Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bol salata tercih et kuzum... iki üç kaşık bulgur dene bir de. Belki de günahını alıyoruz tamamen regl etkisi olabilir.

Yazacaktım vazgeçtim. Hem kuru fasulye hem bulgur=ödem olmuş sende canım. Cumaya kadar gider insallah
Cumaya 75 im ya sıkıntı yok her şey kontrol altında
Kesinlikle regl etkisi benim 1 kilo inmişti odem bir günde senin de çok güzel sonuc alacağından eminim. Özellikle bu dönemde çok dikkat et tatlı krizi falan gelmeyecek tek ogundeysen zaten
Aynen yasak zaten bizde tatlı. Cumaya gider teşekkür ederim

Tek öğün mu yapiyorsunuz ay bende öyle istiyorum . Kaçta yiyorsunuz peki?
Canım ben Ahmet Apanın beslenme sistemini uyguluyorum. Önce 43 gün iki öğün beslendik. Sonra 15 gün sabah hurma veya kuruyemiş yedik. Akşam normal yemek yedik. Bu gün tek öğüne geçtik. Adım adım geldik yani. Ben akşam yemeğini en geç 17:00 e bitecek şekilde yiyorum. Bazen 15:00 oluyor bazen 16:00. Bakalım bu gün 16:00 da yerim sanırım.

Aminnn sağlıklı geri almayacak şekilde verelim

Sabit kalmak candır mühendiscim. Dediğin gibi olabilir.

Maşallah, sağlıkla sihhatle gelsin.

Ah sagolasin Elhan ablacim. Başlayayim bugunden menu yazmaya.

Maalesef. Aldım sınav döneminde yine.
Çok iyi yapmışsın bitanem. Önlemini almazsak alıp başını gidiyor. Cuma günü takımlara girdiğinde hafta hafta yüzün gülecek inşallah.

Günaydın hayırlı sabahlar
Geçen hafta 79.6
Bugün 79.4
Fark -200
Beslenme kötü değildi ama çok hareketsiz geçti bütün hafta sonu.
Regl var ama çok etkili olduğunu düşünmüyorum
Güzel menulerine güven tatlim.Harika bir sonuç bence. Regl de bitmiş olacak. Güzel bir sonuç bekliyor seni hadi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…