirpiyorsun . Cuma günü ortalardan kaybolma . Takım kurma sıkıntısı yaşamayalım inşallah. :KK60::KK5:

Aaa üzüldüm canım bende de benze sorun olmuştu randevum iptal.olmus doktor izine ayrılmış bana haber vermedi mhrs sende.de baksana sistem.mi kendi yapmış acaba
Bende yürüyüş çıkamadım canım çok yağmur fırtına var

Masalahhh canım.daha bende.hic hareket yok yağmur fırtına dışarı çıkamadım evde de daha tık yok
MHRS den mi benim dalginligimdan mi anlamadım kuzumm 🥺

Menü
Sabah 11.00
Lor peynirli 1 yumurta ile omlet
1 dilim ekmek
Domates
1 kornişon turşu 😬
2 ceviz

Ara 13.30
Yarım mandalina
Yarım portakal
Yarım elma
1 kupa sütlü kahve
1 hurma

Akşam 18.00
1 tabak patlıcan musakka
Salata

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84

Ben bugün doyamadım menüyü erken yazıp başka bişey yemek istemiyorum artık. 🧐
Afiyet olsun canım 😘 Çok güzel bir menü. :KK9:

Aralıklı orucumu başlattım an itibariyle menümü yazıyım
10.00 2 ekmek üstü, şekersiz çay, 3 zeytin
14.00 haşlama et, basmati pilav toplamı küçük bi kase
18.30 1 tabak ıspanak yemeği
1 kase yoğurt çorbası
2 büyük dilim tuzlu kek. Çok canım istemişti içinde patates ve un var sadece zararlı.unu da çok az koydum. Pırasalı böreğe göre daha masum geldi 🫣
@Beth18
Afiyet olsun canım 😘 Hayırlı olsun orucun.Saglikli güzel sonuçlar almanı dilerim. :dua:

X