Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Görürsün merak etme,haftaya kesin olur bence,ayran detoksunu denedinmi hiç,3 gün yaptım tok tutuyor. :KK200:
yok hiç yapmadım ablacım, detokslar bana iyi gelmiyor :KK43:

daha doğrusu 1 günden fazla yaparsam detoks bitiminde aşırı saldırıyorum yemeklere

ama belki perşembe günü hurma detoksu yapabilirim

Cuma akşamı mantı yemiştim. Cumartesi 61 i görmüştüm. Dün akşamı atlattım haftaya da sabit başladım. İnşallah cumaya güzel bir sonuç alırım. Aralıklı orucu çok sevdim. İrade kontrolü veriyor ve bir düzen gerçekten.
Arada bir tartilmalarin bu faydası var. Moral bozar diye tartilmaktan cekinenler var. Ben karbonhidratli bir şey yediysem mutlaka tartılır ona göre önlemimi alırım. :KK68:

yok hiç yapmadım ablacım, detokslar bana iyi gelmiyor :KK43:

daha doğrusu 1 günden fazla yaparsam detoks bitiminde aşırı saldırıyorum yemeklere

ama belki perşembe günü hurma detoksu yapabilirim
İlk defa denedim bende,bakliyat oluca tok tuttu benide,2 yada 3 gün devam ediliyor buna sabah kahvaltını yapıyorsun.

Evet ya o eski güzel neşeli günleri ozlememek elde değil. :KK68:Muhabbetinden mahrum etme en azından. :KK15:
Hep unutuyorum şu kilo bildirimleri abla cuma gelsin bakıcam diyorum birsey çıkıyo bugunde öyle unutmuşum mutfagım çok dağılmıştı nezamandır birsey edemedim midem cokkötü enerjim yok hiç bugün yaptım duzenii bi süpürmek falan kaldı oda kocam uyuyo diye süpürge cekmeyeyim dedim birde gece kötü rüya gördüm sandım ama tabirlerde iyi anlama geliyomuş ruyamda resmen seyahat otobusu kullanıyordum koca otobüs 🤣🤣 yolcu taşıyordum hey allam yaa sonra bi arabayı vurdum kaza ettim falan kötü sandım rüya 4 den beri dogru düzgün uyuyamadım :KK70:

Gunaydin kızlar güzel haberlerle geldim bu hafta desdekleriniz için teşekkürler regl bitti ödem gitti.

Cuma 81.35
Pazartesi 80.10
Fark -1.250
İnanamıyorum gerçekten umarım cumaya bunu korumuş ve daha da eksilmiş olarak gelirim .

Elhan Elhan Beth18 Beth18
gezegenfeza gezegenfeza hadi 70ler ligine az kaldı cuma günüe kadar dikkat edelim

X